Які переваги використання комп’ютера дітьми?

Adoption
Date
  • 569 Переглядів
Багато інформації про негативні сторони використання дітьми комп’ютера — негативні наслідки варіюються від меншого часу для ігор на свіжому повітрі до контакту з сексуальними хижаками. Але ви також побачите виразні переваги використання комп’ютера для дітей. Доступ до Інтернету може допомогти дітям стати більш творчими та комунікабельними. Використання комп’ютера також може покращити академічний розвиток і відкрити дітям світи, з якими вони б не зустрілися інакше.

5054_2631709288.jpg (38.25 Kb)

Академічний ріст
Використання академічного програмного забезпечення може допомогти дітям прогресувати в школі. Інтерактивні програми допомагають дітям будь-якого віку розвивати свої сильні сторони та покращувати слабкі сторони. Використання комп’ютера, наприклад листування електронною поштою, може покращити письмові здібності дітей, а доступ до Інтернету значно розширює кількість і якість ресурсів, доступних для проектів соціальних досліджень.

Спілкування
Електронна пошта є корисним інструментом для розвитку навичок спілкування дітей. У проекті в штаті Небраска молоді люди використовували електронну пошту для спілкування з людьми похилого віку в їхній громаді, і результатом стало більше можливостей для навчання, спілкування та розуміння. Діти також можуть використовувати комп’ютери для спілкування з членами своїх великих сімей, а в разі переїзду діти можуть залишатися на зв’язку з друзями зі свого старого сусідства.

Розширення світогляду
Використання комп’ютера розширює світогляд дітей. Молодь у сільській місцевості може віртуально відвідувати художні музеї; міські діти можуть дізнатися про ферми та ліси. Діти також мають неперевершений доступ до інформації про інші країни. Вони можуть відвідувати туристичні веб-сайти, переглядати онлайн-відео, завантажувати міжнародні рецепти та ремісничі проекти та листуватися з друзями електронною поштою з усього світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, комп’ютер, спілкування, використання, використання технологій, позитивні сторони, переваги, діти, електронна пошта


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Їжа не повинна бути подарунком чи покаранням: Лікар розповів, як змінити харчову поведінку у дітей

Дитяче харчування | 00:30, 14.04.2024

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

«Вода надміру навантажує незрілі нирки дитини»: чим поїти малюка в спеку?

Дитина | 12:10, 13.04.2024

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 2

Вчені розкрили загадку раптової смерті немовлят уві сні

Немовля | 10:30, 13.04.2024

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 20% дітей у віці від народження до року.

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути заго

Пляшка з прохолодною водою і рушник: лікарка розповіла, як боротись з атопічним дерматитом у дітей

Хвороби | 09:30, 13.04.2024

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути загострення влітку та вберегти шкіру від подразників у цей перод.

Йшов, упав, отямився - гібс. Зі струсом мозку щось схоже, особливо якщо мова йде про дітей. Як їх не пильнуй, вони у будь-яку мить можуть впасти і сил

Діти найчастіше дістають струс мозку у віці до 4 років - медики

Хвороби | 08:30, 13.04.2024

Йшов, упав, отямився - гібс. Зі струсом мозку щось схоже, особливо якщо мова йде про дітей. Як їх не пильнуй, вони у будь-яку мить можуть впасти і сильно вдаритися головою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: