Що буде, якщо не лікувати епідемічний паротит?

Adoption
Date
  • 662 Переглядів
Епідемічний паротит є інфекційним захворюванням, якому можна запобігти вакцинацією. Педіатри рекомендують дітям отримати першу дозу вакцини проти кору, паротиту та краснухи (КПК) у віці від 12 до 15 місяців, а другу дозу – у віці від 4 до 6 років. Симптоми епідемічного паротиту включають лихоманку, головний біль, втома, втрата апетиту, запалення і болючість однієї або обох слинних залоз. Більш серйозні та довгострокові побічні ефекти описані нижче.

6452_c02a021c90f3a5fb0e76c422a46e6c7b.jpg (28.32 Kb)

Глухота
Глухота може бути наслідком інфекції, що пошкодила нерви внутрішнього вуха. Глухота виникає в 0,5-5,0 на 100 000 випадків. Глухота може виникнути в одному або обох вухах і зазвичай є постійною.

Менінгоенцефаліт
Менінгоенцефаліт – це інфекція, схожа на енцефаліт (інфекція головного мозку) і менінгіт (інфекція мозкових оболонок, які захищають головний і спинний мозок). Це може спричинити постійний параліч, судоми, параліч черепних нервів (параліч лицьових нервів) і гідроцефалію (вода в мозку). Менше ніж у 10 відсотків хворих на паротит розвивається енцефаліт або менінгіт.

Інші ускладнення
Епідемічний паротит має не тільки довгострокові наслідки, але й деякі серйозні ускладнення. Одним із них є панкреатит, який є запаленням підшлункової залози. Симптоми включають біль у верхній частині живота, нудоту та блювоту. Пацієнт також може мати орхіт, який є запаленням яєчок (одного або обох яєчок), яке зустрічається у 30-40 відсотків підлітків і дорослих чоловіків із паротитом. Симптоми включають біль внизу живота, лихоманку та озноб. Орхіт не призводить до безпліддя у підлітків або дорослих чоловіків.

Жінки можуть страждати оофоритом і/або маститом. Це запалення яєчників, і оофорит зустрічається у 5 відсотків підлітків і дорослих жінок. Симптоми включають тазовий біль і чутливість. Мастит, який є інфекцією тканин молочної залози, також може виникнути при епідемічному паротиті. Мастит був зареєстрований у 31 відсотка жінок старше 15 років, які хворіють на свинку. Симптоми включають біль, запалення та почервоніння грудей. Оофорит і/або мастит не призводить до безпліддя у підлітків або дорослих жінок. У жінок, які заразилися епідемічним паротитом на ранніх стадіях вагітності, може статися викидень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, включають, Симптоми, підлітки, Глухота, дорослі, паротит, запалення, параліч


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як не дивно, саме навесні і влітку найчастіше бувають отити. Через потрапляння води в вухо , або ж як ускладнення затуди.

Чому влітку у дітей і дорослих часто болять вуха?

Хвороби | 10:30, 18.04.2024

Як не дивно, саме навесні і влітку найчастіше бувають отити. Через потрапляння води в вухо , або ж як ускладнення затуди.

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Як правильно збивати температуру у новонародженого і дітей до року?

Немовля | 06:20, 18.04.2024

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворюва

Ніколи не робіть цього дітям! Прогрівати ніс при нежитю небезпечно

Хвороби | 06:20, 17.04.2024

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворювань носа за допомогою гріття. І для цього не рідко використовували теплі варені яйця або теплі компре

У нашому суспільстві доволі неоднозначно відносяться до людей, котрі заїкаються. Одні можуть терпеливо їх вислухати, інші ж починають дратуватися, а т

Вчені вияснили, чому діти і дорослі починають заїкатися

Здоров'я | 01:30, 17.04.2024

У нашому суспільстві доволі неоднозначно відносяться до людей, котрі заїкаються. Одні можуть терпеливо їх вислухати, інші ж починають дратуватися, а треті взагалі можуть насміхатися. Особливо якщо мова про дітей.

Ще з дитинства кожен з нас пригадує запах запареного чаю з ромашкою. Узваром з ромашки також протирали очі діткам, купали в ромашці і не тільки. Проте

Чому аптечна ромашка може бути небезпечна для здоров'я?

Здоров'я | 00:30, 17.04.2024

Ще з дитинства кожен з нас пригадує запах запареного чаю з ромашкою. Узваром з ромашки також протирали очі діткам, купали в ромашці і не тільки. Проте, як виявилося, не така вона вже й безпечна.

Українці звикли лікуватися самостійно і звертаються до лікаря, переважно, коли вже

Лікар пояснив, чому дорослим і дітям приймати антибіотики під час застуди чи грипу небезпечно

Хвороби | 14:50, 16.04.2024

Українці звикли лікуватися самостійно і звертаються до лікаря, переважно, коли вже "припекло". Але так не можна, і ось чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: