Чого вас може навчити дитина?

Adoption
Date
  • 84 Переглядів
Діти можуть багато чого навчити дорослих.

Діти вчать дорослих


1. Все нове - для них

Спостерігаючи за дітьми, можна побачити, з яким інтересом вони дивляться навколо. В їхніх очах іскри захоплення і цікавості. Багато речей заслуговують вивчення і захоплення. Тому варто поглянути на навколишній світ очима дітей і без упереджень.

2. Вони живуть життям наповну

Дорослі часто витрачають своє життя на те, щоб довести щось іншим. Або полюють за щастям, яке не відповідає особистим мріям. Діти не грають в такі ігри. Вони надходять відповідно до своїх бажань, не намагаючись себе якось прикрасити. Вони роблять те, що їм хочеться в даний момент, ніби це найважливіша річ у світі. Варто поспостерігати за ними і повчитися.

3. Висловлювати свої емоції

Багато дорослих бояться відкрито демонструвати свої емоції, стримують їх, переносячи всередину себе. Це може призвести до помітного погіршення самопочуття. Дітей не хвилює, що подумають інші, якщо вони заплачуть, коли хочеться плакати.

4. Вони люблять беззастережно

Діти люблять близьких тільки за те, що вони є. Свою любов висловлюють по-різному: можуть притулитися, обійняти, поцілувати або взяти за руку. Таким способом вони повідомляють, наскільки важливі для них ці люди. Діти нічого не хочуть за свою любов. Дорослі, віддаючи, очікують отримати щось натомість.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, дорослі, навчання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому діти не розуміють математику?

Дитина | 06:20, 02.03.2021

Фахівці розповіли, чому дітям важко даються точні науки.

Дефіцит заліза: перші симптоми

Мама | 10:30, 01.03.2021

Одним із симптомів дефіциту заліза в організмі може бути дивний гастрономічний потяг до речей, що не належать до їжі.

Червоні родимки: чи варто непокоїтись?

Мама | 14:00, 28.02.2021

Ангіоми насправді не є родимками.

Довгий переліт з дитиною — випробування не стільки для батьків, скільки для оточуючих: немовлята не завжди добре переносять зліт і посадку та можуть б

Як маленькі діти переносять переліт

Дитина | 05:00, 28.02.2021

Довгий переліт з дитиною — випробування не стільки для батьків, скільки для оточуючих: немовлята не завжди добре переносять зліт і посадку та можуть бути досить шумними під час польоту.

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Реакція після щеплення: температура, набряк, почервоніння

Щеплення | 07:00, 27.02.2021

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є

Як діти переносять наркоз: У чому небезпека загального наркозу?

Хвороби | 05:00, 27.02.2021

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є те, що дитина може не прокинутися після операції . Такі випадки дійсно зафіксовані, проте відбувають

Користь арахісу для немовлят

Немовля | 15:30, 26.02.2021

Згідно з новим дослідженням знизити рівень алергії на арахіс серед людей можна, якщо змінити рекомендації щодо його споживання.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: