Які переваги використання комп’ютера дітьми?

Adoption
Date
  • 485 Переглядів
Багато інформації про негативні сторони використання дітьми комп’ютера — негативні наслідки варіюються від меншого часу для ігор на свіжому повітрі до контакту з сексуальними хижаками. Але ви також побачите виразні переваги використання комп’ютера для дітей. Доступ до Інтернету може допомогти дітям стати більш творчими та комунікабельними. Використання комп’ютера також може покращити академічний розвиток і відкрити дітям світи, з якими вони б не зустрілися інакше.

5054_2631709288.jpg (38.25 Kb)

Академічний ріст
Використання академічного програмного забезпечення може допомогти дітям прогресувати в школі. Інтерактивні програми допомагають дітям будь-якого віку розвивати свої сильні сторони та покращувати слабкі сторони. Використання комп’ютера, наприклад листування електронною поштою, може покращити письмові здібності дітей, а доступ до Інтернету значно розширює кількість і якість ресурсів, доступних для проектів соціальних досліджень.

Спілкування
Електронна пошта є корисним інструментом для розвитку навичок спілкування дітей. У проекті в штаті Небраска молоді люди використовували електронну пошту для спілкування з людьми похилого віку в їхній громаді, і результатом стало більше можливостей для навчання, спілкування та розуміння. Діти також можуть використовувати комп’ютери для спілкування з членами своїх великих сімей, а в разі переїзду діти можуть залишатися на зв’язку з друзями зі свого старого сусідства.

Розширення світогляду
Використання комп’ютера розширює світогляд дітей. Молодь у сільській місцевості може віртуально відвідувати художні музеї; міські діти можуть дізнатися про ферми та ліси. Діти також мають неперевершений доступ до інформації про інші країни. Вони можуть відвідувати туристичні веб-сайти, переглядати онлайн-відео, завантажувати міжнародні рецепти та ремісничі проекти та листуватися з друзями електронною поштою з усього світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, комп’ютер, спілкування, використання, використання технологій, позитивні сторони, переваги, діти, електронна пошта


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: