Хвороби, схожі за симптомами на ендометріоз

Adoption
Date
  • 357 Переглядів
Ендометріоз - це захворювання, при якому тканина, подібна до ендометрію, з'являється за межами матки. Хоча це захворювання є досить поширеним серед жінок, але бувають інші стани, які можуть симптоматично нагадувати ендометріоз. У цій статті ми розглянемо деякі з таких станів.

0438_5ec438bf2e35f.jpg (37.7 Kb)

Аденоміоз. Аденоміоз - це стан, при якому тканина, подібна до ендометрію, з'являється в стінках матки. Як і при ендометріозі, відшаровані клітини можуть викликати біль та кровотечу. Але, на відміну від ендометріозу, біль при аденоміозі постійно поширюється на всю матку, а не обмежується окремими ділянками.

Синдром полікістозних яєчників. Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) - це стан, при якому у жінки з'являється багато маленьких кіст в яєчниках. Симптоми СПКЯ можуть бути дуже схожими на ендометріоз, включаючи біль внизу живота, неправильні менструації та проблеми зі згущенням крові.

Запальний процес. Запальний процес в органах малого тазу також може нагадувати ендометріоз. Наприклад, запальний процес у яєчниках або в матковій трубі може викликати біль і дискомфорт внизу живота. Інші симптоми можуть включати підвищену температуру тіла, нудоту та блювоту.

Рак яєчників або матки. Іноді біль у малому тазу та неправильні менструації можуть бути ознакою раку яєчників або матки.

Жінки повинні звернутись до лікаря, якщо їх непокоїть біль, зміна у виділеннях чи петипові менструації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, ендометріоз, яєчники, менструації, процес, полікістоз, викликати, Аденоміоз, хвороби


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як не дивно, саме навесні і влітку найчастіше бувають отити. Через потрапляння води в вухо , або ж як ускладнення затуди.

Чому влітку у дітей і дорослих часто болять вуха?

Хвороби | 10:30, 18.04.2024

Як не дивно, саме навесні і влітку найчастіше бувають отити. Через потрапляння води в вухо , або ж як ускладнення затуди.

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Як правильно збивати температуру у новонародженого і дітей до року?

Немовля | 06:20, 18.04.2024

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворюва

Ніколи не робіть цього дітям! Прогрівати ніс при нежитю небезпечно

Хвороби | 06:20, 17.04.2024

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворювань носа за допомогою гріття. І для цього не рідко використовували теплі варені яйця або теплі компре

У нашому суспільстві доволі неоднозначно відносяться до людей, котрі заїкаються. Одні можуть терпеливо їх вислухати, інші ж починають дратуватися, а т

Вчені вияснили, чому діти і дорослі починають заїкатися

Здоров'я | 01:30, 17.04.2024

У нашому суспільстві доволі неоднозначно відносяться до людей, котрі заїкаються. Одні можуть терпеливо їх вислухати, інші ж починають дратуватися, а треті взагалі можуть насміхатися. Особливо якщо мова про дітей.

Ще з дитинства кожен з нас пригадує запах запареного чаю з ромашкою. Узваром з ромашки також протирали очі діткам, купали в ромашці і не тільки. Проте

Чому аптечна ромашка може бути небезпечна для здоров'я?

Здоров'я | 00:30, 17.04.2024

Ще з дитинства кожен з нас пригадує запах запареного чаю з ромашкою. Узваром з ромашки також протирали очі діткам, купали в ромашці і не тільки. Проте, як виявилося, не така вона вже й безпечна.

Українці звикли лікуватися самостійно і звертаються до лікаря, переважно, коли вже

Лікар пояснив, чому дорослим і дітям приймати антибіотики під час застуди чи грипу небезпечно

Хвороби | 14:50, 16.04.2024

Українці звикли лікуватися самостійно і звертаються до лікаря, переважно, коли вже "припекло". Але так не можна, і ось чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: