Якщо у вас 1 група крові, ви повинні це знати

Adoption
Date
  • 591 Переглядів
Кожен із нас повинен знати свою групу крові і резус-фактор, адже в житті бувають різні ситуації, в яких іноді немає часу на визначення цих даних.

0443_yayayalrvapmppa.jpg (42.01 Kb)


Характеристики крові також можуть впливати на наше здоров'я, і, як вважають деякі люди, наше щастя і особистість. Ми зібрали наукові факти і цікаві теорії про кров 1 групи:

Характеристики
Група крові 1 + є найбільш поширеною, цю групу крові мають 37% - 53% людей ​​різних етнічних і расових груп.

Люди з 1-ою групою крові є універсальними донорами
Люди з кров'ю 1-ї групи і резусом + можуть передавати свою кров усім 4 групам, але тільки людям з позитивним резусом. Плазма 1-ї групи можуть переливатись у всі 8 підгруп, що робить її універсальним типом крові, який завжди необхідний для екстрених трансфузій. Кров 1-ї групи переливається в надзвичайних випадках, коли важливо зберегти життя пацієнта до завершення тесту на визначення групи крові. Більш того, крові 1-ї групи є найбезпечнішою для новонароджених дітей, у яких імунна система недостатньо розвинена.

Особи з 1-ою групою крові можуть отримувати тільки кров 1-ої групи
Люди з 1-ою групою крові і резусом + можуть отримувати кров від людей як з резусом +, так і з резусом -, тоді як ті, у кого резус -, можуть отримувати тільки кров резусу -.

Ризики для здоров'я
На думку вчених, є способи, якими біохімія крові визначає наше здоров'я. Незважаючи на те, що вплив груп крові на наше здоров'я все ще досліджується, існують певні теорії про ризики для здоров'я та переваги для людей з різними групами крові. Вважається, зокрема, що люди з 1-ою групою крові можуть бути більш сприйнятливі до деяких бактеріальних і вірусних інфекцій, ніж інші групи крові, включаючи важкі, такі як чума, холера, епідемічний паротит і туберкульоз. Деякі дослідження також показують, що люди з 1-ою групою крові мають на 35% вищу частоту виразки дванадцятипалої кишки порівняно з людьми з іншими групами крові.

Переваги для здоров'я
У людей з кров'ю 1-ої групи найнижчий ризик розвитку ішемічної хвороби серця порівняно з людьми з іншими групами крові. Дослідження показують, що особи, які не належать до 1-ої групи крові, мають на 25% вищий ризик розвитку раку підшлункової залози, ніж люди з 1-ою групою. Більше того, люди з 1-ою групою крові мають менший ризик розвитку захворювань кровообігу та когнітивних розладів. Однак, збереження здорового способу життя та управління факторами ризику для здоров'я є вирішальним для уникнення захворювань, незалежно від того, яка у вас група крові.

Група крові і дієта
Можливо, ви чули про так звані "дієти по групі крові", які стверджують, що вживання певних продуктів, які відповідають вашій групі крові, допоможуть вам залишатися в формі і здоровими. Незважаючи на їхню велику популярність, дієти за групою крові не мають наукових доказів і не є загальновизнаними. Дієтологи вважають, що краще дотримуватися індивідуальної дієти, враховуючи ваш індивідуальний стан здоров'я, а не дієту, пов'язану з групою крові.

Перша група крові і характер
Вплив групи крові на риси характеру людей є дискусійним, але ця теорія дуже популярна в деяких країнах, зокрема в Японії. Телевізійні шоу, газети та журнали часто публікують гороскопи по групі крові та графіки романтичної сумісності, в той час як японські аніме та відеоігри вказують групи крові персонажів. Японці вважають, що люди з 1-ою групою крові щедрі, пристрасні, комунікабельні та фінансово успішні і що найкраща романтична сумісність знаходиться між групами крові 1 і 2.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: група крові, 1 група крові


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Нове дослідження показало, що людям із серцево-судинними захворюваннями важливо споживати рибу хоча б двічі на тиждень.

Жирну рибу рекомендують тим, у кого хворе серце

Харчування | 11:20, 15.04.2024

Нове дослідження показало, що людям із серцево-судинними захворюваннями важливо споживати рибу хоча б двічі на тиждень.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

З початком весни кількість людей з нежитем, першінням в горлі і чханням різко зросла. Цей стан сильно заважає нормально функціонувати усім алергікам.

Якщо у вас алергія на цвітіння: поради лікаря

Алергія | 11:20, 14.04.2024

З початком весни кількість людей з нежитем, першінням в горлі і чханням різко зросла. Цей стан сильно заважає нормально функціонувати усім алергікам. Як з цим бути?

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Позбутися небажаного волосся на тілі можна абсолютно безболісним методом - за допомогою лазерної епіляції. Проте, досі багато людей боїться потенційно

Чи викликає лазерна епіляція рак?

Здоров'я | 11:20, 13.04.2024

Позбутися небажаного волосся на тілі можна абсолютно безболісним методом - за допомогою лазерної епіляції. Проте, досі багато людей боїться потенційної небезпеки від даної процедури. Наприклад, раку шкіри.

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 2

Вчені розкрили загадку раптової смерті немовлят уві сні

Немовля | 10:30, 13.04.2024

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 20% дітей у віці від народження до року.

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути заго

Пляшка з прохолодною водою і рушник: лікарка розповіла, як боротись з атопічним дерматитом у дітей

Хвороби | 09:30, 13.04.2024

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути загострення влітку та вберегти шкіру від подразників у цей перод.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: