Дивні речі, які відбуваються з нами уві сні

Adoption
Date
  • 1065 Переглядів
5 дивних речей, які стаються з нами під час сну.
1582_son.jpg (34.4 Kb)


1. Сон уві сні
Вельми дивне явище, коли людина прокидається, але з нею як і раніше відбуваються нетипові для реальності речі. За фактом, індивіду сниться, що він прокинувся, але насправді, вони ще уві сні. Вчені поки що не в силах пояснити, чим зумовлений такий процес, а езотерики пов'язують це зі схильністю особистості до духовних практик.

2. Падіння
Майже кожен стикався з відчуттям, що він різко падає, немов хтось скинув його з ліжка. Почуття неприємне і навіть лякає, а спостерігається найчастіше в ході засипання. У цей момент процеси в організмі сповільнюються, й іноді мозку здається, що «господар» при смерті, тому він посилає до м'язів імпульси, щоб перевірити, чи жива людина.

3. Астрал
Цей рідкісний нейропсихологічний феномен теж виникає на межі сну і безсоння, коли людина ніби бачить себе з боку. Вивчити це явище вкрай непросто, хоча вчені не заперечують існування такої ілюзії. Невідомо і те, як з таким станом боротися.

4. Повторення
Майже кожному доводилося по кілька разів переглядати уві сні один і той же сюжет, притому проміжки між повтореннями можуть бути значними. Психологи припускають, що за допомогою такого «прийому» мозок людини намагається привернути увагу до подій, які ми не усвідомлюємо.

5. Апное уві сні
Цей процес має на увазі раптову зупинку дихання безпосередньо уві сні. Мозок стикається з кисневим голодуванням, а якість сну сильно падає, до того ж, індивід може страждати від безсоння. В процесі нападів нерідкими є скачки тиску, що може спричинити проблеми з серцем. Пов'язаний процес з розслабленням м'язів глотки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сон, дивні сни, дивні речі, феномен


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Хочете зміцнити імунітет, тоді ласуйте продуктами, які наведені в матеріалі.

Сильний імунітет: цинк + вітамін В2

Імунітет | 08:00, 29.08.2018

Хочете зміцнити імунітет, тоді ласуйте продуктами, які наведені в матеріалі.

Вважають, що гнійники проявляються через переохолодження й зниження імунітету, але існує думка, що через порушення обмін речовин. Кров забруднюється н

Трави проти гнійних прищів

Косметологія | 08:00, 19.08.2018

Вважають, що гнійники проявляються через переохолодження й зниження імунітету, але існує думка, що через порушення обмін речовин. Кров забруднюється нездоровими продуктами, із-за цього на шкірі з'являються гнійні прищі.

Вчені провели кілька досліджень на мишах і з'ясували, що гризуни, які отримують висококалорійну жирну їжу, страждають від депресії частіше, ніж миші,

Бактерії можуть викликати депресію

Інфекції | 08:00, 15.08.2018

Вчені провели кілька досліджень на мишах і з'ясували, що гризуни, які отримують висококалорійну жирну їжу, страждають від депресії частіше, ніж миші, що харчуються звичайними продуктами. Фахівці вважають: проблеми з психікою, з'являються у мишей, цьо

Усім відомо, що кандидоз з'являється через зниження імунітету, або ж передається через статевий акт, або ж через використання чужих засобів гігієни. Т

Невідомі тобі причини появи молочниці

Інфекції | 10:00, 08.08.2018

Усім відомо, що кандидоз з'являється через зниження імунітету, або ж передається через статевий акт, або ж через використання чужих засобів гігієни. Та це не всі причини! Чому ж ти хворієш молочницею?

Вода, овочі і фрукти допоможуть в спекотну погоду.

Як врятуватися від спеки?

Імунітет | 23:00, 27.07.2018

Вода, овочі і фрукти допоможуть в спекотну погоду.

Вашій дитині важко прокинутися зранку на навчання, тоді читайте у матеріалі, які цьому служать причини.

Причини, чому дитині важко прокинутися зранку

Дошкільнята | 09:30, 27.07.2018

Вашій дитині важко прокинутися зранку на навчання, тоді читайте у матеріалі, які цьому служать причини.

Всі жінки на початку своєї вагітності скаржаться на те, що стають сонливими, втомленими. Сонливість застає скрізь - вдома, на роботі, на вулиці. Але н

Причини сонливості під час вагітності

Вагітність та пологи | 23:30, 26.07.2018

Всі жінки на початку своєї вагітності скаржаться на те, що стають сонливими, втомленими. Сонливість застає скрізь - вдома, на роботі, на вулиці. Але не варто переживати з цього приводу, оскільки це абсолютно нормальний стан.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: