Медики: Причина раку грудей - алкоголь

Adoption
Date
  • 2258 Переглядів
Навіть помірне вживання алкоголю призводить до розвитку раку грудей. У цьому переконані американські лікарі.

6836_1389159058_man-drinking-wine-with-woman-in-cafe-in-the-city.jpg (58.65 Kb)

Результати дослідження доводять, що навіть 3-6 келихів вина, які випивають протягом тижня, збільшують ризик розвитку раку грудей. Ймовірність виникнення даного захворювання підвищується в залежності від обсягів алкоголю. Тривале вживання спиртних напоїв відбивається на розвитку раку грудей більше інших чинників.

Це не означає, що потрібно повністю відмовитися від вживання алкоголю. Передбачається саме поведінка за тривалий період часу, а не те, як все було пару місяців тому або навіть минулого року.

Минулі дослідження довели, що надмірне вживання алкогольних напоїв провокує підвищення ризику раку грудей. Але результат помірного вживання спиртного раніше не фіксувався.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Форма жіночих губ розкаже все про її характер

Вчені з Національного інституту здоров'я провели дослідження, в ході якого було виявлено, що кожні 10 мл алкоголю підвищують ймовірність розвитку раку грудей на 10 відсотків. Наприклад, у жінок, які випивають щотижня по 3-6 келихів вина, ризик розвитку захворювання вище в 1,15 рази в порівнянні з тими, хто не вживає спиртне взагалі.

Вид алкогольних напоїв не впливає на ймовірність розвитку раку. За відповідних змістах спирту коньяк, вино і пиво дають ідентичні результати. 115 мл вина містять 11 г спирту, 240 мл пива - 12,8 г, а стандартна порція коньяку - 14 м.

Важливо. Результати досліджень доводять, що у жінок, які вживають алкоголь у кількості, що не перевищує еквівалент трьох келихів вина на тиждень, ризик виникнення раку грудей не збільшується.

Яким б не був ризик розвитку раку грудей, алкоголь його тільки збільшує. Наприклад, якщо жінка має сімейні анамнез даної хвороби, то вживання алкоголю підвищує ризик її розвитку.

Вживання спиртного в помірних дозах пов'язують зменшенням ризику серцево-судинних захворювань. Жінкам потрібно самостійно визначити плюси і мінуси поглинання спиртного в залежності від свого стану здоров'я. Вірогідність розвитку раку грудей ніяк не пов'язана з періодом життя, протягом якого вживалося спиртне.

Результати проведеного дослідження підтверджують важливість розуміння тривалості вживання алкоголю.

Дані були отримані з Дослідження здоров'я медсестер, яке почалося ще в 1976 році з вивчення 120 тисяч медсестер. У 1980 році почали задавати питання про алкоголь. Вчені порівняли споживання спиртного з 7690 випадками інвазивного раку грудей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: лікування, рак, рак грудей, алкоголь, дослідження


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Найнебезпечніші напої для нашого здоров'я, від яких краще відмовитися назавжди!

Топ-5 напоїв, які надзвичайно шкідливі

Харчування | 23:00, 06.06.2019

Найнебезпечніші напої для нашого здоров'я, від яких краще відмовитися назавжди!

Меланома - одна з агресивних форм раку: врятувати людину можна, якщо діагноз поставлений на ранній стадії. На 74 % ризик виникнення цього захворювання

Чому деяким людям не можна засмагати

Хвороби | 08:00, 04.06.2019

Меланома - одна з агресивних форм раку: врятувати людину можна, якщо діагноз поставлений на ранній стадії. На 74 % ризик виникнення цього захворювання збільшує засмага.

Багато хто думає, що в грибках немає нічого серйозного, проте, як стверджують медики, вони можуть привести до сумних наслідків, якщо вчасно не подбати

Симптоми, які вказують на грибок нігтів

Косметологія | 01:20, 04.06.2019

Багато хто думає, що в грибках немає нічого серйозного, проте, як стверджують медики, вони можуть привести до сумних наслідків, якщо вчасно не подбати про лікування.

Згідно зі статистикою, 1% від усіх дітей, що з'являються на світ, мають вроджені вади серця.

Чому в дітей з'являється порок серця

Дитина | 17:00, 03.06.2019

Згідно зі статистикою, 1% від усіх дітей, що з'являються на світ, мають вроджені вади серця.

Багато чоловіків і дітей люблять застрибнути у фонтан, щоб освіжитися або задля розваги. Чим загрожує купання в фонтанах - читайте у матеріалі.

Чому небезпечно купатися у фонтанах

Хвороби | 08:00, 01.06.2019

Багато чоловіків і дітей люблять застрибнути у фонтан, щоб освіжитися або задля розваги. Чим загрожує купання в фонтанах - читайте у матеріалі.

Австралійський національний університет та Університет Кертіна встановили: раціон, що поєднує червоне м'ясо і середземноморську дієту, скорочує ризик

Дієта, яка захищає від розсіяного склерозу

Харчування | 06:20, 01.06.2019

Австралійський національний університет та Університет Кертіна встановили: раціон, що поєднує червоне м'ясо і середземноморську дієту, скорочує ризик розвитку розсіяного склерозу. Правда, спеціалісти радять з'їдати не більше 65 грамів червоного м'яса

Медики знайшли спосіб, як максимально рано виявити аномалію для ефективного контролю рівня цукру в крові.

Додаток допоможе запобігти розвитку діабету у вагітних

Вагітність та пологи | 09:30, 31.05.2019

Медики знайшли спосіб, як максимально рано виявити аномалію для ефективного контролю рівня цукру в крові.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: