Ризики тривалого COVID у дітей

Adoption
Date
  • 387 Переглядів
Згідно з дослідженням, проведеним у восьми країнах, майже шість відсотків дітей, які звернулися до відділення невідкладної допомоги з COVID-19, повідомили про симптоми тривалого захворювання COVID-19 через 90 днів. Початкова госпіталізація тривалістю 48 або більше годин, чотири або більше симптомів під час першого візиту до швидкої допомоги та вік 14 років і старше були пов’язані з тривалим COVID-19.

6625_1-2-1140x641.jpg (18.15 Kb)

«Ми виявили, що у деяких дітей захворювання на COVID-19 пов’язане з повідомленнями про стійкі симптоми через 3 місяці», — сказав головний дослідник Стівен Фрідман, магістр наук із Школи медицини Каммінга при Університеті Калгарі та служби охорони здоров’я Альберти.

У дослідженні взяли участь 1884 дитини з COVID-19, які спостерігалися протягом 90 днів. Довгий COVID виявили майже у 10 відсотків госпіталізованих дітей і у 5 відсотків дітей, виписаних із швидкої допомоги.

Найбільш зареєстрованими стійкими симптомами у дітей були втома або слабкість, кашель, утруднене дихання або задишка.

«Наш висновок про те, що діти, які спочатку мали кілька симптомів COVID-19, мали вищий ризик тривалого захворювання на COVID-19», — сказав один із дослідників Тодд Флорін, доктор медичних наук з дитячої лікарні імені Енн і Роберта Х. Лурі. - «На жаль, немає відомих методів лікування тривалого COVID-19 у дітей, і в цій галузі необхідні додаткові дослідження. Однак, якщо симптоми значні, лікування, спрямоване на симптоми, є найважливішим. Мультидисциплінарна допомога є виправданою, якщо симптоми впливають на якість життя».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: показники, тривалий COVID-19, COVID-19, втома, слабкість, кашель, утруднене дихання, задишка, виявили, відсотки, захворювання, медики, швидка допомога, мама, діти, хвороби, ковід, корона, вірус


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І

Чоловікам треба проводити самообстеження яєчок: як це робити?

Тато | 11:20, 25.05.2024

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І дарма.

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти н

Як лікувати кашель у немовлят?

Хвороби | 07:40, 25.05.2024

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти носогубний трикутник. Тож даний симптом не можна ігнорувати.

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає незду

ГРВІ у немовлят: що треба знати батькам?

Немовля | 06:20, 25.05.2024

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає нездужати, багато батьків починають нервувати. І тут важливо не наробити помилок.

Виявляється, що те, що є у нас в домі, може шкодити здоров'ю як дітей, так і дорослих. І мова зараз не про гаджети. А про те, чим ми користуємося уже

Газові плити збільшують ризик розвитку астми у дітей

Дитина | 10:30, 24.05.2024

Виявляється, що те, що є у нас в домі, може шкодити здоров'ю як дітей, так і дорослих. І мова зараз не про гаджети. А про те, чим ми користуємося уже десятки років. Так, про газові плити.

Не дивно, що у кожного дорослого українця на тлі усіх подій з'явились психологічні травми. Проте, більшість батьків намагаються вберегти своїх дітей в

Майже половина українських дітей страждає від ПТСР - нове дослідження

Хвороби | 06:20, 24.05.2024

Не дивно, що у кожного дорослого українця на тлі усіх подій з'явились психологічні травми. Проте, більшість батьків намагаються вберегти своїх дітей від болю та хвилювань. Та це неможливо здійснити так, щоб дитина не відчувала стрес зовсім.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: