Дитячі хвороби. Астма

Adoption
Date
  • 2159 Переглядів
Астма - це запальна реакція бронхіального дерева. Основна і потенційно небезпечна форма запалення, що характеризується спазмами гладких м'язів бронхіальних труб у легенях, а також акумуляція товстої слизової усередині цих труб.
Стислість дихання, кашель, відчуття браку повітря і задихання дитини - такі симптоми астми. Для дитини стає все важче видихнути, ніж вдихнути. Коли людина задихається, вона видає сильний свистячий звук, більш помітний при видиху, ніж при вдиху.

Астма може бути викликана алергією на вдихання (лупи тварин, пилок рослин, пил, пір'я, цвіль) і трохи менше - на їжу, ліки і укуси комах. Атаки можуть початися від фізичної напруги, верхніх дихальних інфекцій, емоцій, а також від дратівливих речовин, таких як сигаретний дим або хлор. Температура відсутня, коли вона викликана конкурентною інфекцією.

Діагноз

Задиханий звук говорить про астму. Захворювання може бути підтверджено швидким відгуком на астматичні ліки. Астма у дитини до двох років важкорозпізнювальна.

Астма носить сезонний характер, загострюючись під час запилення дерев і трав, іноді вона трапляється вночі.

Домашнє лікування

Ніякого домашнього лікування не повинно бути під час першої атаки. Тільки Ваш лікар поставить діагноз і призначить певне лікування.

Після встановлення діагнозу домашнє лікування буде дуже важливим і ефективним. Виписані ліки приймати необхідно відразу після початку атаки; вони будуть менш ефективні після того, як атака вже увійшла в повну силу.

Слід позбутися всіх предметів, що викликають астматичну алергію - пір'яних подушок, меблевого пилу і джерел цвілі. Уникайте контактів Вашої дитини з такими повітряними дратівливими речовинами, як засоби для винищування комах, сигаретний дим і випари від фарби.

Запобіжні заходи

Не дозволяти атаці проходити не вилікуваною. Неакуратне вилікування астматичних атак може закінчитися постійною загрозою для легень і для бронхіальних труб.

Оскільки, не всі напади сопіння є астматичними, тримайте Вашого лікаря постійно в курсі Ваших підозр.

Медичне лікування

Ваш лікар почне лікування, маючи на руках повну і детальну історію хвороби і провівши фізичне обстеження (ймовірно, включаючи рентген).

Деякі субстанції, що визначаються як поштовх до захворювання, повинні бути швидко виключені з навколишнього середовища дитини. Діагноз може бути підтверджений відповідною реакцією на ліки.

Пероральні ліки для використання їх під час нападів можуть включати теофілін, амінофіліном і стероїди. Ті ж ліки можуть бути рекомендовані для щоденного використання для того, щоб зупинити напади.

В даний час вони фактично замінені на вдихувані препарати. Ці препарати діють негайно, зупиняючи кожний напад шляхом ослаблення спазмів м'язів навколо бронхіальних труб; або вони можуть припиняти напади, якщо такі відбуваються регулярно (наприклад, хромоглюкат, беклометазон).

Жорстокі напади можуть зажадати госпіталізації, з тим щоб зробити внутрішньовенне введення ліків або кисню через небалайзер і лицьову маску.

Лікування астми повинно мати гарні результати. Якщо ж напади не зменшуються протягом 1-3 місяців, обговоріть метод нового підходу до захворювання зі своїм лікарем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, астма, дитини, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Які причини викликають спрагу?

Чому дитина п'є багато води вночі

Дитина | 13:00, 06.03.2020

Які причини викликають спрагу?

П'ять причин того, що дитина постійно хворіє

Хвороби | 12:00, 25.02.2020

Чи є якісь загальні фактори?


Іноді ходіння малюка через сон може налякати більше, ніж вам здається

Про яку небезпечну хворобу може свідчити дитячий лунатизм

Хвороби | 13:00, 22.02.2020

Іноді ходіння малюка через сон може налякати більше, ніж вам здається


Найпоширеніші симптоми, які вкажуть на проблему

Отит чи алергія: як розпізнати захворювання вух

Хвороби | 18:00, 25.01.2020

Найпоширеніші симптоми, які вкажуть на проблему

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: