На які речі звернути увагу при виборі няні для дитини?

Adoption
Date
  • 69 Переглядів
Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

7612_yuyu.jpg (37.98 Kb)


Де шукати няню для дитини

Шукати няню для дитини можна як в агентствах, так і за особистими рекомендаціями знайомих. Багато батьків довіряють рекомендаціям тільки знайомих. Якщо серед знайомих немає людей, які користувалися послугами няні, можна попросити рекомендації у попередніх роботодавців. В них варто розпитати всі аспекти роботи няні, наскільки вони залишилися задоволені її послугами, чому звільнили і т. д.

Особисті якості няні

Перед пошуком помічниці варто визначитися з тим, кого власне ви шукаєте. Всі вимоги до віку, освіти, досвіду випишіть окремо і потім вже виходячи з цього списку відбирайте кандидатів. Добре, якщо няня для малюка 1-3 роки матиме медичну освіту, а для дітей старше 3 років — педагогічну. Вибираючи няню для дітей молодшого віку варто звернути увагу на активність і енергійність жінки, адже їй доведеться нерідко наздоганяти вашого малюка.

Погляди на виховання

Щоб уникнути конфліктів варто знайти няню зі схожими поглядами на виховання. Їх можна обговорити під час співбесіди. Моделюйте ситуації, які можуть статися з нянею та дитиною, і запитайте, що вона робитиме. Наприклад, як вона відреагує на конфлікт вашої дитини в пісочниці, якщо у неї відібрали лопатку і всупереч сльозам не віддають. Чи планує няня використовувати якісь методи покарання щодо вашої дитини та інше.

Правила спілкування з нянею

Спілкування з нянею має будуватися з дотриманням особистих кордонів, з нею не потрібно обговорювати конфліктні ситуації, але і не потрібно дистанціюватися від неї, адже дитина повинна бачити, що мама довіряє цій незнайомій жінці. З нянею можна обговорювати дитину, а також спілкуватися на загальні теми. Після знайомства дитини і няні рекомендують не залишати малюка відразу з незнайомою жінкою, а проводити спочатку час втрьох, потім відправляти гуляти малюка з нянею, щоб вони побули удвох і звикли один до одного. Якщо ж дитина не хоче залишатися з нянею і постійно плаче, прощаючись з мамою, варто поміняти няню. Малюкові може з якоїсь причини не приємно перебувати з нянею і це складно змінити.

Додаткові обов'язки няні

Всі обов'язки няні варто обговорювати відразу. Зазвичай, няні повинні гуляти з дитиною, супроводжувати її в різні дитячі установи, прибирати іграшки зі своїм підопічним або замість нього, якщо малюк занадто маленький. Няні повинні годувати дитину (готувати або розігрівати їжу), проводити заняття з дитиною і підтримувати чистоту в дитячій кімнаті. Іноді можна попросити няню купити щось невелике по дорозі з прогулянки, але не варто її перевантажувати додатковими дрібними проханнями. Якщо вам потрібна не тільки няня, а ще й помічниця — це варто обговорювати відразу перед прийомом на роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, няня, як вибрати няню


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ви помітили проблему у вимові малюка, з походом до фахівця краще не затягувати, інакше потім важче виправляти мову.

Як зрозуміти, що дитину треба відвести до логопеда

Дитина | 01:30, 20.01.2022

Якщо ви помітили проблему у вимові малюка, з походом до фахівця краще не затягувати, інакше потім важче виправляти мову.

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

Які помилки дорослих погано впливають на розвиток мови дошкільнят

Дитина | 00:30, 20.01.2022

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

На жаль, багато батьків, частіше за научення бабусь, залишають своїх малюків проплакатися. Мовляв, «нехай прокричиться», «розвине легені». Буває, таке

Вчені з'ясували, чому небезпечно залишати дитину на самоті, коли вона плаче

Дитина | 17:00, 19.01.2022

На жаль, багато батьків, частіше за научення бабусь, залишають своїх малюків проплакатися. Мовляв, «нехай прокричиться», «розвине легені». Буває, таке ігнорування малюка, що плаче, промотивоване виховними ідеями старшого покоління: «Не бери його на р

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

Фрази батьків, які травмують дитину

Дитина | 14:00, 19.01.2022

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

не рідко бувають ситуації в сім'ях, що як тільки дитина переступила поріг дитячого садка, вона починає часто хворіти. Низка нескінченних лікарняних у

Що робити, якщо дитина в дитсадку часто хворіє?

Дошкільнята | 10:00, 19.01.2022

не рідко бувають ситуації в сім'ях, що як тільки дитина переступила поріг дитячого садка, вона починає часто хворіти. Низка нескінченних лікарняних у мами, яка тільки вийшла на роботу, додають хвилювань усій родині (і начальству! теж). Що ж робити?

Є чимало ситуацій, де питання про вроджені фактори є дуже актуальним. Дякуємо науці: сьогодні вже для кожного з нас доступні дослідження, які, зробивш

Прийомні діти: небезпека вроджених факторів

Дитина | 09:00, 19.01.2022

Є чимало ситуацій, де питання про вроджені фактори є дуже актуальним. Дякуємо науці: сьогодні вже для кожного з нас доступні дослідження, які, зробивши генетичний аналіз вашої крові, заздалегідь попередять вас про ризик тих чи інших небезпечних захво

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: