Лімфоторакс в дитини: причини,симптоми та лікування

Adoption
Date
  • 124 Переглядів
Лімфоторакс, відомий також як лімфатична фістула або хілезна фістула, є рідкісним захворюванням, яке виникає через аномалію лімфатичних судин. Воно характеризується витоком лімфи з лімфатичних судин до оточуючих тканин або до зовнішнього середовища через виходи (один або кілька) на шкірі.

6067_1673974516_5ee9f114-eff5-451a-8fec-f9f86edd6d97.jpeg (21.8 Kb)Причини лімфотораксу у дитини можуть включати такі фактори:

Конгенітальні аномалії: Деякі діти народжуються з вродженими аномаліями лімфатичних судин, які можуть призвести до розвитку лімфотораксу.

Травма: Пошкодження лімфатичних судин через травму, хірургічну процедуру або радіаційну терапію може сприяти розвитку лімфотораксу.

Інфекція: Деякі інфекційні захворювання, такі як туберкульоз або філаріатоз, можуть призвести до утворення лімфотораксу.

Симптоми лімфотораксу в дитини можуть включати:

Витік лімфи: Постійний або періодичний витік лімфи через шкірні виходи. Цей витік може бути безболісним, але може призводити до подразнення шкіри і запалення.

Пухлини: Утворення пухлин або кісток поруч з місцем витоку лімфи.

Інфекції: Повторні інфекції шкіри в місці витоку лімфи через порушення бар'єрної функції шкіри.

Лікування лімфотораксу зазвичай передбачає комплексний підхід і може включати наступні методи:

Компресійна терапія: Використання компресійних гольфів, рукавів або бандажів для зменшення витоку лімфи і покращення кровообігу.

Лімфодренажна терапія: Масаж і спеціальні техніки для стимуляції відтоку лімфи з ураженої області і поліпшення дренажу.

Хірургічне втручання: У важких випадках, коли інші методи не ефективні, може бути рекомендовано хірургічне втручання для закриття або реконструкції лімфатичних судин.

Лікарська терапія: Деякі препарати, такі як антибіотики або препарати, що підтримують функцію лімфатичної системи, можуть бути призначені для контролю інфекцій та поліпшення стану.

Важливо проконсультуватися з лікарем для діагностики та визначення найкращого підходу до лікування лімфотораксу у дитини, оскільки план лікування може варіюватися залежно від конкретного випадку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: лімфоторакс, дитина, консультації, лікування, дитячі хвороби


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: