Як правильно прати дитячий одяг?

Adoption
Date
  • 85 Переглядів
Перш за все, ви повинні знати, що засоби для прання, якими ви перете "дорослі" речі, категорично не можна використовувати при пранні дитячих!

9331_yayayalrvapmppaa.jpg (34.4 Kb)

Далеко не кожен засіб підходить для прання дитячого одягу, так як багато з них можуть привести до подразнення шкіри. Цікаво, що про прання одягу новонародженого необхідно подбати ще до його народження.

Багато майбутніх батьків, вірячи в прикмети, заздалегідь не купують ніякі речі, аж до самого народження малюка. Хоча це не зовсім вірно, так як речі для новонародженого необхідно підготувати. Розглянемо кілька правил, яких слід дотримуватися при пранні дитячого одягу.

Вибір порошку є одним із самих основних чинників, що впливають на шкіру немовлят, яка до року дуже ніжна і вразлива. Тому, для того, що б уникнути виникнення алергічних реакцій, необхідно вибирати порошки, призначені саме для прання дитячої білизни, що містять тільки натуральні компоненти без яких-небудь додаткових ароматичних добавок. Дорослі порошки в даному випадку використовувати категорично заборонено. Краще використовувати порошки, до складу яких входить мило. Такі порошки вважаються безпечними для дитячого організму.

Так само вкрай обережно необхідно бути з відбілювачами для тканин, так як в основному в їх складі міститься хлор, який негативно впливає на шкіру немовляти, а щоб його остаточно вивести з тканини, необхідно дуже сильно постаратися. Але вихід з даної ситуації є, так як можна звичайні відбілювачі замінити миючими засобами, заснованими на перекисі водню, які виконують такі ж функції, як і стандартні відбілювачі, тільки є безпечними для шкіри немовляти і мають здатність легко виполіскуватися з тканин.

Для прання одягу новонароджених не рекомендується використовувати кондиціонери для білизни або інші додаткові ароматичні засоби - вони можуть спровокувати як подразнення шкіри, так і спазми дихальних шляхів.

Для пом'якшення тканин дитячого одягу не варто використовувати різні додаткові речовини. Досить погладити їх по обидва боки, включивши на прасці режим «пара». Крім пом'якшення тканини, пар вб'є небажані бактерії на тканини, до яких шкіра дитини до певного віку досить чутлива.

Щоб зберегти якість одягу якомога довше, необхідно при пранні враховувати температуру води. Зазвичай виробник вказує, яка оптимальна температура підходить для даного виду тканини. Вище рекомендованої температуру виставляти не варто, так як може погіршитися зовнішній вигляд одягу. При більш низькій температурі навряд чи вдасться вивести існуючі плями. У багатьох машинах сучасного покоління існує функція «Дитяча білизна», де вже закладена щадна, але при цьому, яка ефективно виводить плями, функція.

Всі дитячі речі рекомендується прати окремо від одягу інших членів сім'ї, навіть якщо це стосується старших дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитячі речі, прання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому хлопчики частіше страждають від аутизму?

Дитина | 12:30, 04.03.2021

Група генетиків дійшла висновку, що еволюційні сили призводять до гендерного дисбалансу у виникненні багатьох захворювань, включаючи аутизм.

Звичайно, багатьом дітям вже з трьох років на шию вішають мобільний телефон, щоб у разі чого мати можливість зв’язатися. Але телефон – річ не надто на

Контактна інформація: Що про себе має знати дитина?

Дитина | 10:00, 04.03.2021

Звичайно, багатьом дітям вже з трьох років на шию вішають мобільний телефон, щоб у разі чого мати можливість зв’язатися. Але телефон – річ не надто надійна: легко втрачається, та й вкрасти його нескладно. Тому буде краще, якщо ви заздалегідь навчите

Малювання – це веселе і корисне заняття. Під час нього і моторика розвивається, і уява, і посидючість. Для малюка такий чудовий «букет» нових навичок

Як навчити дитину малювати і розвинути в ній талант?

Розвиток дитини | 08:00, 04.03.2021

Малювання – це веселе і корисне заняття. Під час нього і моторика розвивається, і уява, і посидючість. Для малюка такий чудовий «букет» нових навичок і умінь буде безцінним. Не думайте, що раз карапуз ще тільки каляки-маляки виводить на папері, то не

Регулярне читання впливає на правильне формування мови малюка, адже не лише збагачує словниковий запас, а й вчить грамотно будувати речення, розвиває

Як навчити дитину любити читати книги?

Дитина | 07:00, 04.03.2021

Регулярне читання впливає на правильне формування мови малюка, адже не лише збагачує словниковий запас, а й вчить грамотно будувати речення, розвиває творче мислення та надихає на самостійні словесні висловлювання.

Як запобіти розвитку дитячого діабету?

Дитина | 21:00, 03.03.2021

Дослідження показало, що в справі профілактики дитячого діабету ефективне агресивне втручання. Тільки воно захистить підростаюче покоління від довічного метаболічного розладу.

Нерідко мами, намагаючись забезпечити своїм дитинчам повний спокій, буквально не спускають їх з рук. І малятка потім ніяк не можуть заснути без звично

Як привчити дитину спати в окремій кімнаті

Дитина | 12:00, 03.03.2021

Нерідко мами, намагаючись забезпечити своїм дитинчам повний спокій, буквально не спускають їх з рук. І малятка потім ніяк не можуть заснути без звичного заколисування. Для багатьох батьків не існує питання, чи можна дітям спати з батьками. Щоб полегш

Питання, як саме слід вимірювати температуру у дитини, на перший погляд начебто просте. Але в аптеках продаються термометри в великій кількості і в рі

Як виміряти температуру тіла новонародженому?

Немовля | 07:00, 03.03.2021

Питання, як саме слід вимірювати температуру у дитини, на перший погляд начебто просте. Але в аптеках продаються термометри в великій кількості і в різних варіаціях. І це означає, що способи вимірювання температури теж різні.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: