Як брак стабільності впливає на дітей?

Adoption
Date
  • 269 Переглядів
Стабільність утворює основу життя дитини, забезпечуючи структуру, силу та послідовність, які підтримують дитину емоційно та психологічно. Якщо життя дитини пов’язане з розладом і хвилюванням через безліч негативних ситуацій, дитина, ймовірно, по-різному страждає від відсутності стабільності.

9423_depositphotos_63521705_m-2015.jpg (32.5 Kb)
Поведінкові проблеми
Коли сімейне оточення дитини зазнає значних змін або хвилювань через самотнє батьківство, розлучення, повторний шлюб або фінансові труднощі, якість виховання та психічне здоров’я батьків часто страждають. Результатом цього браку стабільності може бути дитина, яка демонструє поведінкові проблеми, такі як правопорушення, включаючи незаконне проникнення, крадіжки, вандалізм і підпали, або шкільні проблеми, як-от знущання, бійки в класі, неповага до вчителів та істерики.

Когнітивний розвиток
Психологи попереджають, що стрес і тривога, які супроводжують нестабільність, можуть мати прямий вплив на когнітивний розвиток. Коли дитина відчуває цю тривогу з приводу питань, які вона не може контролювати і навіть зрозуміти, це заважає дитині зосередитися на навчанні, тому що вона, ймовірно, менше концентрується і запам’ятовує.

Проблеми зі здоров'ям
Коли батькам важко забезпечити стабільний дім для дитини, у результаті дитина може мати проблеми зі здоров’ям. Наприклад, астма, як правило, є контрольованою хворобою, якщо пацієнт ретельно справляється зі своїми симптомами. Дитина, чиї батьки зайняті або довго бувають на роботі, може не отримувати необхідного догляду та підтримки, що може призвести до небезпечних для життя астматичних інцидентів. Загалом, нестабільні батьки можуть не звертатися за відповідальною та необхідною медичною допомогою для дитини, часто через те, що відволікають увагу або матеріально не можуть отримати допомогу.

Жорстоке поводження
Жорстоке поводження та зневага, як правило, викликають травму для дитини, що створює значно нестабільне середовище. За словами лікарів, разом із цією травмою поширеними є стрес, порушення прихильності, проблеми зі сном, тривога та труднощі в школі. Навіть після відновлення стабільності дитина часто продовжує відчувати труднощі поведінки протягом значного часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: брак стабільності, впливає на дітей, проблеми, стабільність, труднощі, правило, батьки, розвиток, стрес, навчання, вплив, розлучення, повторний шлюб, фінансові труднощі


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як впливає на сина любляча мама?

5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Мама | 00:35, 29.09.2023

Як впливає на сина любляча мама?

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно ро

Що робити, якщо дитина сильно плаче?

Дитина | 08:20, 28.09.2023

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно робити насправді?

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримува

«Нестерпні» матері виховують успішних доньок

Мама | 07:30, 28.09.2023

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримували більш високі зарплати в порівнянні з тими, кому в дитинстві все дозволяли. Дівчата, яких в дитинс

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного.

8 помилок мами і тата, які погано впливають на поведінку і майбутнє дитини

Сімейні справи | 06:20, 28.09.2023

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного. Ми рідко думаємо про те, що самі можемо бути причиною цього. Сьогодні ми поговоримо про те, чого кра

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

12 геніальних порад для батьків

Сімейні справи | 02:00, 28.09.2023

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

У немовлят у роті близько 30 000 смакових рецепторів, проте до повноліття від них залишається лише третина. Причому більшість рецепторів маленької дит

Чому діти так люблять солодке?

Дитяче харчування | 08:20, 27.09.2023

У немовлят у роті близько 30 000 смакових рецепторів, проте до повноліття від них залишається лише третина. Причому більшість рецепторів маленької дитини налаштовані на солодку та жирну їжу, оскільки материнське молоко насичене цукрами та жирами.

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Суворі батьки – горе майбутнім поколінням

Сімейні справи | 08:20, 26.09.2023

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: