Дивні речі, які відбуваються з нами уві сні

Adoption
Date
  • 1186 Переглядів
5 дивних речей, які стаються з нами під час сну.
1582_son.jpg (34.4 Kb)

1. Сон уві сні
Вельми дивне явище, коли людина прокидається, але з нею як і раніше відбуваються нетипові для реальності речі. За фактом, індивіду сниться, що він прокинувся, але насправді, вони ще уві сні. Вчені поки що не в силах пояснити, чим зумовлений такий процес, а езотерики пов'язують це зі схильністю особистості до духовних практик.

2. Падіння
Майже кожен стикався з відчуттям, що він різко падає, немов хтось скинув його з ліжка. Почуття неприємне і навіть лякає, а спостерігається найчастіше в ході засипання. У цей момент процеси в організмі сповільнюються, й іноді мозку здається, що «господар» при смерті, тому він посилає до м'язів імпульси, щоб перевірити, чи жива людина.

3. Астрал
Цей рідкісний нейропсихологічний феномен теж виникає на межі сну і безсоння, коли людина ніби бачить себе з боку. Вивчити це явище вкрай непросто, хоча вчені не заперечують існування такої ілюзії. Невідомо і те, як з таким станом боротися.

4. Повторення
Майже кожному доводилося по кілька разів переглядати уві сні один і той же сюжет, притому проміжки між повтореннями можуть бути значними. Психологи припускають, що за допомогою такого «прийому» мозок людини намагається привернути увагу до подій, які ми не усвідомлюємо.

5. Апное уві сні
Цей процес має на увазі раптову зупинку дихання безпосередньо уві сні. Мозок стикається з кисневим голодуванням, а якість сну сильно падає, до того ж, індивід може страждати від безсоння. В процесі нападів нерідкими є скачки тиску, що може спричинити проблеми з серцем. Пов'язаний процес з розслабленням м'язів глотки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сон, дивні сни, дивні речі, феномен


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Для вагітних жінок питання профілактики порушень імунологічної спрямованості має величезне значення, оскільки при ослабленні імунітету підвищується ри

Причини зниження імунітету під час вагітності

Я вагітна | 09:30, 25.01.2019

Для вагітних жінок питання профілактики порушень імунологічної спрямованості має величезне значення, оскільки при ослабленні імунітету підвищується ризик розвитку захворювань матері і дитини.

Медики розповіли, що вода виводить з організму патогенні частки і продукти метаболізму.

Чим небезпечний надлишок води в організмі

Імунітет | 23:00, 23.01.2019

Медики розповіли, що вода виводить з організму патогенні частки і продукти метаболізму.

З прoблeмoю aдeнoїдів стикaється бaгaтo бaтьків. І дужe чaстo вoни oпиняються пeрeд вибoрoм: видaляти aдeнoїди, як рeкoмeндують oдні лікaрі, чи нe пoс

Видаляти чи ні аденоїди в дитини?

Хвороби | 10:00, 22.01.2019

З прoблeмoю aдeнoїдів стикaється бaгaтo бaтьків. І дужe чaстo вoни oпиняються пeрeд вибoрoм: видaляти aдeнoїди, як рeкoмeндують oдні лікaрі, чи нe пoспішaти, як кaжуть інші?

Люди, які страждають від синдрому хронічної втоми, можуть відчувати дуже високі рівні візуального стресу, ніж здорові люди.

Як синдромом хронічної втоми пов'язаний зі стресом

Психологія | 22:00, 18.01.2019

Люди, які страждають від синдрому хронічної втоми, можуть відчувати дуже високі рівні візуального стресу, ніж здорові люди.

Як реагувати батькам, коли в дитини підноситься температура, але немає жодних інших симптомів?

Медики пояснили, чому в дитини може піднестись температура

Профілактика і лікування | 10:00, 14.01.2019

Як реагувати батькам, коли в дитини підноситься температура, але немає жодних інших симптомів?

Вчені медичного центру Джорджтаунського університету дізналися, що синє світло, яке виходить від Сонця, активізує циркуляцію імунних клітин в шкірі лю

Новий спосіб, як зміцнити імунітет

Імунітет | 09:30, 13.01.2019

Вчені медичного центру Джорджтаунського університету дізналися, що синє світло, яке виходить від Сонця, активізує циркуляцію імунних клітин в шкірі людини.

Є цілий ряд вітамінів, мінералів і речовин, без яких наш організм не може нормально функціонувати.

Дефіцит магнію призводить до дратівливості

Здоров'я | 08:00, 10.01.2019

Є цілий ряд вітамінів, мінералів і речовин, без яких наш організм не може нормально функціонувати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: