Які хвороби спонукають їсти солодощі?

Adoption
Date
  • 1840 Переглядів
Вам постійно хочеться солодкого? Іноді бажання з’їсти солодке виникає, коли хочеться просто розслабитися, а іноді така тяга до цукру свідчить про наявність захворювань.

4505_d47e09f4c2b606328be853c39c21b6_ce_1389x960x0x0_cropped_666x444.jpg (44.59 Kb)


Про які хвороби може свідчити підвищена тяга до солодкого?

1. Остеохондроз.

Коли артерії, що транспортують кров до мозку передушені, то мозок не отримує глюкози й відповідно подає організму сигнали, що потрібні швидкі вуглеводи.

2. Проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Підвищена кислотність, закрепи, дисбактеріоз та інші порушують процес засвоєння мінералів і амінокислот, тому й виникає бажання з’їсти що-небудь солодке.

3. Захворювання печінки.

Якщо людина перенесла хворобу Боткіна, то їй завжди буде хотітися солодкого. Коли селезінка страждає від запалення, вона «вимагає» вуглеводів.

4. Цукровий діабет.

При діабеті першого типу людині завжди хочеться солодкого, оскільки в організмі не виробляється та кількість інсуліну, яка необхідна для засвоєння глюкози.

5. Пивний алкоголізм.

Для перетравлення навіть малої дози спиртного організму потрібна глюкоза й отримати її можна шляхом вживання солодких продуктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, солодкого, хочеться, підвищена, глюкози, свідчити, тяга, хвороби, консультації


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Гайморит у дитини виникає як ускладнення при гострому нежиті, грипі, кору, скарлатині та інших інфекційних захворюваннях.

Гайморит у дитини: чому не можна зволікати з лікуванням?

Хвороби | 05:00, 26.01.2023

Гайморит у дитини виникає як ускладнення при гострому нежиті, грипі, кору, скарлатині та інших інфекційних захворюваннях.

Аутизм або «розлад аутистичного спектру» — це термін, який використовується для опису групи розладів, які впливають на мозок. Можливо, ви чули, що існ

РАС і харчування

Хвороби | 00:30, 26.01.2023

Аутизм або «розлад аутистичного спектру» — це термін, який використовується для опису групи розладів, які впливають на мозок. Можливо, ви чули, що існують різні дієти та добавки, які можуть допомогти з симптомами аутизму.

Камінь у нирках утворюється, коли маленька частинка мінералу осідає із сечі в нирку або сечовід, - трубку, яка з’єднує нирку з сечовим міхуром. Додатк

Камені в нирках: симптоми, причини, профілактика та лікування

Хвороби | 23:00, 23.01.2023

Камінь у нирках утворюється, коли маленька частинка мінералу осідає із сечі в нирку або сечовід, - трубку, яка з’єднує нирку з сечовим міхуром. Додаткові мінерали прилипнуть до маленької цятки, яка з часом перетворюється на каміння.

Усі немовлятка зригують, коли переїдають маминого молочка, однак у деяких випадках відрижка може бути ознакою небезпечної хвороби.

Про що свідчить відрижка в дитини?

Дитина | 10:00, 23.01.2023

Усі немовлятка зригують, коли переїдають маминого молочка, однак у деяких випадках відрижка може бути ознакою небезпечної хвороби.

Подагра, яку іноді називають «хворобою королів», давно пов’язана з надмірним захопленням їжею та напоями, які могли дозволити собі лише заможні люди.

Подагра: причини, діагностика та лікування

Хвороби | 23:00, 22.01.2023

Подагра, яку іноді називають «хворобою королів», давно пов’язана з надмірним захопленням їжею та напоями, які могли дозволити собі лише заможні люди. Однак подагра може вразити будь-кого, і дієта є лише одним із факторів, що сприяє цьому стану.

На фоні будь-якої гострої респіраторної інфекції розвивається гострий аденоїдит, але протягом 7-10 днів при відповідному лікуванні з його симптомами в

Чим небезпечне запалення аденоїдів у дитини?

Хвороби | 12:00, 22.01.2023

На фоні будь-якої гострої респіраторної інфекції розвивається гострий аденоїдит, але протягом 7-10 днів при відповідному лікуванні з його симптомами вдається впоратися.

Мило – це хімічний продукт, у який входять різні елементи, і якісь із них можуть викликати алергію і в дитини, і в дорослого.

Якщо в дитини алергія на мило

Дитина | 05:00, 22.01.2023

Мило – це хімічний продукт, у який входять різні елементи, і якісь із них можуть викликати алергію і в дитини, і в дорослого.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: