Чому неприємний запах з рота?

Adoption
Date
  • 261 Переглядів
Неприємний запах може бути викликаний генетичною недугою.
3334_nepriemnii_zapah.jpeg (22.39 Kb)


Дослідники з голландського Університету Неймегена з'ясували, що в більшості випадків неприємний запах з рота виникає через зростання числа бактерій, які продукують сполуки сірки. Однак причиною може бути і хронічний галитоз, яким страждають приблизно 3% населення. Вчені відзначили, що розвивається він без видимих ​​причин. В цьому випадку неприємний запах з рота може бути викликаний генетичним дефектом.

Фахівці провели дослідження, в ході яких взяли зразки видихуваного газу, крові і сечі у пацієнтів, які страждають від постійного неприємного запаху з рота. Підвищена кількість метанітіолу і диметилсульфіду, виявлене в зразках, допомогло експертам зробити висновок про збої в процесі метаболізму. На думку медиків, проблеми з обміном речовин призводять до накопичення в крові сполук сірки. Мутація в гені SELENBP1 призводить до відсутності білка, який бере участь у розщепленні метантіолу - погано пахне газ, що утворюється при різних процесах деградації сераорганічних з'єднань.

"Через зниження активності гена в крові у цих людей підвищений рівень метантіолу та інших сполук сірки, які, потрапляючи в легені, а з них в повітря, що видихається, і стають причиною смердючого дихання", - пояснили експерти.

За підрахунками вчених, на кожні 90 тисяч осіб припадає один носій подібної мутації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: неприємний запах, неприємний запах з рота, дослідження, організм, захворювання, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Генетика відіграє величезну роль в справі формування здоров'я, тому недуги мами досить часто передаються у спадок і її дітям.

Захворювання матерів часто передаються дітям

Мама | 09:30, 13.07.2018

Генетика відіграє величезну роль в справі формування здоров'я, тому недуги мами досить часто передаються у спадок і її дітям.

Вопрос выбора стоматолога требует максимальной тщательности и ответственности. Некомпетентный специалист может не только создать новые проблемы, котор

Как выбрать стоматологическую клинику?

Хвороби | 21:26, 11.07.2018

Вопрос выбора стоматолога требует максимальной тщательности и ответственности. Некомпетентный специалист может не только создать новые проблемы, которые придется решить, но и стать причиной психологической травмы и боязни стоматологов на всю жизнь. Ч

Відомий фахівець з нетрадиційним методам оздоровлення Володимир Осипов стверджує, що хоча довге сидіння на стільці дійсно є серйозною проблемою сучасн

Сидячий образ життя призводить до онкології

Хвороби | 08:00, 10.07.2018

Відомий фахівець з нетрадиційним методам оздоровлення Володимир Осипов стверджує, що хоча довге сидіння на стільці дійсно є серйозною проблемою сучасної людини, але вважати його причиною раку все ж не можна.

Дослідження польських вчених продемонструвало користь яблук в справі запобігання колоректального раку. За словами дослідників, цю здатність яблука пер

Яблука можуть побороти страшне захворювання

Харчування | 08:00, 06.07.2018

Дослідження польських вчених продемонструвало користь яблук в справі запобігання колоректального раку. За словами дослідників, цю здатність яблука перевершують всі інші фрукти і овочі.

Серед нас живе досить багато людей, у яких в тій чи іншій мірі проявляються симптоми шизофренії.

9 фактів про шизофренію

Хвороби | 23:30, 04.07.2018

Серед нас живе досить багато людей, у яких в тій чи іншій мірі проявляються симптоми шизофренії.

У деяких ситуаціях потрібно відмовитися від сексу на деякий час, щоб не зашкодити здоров'ю.

В яких випадках не варто займатися сексом?

Секс | 00:20, 30.06.2018

У деяких ситуаціях потрібно відмовитися від сексу на деякий час, щоб не зашкодити здоров'ю.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: