Що робити, коли ви не встигли зробити щеплення дитині вчасно?

Adoption
Date
  • 259 Переглядів
Запізніле проведення щеплень дитині може викликати стурбованість батьків, але важливо пам'ятати, що є кілька кроків, які можна вжити для відновлення імунізаційного графіку та захисту здоров'я малюка.

2591_ilyustraarge.jpeg (26.13 Kb)

Зверніться до лікаря або педіатра: Перш за все, зв'яжіться зі своїм лікарем або педіатром. Вони нададуть конкретні поради щодо того, які щеплення потрібно відновити та в якому порядку.

Перевірте імунізаційний графік: Лікар вказівникам на різницю між поточним станом щеплень вашої дитини та оригінальним імунізаційним графіком. Це допоможе визначити, які конкретні щеплення є невстиглими.

Договірність про відновлення: Лікар може розробити план відновлення щеплень, враховуючи інтервали між ними. Важливо дотримуватися цього плану, щоб забезпечити належний рівень імунізації.

Не відмовляйтесь від залишкових щеплень: Навіть якщо деякі щеплення були пропущені, не варто відмовлятись від них. Вони можуть надати важливий захист від серйозних захворювань.

Уточніть діагностичні тести: Деякі щеплення можуть бути відкладені, якщо дитина хворіє або має імунологічні проблеми. Лікар може рекомендувати діагностичні тести для визначення наявних імунітетів.

Заплануйте майбутнє: Спільно з лікарем обговоріть плани на майбутнє, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Важливо дотримуватися рекомендацій імунізаційного графіка.

Інформуйтеся і знайте: Посилайтеся на надійні джерела інформації про імунізацію. Чим більше ви знаєте про важливість щеплень, тим більш обізнані рішення ви прийматимете.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Що робити, коли ви не встигли зробити щеплення дитині вчасно, щеплення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Як правильно збивати температуру у новонародженого і дітей до року?

Немовля | 06:20, 18.04.2024

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворюва

Ніколи не робіть цього дітям! Прогрівати ніс при нежитю небезпечно

Хвороби | 06:20, 17.04.2024

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворювань носа за допомогою гріття. І для цього не рідко використовували теплі варені яйця або теплі компре

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під со

Як одягати малюка в спеку і коли краще гуляти?

Дитина | 09:30, 15.04.2024

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під сонцем. Особливо важлива наступна інофрмація для батьків.

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на

Скоро літо: як уникнути утоплення дитини?

Дитина | 06:20, 15.04.2024

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на воді. Статистика показує, що 47% дітей у віці 10−17 років, які потонули, вміли плавати.

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не з

Як власноруч виготовити дезодорант для дітей власними руками?

Дитина | 08:30, 14.04.2024

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не зашкодять здоров'ю сина чи дочки? У нас є вирішення для такої проблеми.

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: