Як проявляється недосип?

Adoption
Date
  • 1491 Переглядів
Відсутність повноцінного сну відображається не тільки на настрій людини, але й на цілий організм, також знижує рівень життя.
4265_nedosip.jpg (37. Kb)


1. Підвищення апетиту

Недосипання порушує розпорядок дня і змушує приймати їжу в неправильний час, більш того, добова калорійність раціону підвищиться як мінімум на 300 калорій. Відсутність повноцінного сну порушує вироблення гормонів апетиту і голоду, а також впливає на здатність засвоювати глюкозу, що підвищує ризик розвитку цукрового діабету.

2. Погане самопочуття

Кожен знає, що недолік сну уповільнює реакцію і погіршує самопочуття. Деяким людям достатньо 3-4 години сну, щоб відчувати себе бадьорим і працездатним, але таких людей дуже мало.

Більшості для гарного самопочуття потрібно 7-9 годин нічного сну.

3. Зниження мозкової активності

Люди з хронічним безсонням викликають інтерес у науковому світі, ряд досліджень показав, що постійний недосип пошкоджує цілі ділянки нервової системи. Тим, хто страждає від безсоння важко приймати рішення і об'єктивно реагувати на ситуацію.

4. Зниження імунітету

Розпорядок дня впливає і на імунітет, хронічний недосип робить організм менш стійким до холоду, бактеріальних і вірусних інфекцій.

5. Проблеми з пам'яттю

Якщо ви не виспалися, то весь день піде наперекосяк - ви забудете зробити важливу справу, можете переплутати покупки в списку, прийдете на зустріч із запізненням. При разовому недосипі допоможе денний сон, всього 15 хвилин буде достатньо для того, щоб стати менш розсіяним.

6. Нездатність контролювати емоції

Недолік сну робить людину менш стійкою до труднощів і стресів, нездатним контролювати свої емоції. Нестриманість призводить до проблем в професійній сфері та особистому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Сонливість, недосипання, недосип, організм, здоров'я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Лікарі-педіатри розповіли, які ознаки можуть свідчити про зниження імунітету в дітей.

Як зрозуміти, що у вашої дитини ослаблений імунітет?

Імунітет | 07:40, 12.02.2024

Лікарі-педіатри розповіли, які ознаки можуть свідчити про зниження імунітету в дітей.

Нове спільне дослідження вчених з Кейптаунського університету (Південна Африка), Швейцарського інституту досліджень алергії та астми, Стенфордського у

Які діти мають міцніший імунітет: які живуть в селі чи у місті?

Дитина | 06:30, 12.02.2024

Нове спільне дослідження вчених з Кейптаунського університету (Південна Африка), Швейцарського інституту досліджень алергії та астми, Стенфордського університету (США) та Каролінського інституту (Швеція) показало, що діти, які виросли в сільській міс

Атопічний дерматит у дорослих рідко виникає спонтанно і зазвичай є рецидивом дитячого захворювання. Варто пам'ятати, що виділяють три фази цього захво

Як зрозуміти, що в дитини або в дорослого - атопічний дерматит?

Хвороби | 07:40, 06.02.2024

Атопічний дерматит у дорослих рідко виникає спонтанно і зазвичай є рецидивом дитячого захворювання. Варто пам'ятати, що виділяють три фази цього захворювання.

Показник захворюваності як на грип, так і на коронавірус майже на 7% вищий за епідемічний поріг.

В Україні сплеск грипу серед дітей

Хвороби | 07:40, 03.02.2024

Показник захворюваності як на грип, так і на коронавірус майже на 7% вищий за епідемічний поріг.

Всі батьки хочуть його покращити.

Вроджений та набутий. Яким буває імунітет у дитини

Імунітет | 20:00, 01.02.2024

Всі батьки хочуть його покращити.

Усі ми хочемо, щоб наші діти були здоровими. Проте, віруси і бактерії підстерігають нас на кожному кроці. І не рідко трапляються випадки, коли немовля

Зі скількох днів від народження дитині можна давати ібупрофен?

Дитина | 14:40, 31.01.2024

Усі ми хочемо, щоб наші діти були здоровими. Проте, віруси і бактерії підстерігають нас на кожному кроці. І не рідко трапляються випадки, коли немовлята можуть підхопити захворювання від батьків, дідусів чи бабусь, а також від гостей. Проте, найчасті

На Всесвітньому економічному форму в Давосі планують обговорити гіпотетично можливу пандемію через «Хворобу Х». «Хвороба X» – це абстрактне захворюван

В Україні почали говорити про «Хворобу Х»: Чим вона небезпечніша за COVID-19?

Хвороби | 06:30, 26.01.2024

На Всесвітньому економічному форму в Давосі планують обговорити гіпотетично можливу пандемію через «Хворобу Х». «Хвороба X» – це абстрактне захворювання, яке потенційно здатне викликати епідемію міжнародного масштабу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: