Які проблеми може викликати серцева недостатність?

Adoption
Date
  • 247 Переглядів
Якщо у вас серцева недостатність, ваше серце може бути недостатньо сильним, щоб прокачати стільки крові, скільки потрібно вашому тілу. Оскільки воно намагається перемістити більше крові, ваше серце стає більшим. Воно також скорочується швидше, і ваші кровоносні судини звужуються, щоб отримати більше крові до вашого тіла.

9273_1599743545_15912145-2189.jpg (19.63 Kb)


Оскільки ваше серце працює інтенсивніше, воно може стати слабшим. Ваше тіло отримує менше кисню, і ви можете помітити такі симптоми, як задишка, набряки ніг і накопичення рідини.

Ваше тіло намагається зберегти кров, яка постачає ваше серце та мозок. Це залишає менше крові для таких органів, як нирки та печінка. Відсутність достатньої кількості крові може пошкодити ці органи.

Ви не можете вилікувати серцеву недостатність, але ви можете впоратися з нею, дотримуючись свого плану лікування. Ліки, дієта, фізичні вправи та хірургічне втручання – це лише деякі з методів лікування, які ваш лікар може запропонувати для запобігання цим проблемам.

Які ж проблеми може викликати серцева недостатність?

Аномальний серцевий ритм
У нормальному серці верхні камери (так звані передсердя) і нижні камери (шлуночки) по черзі стискаються і розслабляються, щоб рухати кров через ваше тіло. Якщо ваше серце слабке, ці камери можуть не стиснутися в потрібний час. Ваше серце може битися занадто повільно, занадто швидко або нерівномірно. Коли ритм порушений, ваше серце не може перекачувати достатньо крові до вашого тіла.

Фібриляція передсердь є одним із типів аномального серцевого ритму, який може спричинити серцева недостатність. Це змушує ваше серце тремтіти замість того, щоб битися.

Нерегулярне серцебиття може призвести до накопичення крові, що може призвести до утворення тромбів. Згусток може потрапити до вашого мозку . Якщо він заблокує там кровоносну судину, у вас може статися інсульт.

Проблеми з серцевими клапанами
Ваше серце має чотири клапани, які відкриваються та закриваються, щоб кров надходила та виходила з серця. У міру того, як пошкодження стає гіршим і вашому серцю доводиться працювати більше, щоб відкачати кров, воно стає більшим. Зміна розміру може пошкодити клапани.

Пошкодження або відмова нирок
Ваші нирки фільтрують відходи та зайву рідину з крові. Як і іншим вашим органам, їм потрібен постійний приплив крові, щоб працювати належним чином.

Без необхідної кількості крові вони не зможуть видалити достатню кількість відходів із вашої крові. Це може призвести до ниркової недостатності. Його лікують діалізом або трансплантацією нирки.

Захворювання нирок також може погіршити серцеву недостатність. Пошкоджені нирки не можуть видалити стільки води з крові, скільки здорові. Ви почнете затримувати рідину, що підвищує артеріальний тиск. Високий кров'яний тиск змушує ваше серце працювати ще інтенсивніше.

Анемія
Це нестача еритроцитів, які переміщують кисень до тканин вашого тіла. Якщо у вас анемія, ваше тіло може не отримувати достатньо кисню. Ваші нирки виробляють білок під назвою еритропоетин, який допомагає організму виробляти нові еритроцити. Пошкодження нирок внаслідок серцевої недостатності заважає організму виробляти достатню кількість еритропоетину.

Пошкодження печінки
Ваша печінка розщеплює токсини, щоб ваше тіло могло їх видалити. Вона також зберігає жовч, рідину, яка використовується для перетравлення їжі.

Серцева недостатність може позбавити вашу печінку крові, необхідної для роботи. Накопичення рідини, яке приходить разом з цим, створює додатковий тиск на ворітну вену, яка приносить кров до вашої печінки. Це може призвести до пошкодження органу, коли він не буде працювати належним чином.

Проблеми з легенями
Пошкоджене серце не може так ефективно перекачувати кров із легенів у ваше тіло. Кров повертається, підвищуючи тиск у венах у ваших легенях. Це штовхає рідину у ваші легені. Коли рідина накопичується, стає важче дихати. Це називається набряком легенів.

Екстремальна втрата ваги та м’язів
Серцева недостатність може вплинути на метаболізм м'язів і жиру. На пізніх стадіях ви можете значно втратити вагу та м’язову масу. Ваші м’язи можуть ставати меншими та слабшими.

Як запобігти ускладненням
Серцева недостатність може погіршитися з часом, якщо її не лікувати. Важка серцева недостатність може бути небезпечною для життя.

Такі методи лікування, як втрата ваги, здорове харчування, фізичні вправи та ліки, можуть захистити ваше серце та зберегти здоров’я. Дотримуйтесь порад лікаря та дотримуйтесь свого плану лікування. Чим краще ви дбаєте про своє серце, тим менше шансів мати інші проблеми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: проблеми, серцева недостатність, серце, судини, камери, пошкодження


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперакти

Медики розповіли, як правильно потрібно обробляти рани дитині

Дитина | 07:40, 26.02.2024

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперактивної поведінки свого чада: розбиті коліна, синці, подряпини і садини. Багато хто впевнений, що всі ц


Вчені оголосили вживання коров'ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії.

Це найчастіша причина смерті дітей від харчової алергії

Алергія | 07:40, 25.02.2024

Вчені оголосили вживання коров'ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії.

Інколи в кожного з нас є сум та поганий настрій.

Що робити, коли на вас напала меланхолія

Хвороби | 20:00, 24.02.2024

Інколи в кожного з нас є сум та поганий настрій.

Чому діти часто хворіють, коди ходять в дитячий садок?

Дошкільнята | 01:20, 24.02.2024

"Не хворів, не хворів вдома, а у садку — наче прорвало, ГРЗ за ГРЗ!" Ця проблема знайома кожному з батьків, що віддає дитину до дитячого садка. Дійсно, там діти хворіють частіше: до 9-12 разів у перший рік відвідування садка і до 6-9 разів у наступні

Це доволі небезпечна хвороба.

Як правильно діагностувати та вилікувати акне

Хвороби | 20:00, 23.02.2024

Це доволі небезпечна хвороба.

Американські вчені дійшли висновку, що інсульт може передаватися від батьків до їхніх дітей. Тому, ризик пережити інсульт значно вищий у тих людей, чи

Вчені виявили, що інсульт може передаватися від батьків до дітей

Хвороби | 08:30, 21.02.2024

Американські вчені дійшли висновку, що інсульт може передаватися від батьків до їхніх дітей. Тому, ризик пережити інсульт значно вищий у тих людей, чиї батьки стикалися з подібним захворюванням.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: