Ідеї для навчання дитини ввічливості

Adoption
Date
  • 363 Переглядів
Ввічливість часто асоціюється з хорошими манерами та поведінкою. Ввічливість означає бути обізнаним і уважним до людей навколо вас і ставитися до них з повагою, гідністю та добротою. Якщо ви хочете навчити дитину ввічливості, використовуйте різні способи сприяти та заохочувати ввічливу поведінку.

7785_5541_ua.jpg (34.23 Kb)


Поведінка
Проявіть ввічливість своєю поведінкою. Один із найшвидших способів прищепити будь-кому ввічливість — це показати, наскільки корисною є ввічливість через належну поведінку та доброту. Якщо ви будете регулярно проявляти ввічливість, це увійде в звичку, і люди навколо вас будуть насолоджуватися вашою уважністю. Ввічливість може бути такою ж простою, як притримати двері або сказати «вибачте» після чхання.

Читання
Прочитайте вголос книгу про ввічливість. Виберіть дитячу книжку про належні манери та ввічливу поведінку та читайте її повільно. Ставте дітям запитання про книгу під час читання, щоб переконатися, що вони зрозуміли матеріал. Обговоріть конкретні сценарії з книги, які ілюструють ввічливість. Ви навіть можете допомогти своїм дітям розіграти сцени з історій, щоб уроки стали для них живими.

Ігри
Практикуйте ввічливість за допомогою рольових ігор. Створіть різноманітні сценарії, щоб діти попрактикувалися в чемності. Можливі заходи включають:

представлення,
відповіді на телефонний дзвінок,
отримання подарунків,
розмова з незнайомцями,
етикет на робочому місці.

Дайте кожній дитині можливість потренуватися бути ввічливою. Практикуйте кожну дію, доки ваші діти не почуваються ввічливими в кожній ситуації.

Нагороди
Винагороджуйте належну ввічливість. Створіть діаграму ввічливості з конкретною поведінкою, яку ви хочете, щоб ваші діти демонстрували, наприклад, говорити «будь ласка» і «дякую», ділитися іграшками та допомагати. Пропонуйте невеликі винагороди, якщо ваша дитина демонструє ввічливу поведінку. Можливі ідеї винагороди включають цукерку, наклейку або особливий привілей. Винагороди заохочують до кращої поведінки, водночас повідомляючи дитині, що її зусилля не залишилися непоміченими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, дитина, ввічливість, поведінка, ввічлива, Практика, сценарії, Ввічлива дитина, належна поведінка, навчання, ігри, заохочення, винагорода


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не з

Як власноруч виготовити дезодорант для дітей власними руками?

Дитина | 08:30, 14.04.2024

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не зашкодять здоров'ю сина чи дочки? У нас є вирішення для такої проблеми.

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Їжа не повинна бути подарунком чи покаранням: Лікар розповів, як змінити харчову поведінку у дітей

Дитяче харчування | 00:30, 14.04.2024

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

«Вода надміру навантажує незрілі нирки дитини»: чим поїти малюка в спеку?

Дитина | 12:10, 13.04.2024

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 2

Вчені розкрили загадку раптової смерті немовлят уві сні

Немовля | 10:30, 13.04.2024

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 20% дітей у віці від народження до року.

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути заго

Пляшка з прохолодною водою і рушник: лікарка розповіла, як боротись з атопічним дерматитом у дітей

Хвороби | 09:30, 13.04.2024

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути загострення влітку та вберегти шкіру від подразників у цей перод.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: