Цукор названо причиною раку грудей у жінок

Adoption
Date
  • 1927 Переглядів
Група учених з Іспанії виявили деякий зв'язок вживання цукру і раку грудей. Як показали останні дослідження, при постійному вживанні цукру ризик виникнення онкології грудних залоз збільшується.

8873_20152506115523.jpg (36.09 Kb)

В ході цих експериментів було задіяно більш ніж півтори тисячі учасниць різного віку.Точніше 779 учасниць в періоді пременопаузи і 776 жінок в періоді постменопаузи. Розглянувши отримані дані, група вчених зробила свої висновки . Крім того, додатково були отримані результати мамографії усіх учасниць експерименту.

Також дослідники дізналися, яка кількість солодких продуктів споживає жінка в раціоні харчування. Для цього вчені розпитали,скільки цукру, його замінників, лимонаду, морозива і інших продуктів, що містять цукор або його замінники, учасниці і їх сім'ї вживають щодня.

З'ясувалося, що у жінок в періоді менопаузи ризик виникнення ракової пухлини грудей і молочних залоз збільшується у декілька разів при щоденному споживанні продуктів що містять цукор або його замінників, які виявилися ще небезпечнішими для організму. Причому найбільшу небезпеку представляє щоденне вживання солодких газованих напоїв. Також, за словами іспанських учених, для розвитку пухлини і її подальшого прогресу цілком вистачало і трьох пляшок (банок) солодких газованих напоїв на тиждень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спекотне літо: 10 порад тим, хто не на морі

Така залежність обумовлена тим, що цукор, а конкретніше його молекула, зближує клітини молочних залоз, і через це у жінок, які часто вживають солодкі напої, з'являється великий ризик отримання ущільнень в грудях. Якщо говорити про процентне співвідношення, то вірогідність виникнення раку грудей у тих, хто любить цукор, на 4 відсотки вище, ніж у жінок, які рідше вживають солодкі напої або взагалі не п'ють їх. Крім того учені відмічають, що ракові клітини ростуть і розвиваються за рахунок глюкози, яка міститься у великих кількостях в цукрі. Саме тому жінки, які п'ють солодкі газовані напої, більше схильні до онкології грудних залоз. Адже такі представниці слабкої статі самі підживлюють пухлину або ущільнення солодкими напоями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: рак грудей, профілактика, жінка, мама, здоров'я, цукор


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Немає жодних правил, порад та іншого. Є лише ваша взаємна домовленість. Можливо, ви вирішите, що чоловік займатиметься приготуванням їжі, а ви берете

Як батькам залишатися на одній хвилі після народження дитини?

Післяпологовий період | 06:20, 23.07.2024

Немає жодних правил, порад та іншого. Є лише ваша взаємна домовленість. Можливо, ви вирішите, що чоловік займатиметься приготуванням їжі, а ви берете на себе турботи за малюком просто тому, що вам обом це подобається і добре виходить. І це нормально.

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Взаємозв'язок мами і немовляти просто унікальний - дослідження

Мама | 00:30, 23.07.2024

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Не варто логічно переконувати дитину, говорячи їй, що нічого боятися. Малюк уже боїться і логіка батьків йому не допоможе. Краще сказати:

Як батькам реагувати на дитячі страхи?

Дитина | 12:10, 22.07.2024

Не варто логічно переконувати дитину, говорячи їй, що нічого боятися. Малюк уже боїться і логіка батьків йому не допоможе. Краще сказати: "Я з тобою".

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо

Що буде з недолюбленими дітьми?

Психологія | 09:30, 22.07.2024

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо у сім'ї нормою є скандали, істерики, з'ясування стосунків на підвищених тонах, це лякає малюка. Згод

Говорити замість дітей! Все починається з тих радісних моментів, коли на запитання до малюка: «Ой, а хто це такий милий?» батьки поспішають відповісти

Чого не варто робити батькам?

Сімейні справи | 08:30, 22.07.2024

Говорити замість дітей! Все починається з тих радісних моментів, коли на запитання до малюка: «Ой, а хто це такий милий?» батьки поспішають відповісти: «Андрійко (будь-яке інше ім'я)».

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбу

Наслідки надмірної залежності дитини від батьків

Сімейні справи | 07:40, 22.07.2024

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбутися залежності вже у своїй новій сім'ї.

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: