Які жінки не подобаються всім чоловікам

Adoption
Date
  • 4771 Переглядів
Існує кілька типів представниць прекрасної статі, а точніше їх поведінки, яких чоловіки не будуть терпіти ні за які пряники.

4685_131278_sex6_8.jpg (26.15 Kb)


Перше, що потрібно зробити - проаналізувати свою поведінку і зрозуміти, що в ній може не влаштовувати чоловіків. Іноді потрібно всього лише трохи відкоригувати звичну лінію спілкування і особисте життя налагодитися. Отже, які ж жінки не подобаються хлопцям?

Залізна леді
Більшість чоловіків дещо побоюється занадто сильних і самостійних жінок. Це тільки на першому етапі відносин може бути цікаво з такою самодостатньою дівчиною, але от будувати серйозні стосунки і сім'ю представники сильної статі бажають з тими, хто дає їм можливість проявити свою мужність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ну не захоче ні один чоловік постійно конкурувати з жінкою або напружуватися, намагаючись утримати планку, поставлену вимогливою партнеркою. Тому так часто сильні дівчата бувають самотні. Чи в даному випадку доречніше буде сказати «вільні»?

Приблизно так само ситуація і з надто активними жінками. Не всякий чоловік здатний і хоче витримувати занадто швидкий життєвий темп дами. В принципі, тут я з представниками сильної статі згодна: всім людям потрібен час на обдумування своїх дій і усвідомлення ситуації. Якщо нас постійно цього позбавляти, з'явиться сильний стрес.

Якщо ж ця активність здається безглуздою і порожньою, то це швидше суєта, яка буде шалено дратувати і стомлювати хлопців. Звичайно ж, я не кажу, що потрібно бути повільною квочкою, але у всьому потрібно відчувати міру і активність - не виняток.

Центр Всесвіту
Дуже багато чоловіків не люблять жінок, яким просто життєво необхідно завжди і всюди бути в центрі уваги. Зазвичай такі представниці прекрасної статі занадто яскраво одягаються, нахабно фарбуються і експресивно поводяться.

Щоб домогтися загальної уваги особа буде голосно розмовляти, активно жестикулювати, видавати якісь небилиці, які вважає дотепними і цікавими та інше. Загалом, дівчата, які мріють бути «пупом землі», готові піти на будь-які кроки, тільки щоб досягти своєї мети.

Практика показує, що подібні жінки нескінченно стомлюють чоловіків, хоча є й такі, хто обожнює екстраординарних особистостей.

Стерво
Представники сильної статі не дуже люблять такий характер, незважаючи на сформований стереотип про зворотне. Погодьтеся, хіба легко полюбити людину, яка настільки самозакохана і егоїстична, що готова піти по головах найближчих тільки заради втілення власних бажань? Я б чоловіка з подібними якостями навряд чи сприйняла всерйоз. Та й серед подруг таких осіб немає і ніколи не буде.

Як же веде себе стерво? Як тільки жінка зацікавиться в якому-небудь чоловікові, вона пускає в хід всю свою чарівність і жіночу хитрість. Причому на шляху до мети її не зупинить ні чоловіча відмова, ні його сімейний стан і наявність дітей.

Основна зброя - її краса і доглянутість, адже вона любить тільки себе, а значить, готова витрачати на себе кохану всі вільні кошти. І якщо предмет жадання відмовляє такій красуні, дівчата сприймають це як гру і лише подвоюють власний натиск.

Все тому, що їм не дано зрозуміти, як хтось може відмовитися від настільки шикарної дівчини. Але навіть якщо вона і завоює відповідні почуття, навряд чи вони триватимуть довго. Чоловіка, який зв'язався зі стервом, чекають гострі відчуття, а не всі до цього готові.

Принцеса
Принцес люблять тільки в казках, у реальному житті чоловік віддасть перевагу почати відносини з більш приземленою і самостійною панночкою. Жінка-принцеса вимагає до себе підвищеної уваги і великої кількості грошей на власне утримання.

Подібні дівчата з дитинства звикли до підвищеної уваги: вони вважають, що гідні найкращого незалежно від того, чи готові самі хоч щось віддавати натомість. Але увага - це ще не все ... Принцеси настільки несамостійні, що вимагають від чоловіка цілком занурюватися в їхні проблеми. Приміром, якщо дівчина зламає ніготь, цілком можливо, вона змусить улюбленого кинути всі свої справи і везти її в салон на манікюр.

У мене серед знайомих є така дівчина. Вона абсолютно щиро впевнена в тому, що всі їй повинні: і улюблений, і батьки, і подруги. Вона безсоромно може зателефонувати рано вранці у вихідний і попросити привезти їй якусь «дуже потрібну» дрібницю. Причому їй навіть в голову не прийде вийти з квартири і прийти самій за всім необхідним, їй обов'язково повинні принести все до ніг. Чи варто говорити, що вона досі самотня?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, проблеми, розмови, поради, розлучення, жінка, чоловік


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не кожен готовий приймати свою дитину з усіма її вадами, задовольняти її потреби, бути поруч 24/7. Через це дитяча психіка зазнає величезного тиску.

Як батьки травмують психіку своїх дітей?

Сімейні справи | 11:20, 03.03.2024

Не кожен готовий приймати свою дитину з усіма її вадами, задовольняти її потреби, бути поруч 24/7. Через це дитяча психіка зазнає величезного тиску.

Не ігноруйте сміх дітей. Це важливо.

Ось чому батьки повинні сміятися над жартами своїх дітей

Сімейні справи | 10:30, 03.03.2024

Не ігноруйте сміх дітей. Це важливо.

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про

Не можна цілувати дітей в губи - психологи

Сімейні справи | 09:30, 03.03.2024

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Бути мамою — неймовірно складний, божевільний і гарний досвід, який може пережити жінка. Очікування від ваших вчинків великі, але це не означає, що ви

Як позбутися почуття провини перед дитиною?

Сімейні справи | 14:50, 02.03.2024

Бути мамою — неймовірно складний, божевільний і гарний досвід, який може пережити жінка. Очікування від ваших вчинків великі, але це не означає, що ви повинні бути ідеальними у 100% випадків. Сьогодні говоримо про те, як вчинити, якщо ви відчуваєте п

Після народження дітей проблеми в парі перестають бути тільки вашими. Розбираємося, чи варто приховувати від дітей конфлікти з партнером, як розмовлят

Чи варто дітям розповідати про сімейні проблеми?

Сімейні справи | 11:20, 01.03.2024

Після народження дітей проблеми в парі перестають бути тільки вашими. Розбираємося, чи варто приховувати від дітей конфлікти з партнером, як розмовляти з ними про проблеми у стосунках і як допомогти дитині не звинувачувати себе в сімейних негараздах.

Багато досліджень показують, що більшість батьків менш щасливі, ніж їх бездітні однолітки. Однак при цьому упускається один нюанс. За даними нового до

Наявність дітей робить людей щасливішими, але після того, коли вони починають жити окремо

Сімейні справи | 10:30, 01.03.2024

Багато досліджень показують, що більшість батьків менш щасливі, ніж їх бездітні однолітки. Однак при цьому упускається один нюанс. За даними нового дослідження, батьки все ж є щасливішими бездітних людей — але тільки в кінці життя, коли діти від них

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: