Цікаве про слінги

Adoption
Date
  • 2024 Переглядів
Слінги дарують мамам можливість відчувати тепло дитини, піклуватися про неї.

Щоб використовувати слінги правильно і повноцінно, варто дізнатися найцікавіше і найважливіше про них.

Довгий час, вимовляючи слово «слінг», всі уявляли собі тільки слінг з кільцями.
Кільця в слінгу з кільцями не для краси. Вони являють собою надійний замок, дозволяють легше регулювати слінг.

Чим більша вага дитини, тим сильніше кільця затискають тканину.

Слінг з кільцями - найпростіший у використанні. Зазвичай своє знайомство зі слінгом мами починають саме з нього.

Зустрічаються слінги з кільцями із спеціальними кишеньками для того, щоб заховати кільця. Ці кишеньки не завадять відрегулювати слінг. Вони зроблені виключно для краси.
Дитині безпечно спати в слінгу вертикально, якщо його положення правильно зафіксовано. Головне - голова не повинна мотатися в сторони при русі. Для цього варто підтримувати її рукою або слінгом.

У слінгу з кільцями найзручніше змінювати положення дитини з вертикального в горизонтальне і навпаки, не дістаючи малюка з слінгу.

Ніжки дитини в слінгу не набрякають, як підозрюють ті, хто не знайомий із слінгом. Малюк в слінгу може ворушити ногами й руками, нахилятися в сторони. Слінг підтримує малюка і дає йому легко міняти зручні положення.

Для грудного вигодовування в горизонтальному положенні легше всього використовувати слінги з кільцями.

Трикотажні слінги підходять для новонароджених і далі для дітей до 9 кг. Щоб запобігти надмірному розтягуванню трикотажного слінгу, при намотуванні потрібно затягнути його трохи тугіше. Якщо трикотажний слінг став сильно розтягуватися, настав час купити слінг, який не зможе тягнутися.

Максимальне число намоток і поз дає можливість використовувати слінг-шарф.

Малюків в холодну пору року зручніше носити під курткою. Якщови носите дитину в слінгу поверх крутки, слінг повинен бути на розмір більше. Плечова подушка для слінгу з кільцями не повинна бути занадто м'якою (з 1 шаром синтепону).

Якщо у мами проблеми з хребтом, брати дитину на руки набагато легше в слінгу. Але все ж рівень проблем і дозвіл на носіння дитини навіть в слінгу повинні бути рекомендовані лікарем. Найзручніші намотування для мам з проблемами в хребті - хрест під кишенею і хрест над кишенею. Вони відмінно розподіляють вагу.

В машині замість слінгу потрібно перейти на дитяче автокрісло. Тільки в автокріслі дитина буде у максимальній безпеці під час автопоїздки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги:


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вживати спаржу рекомендовано для профілактики багатьох захворювань.

Спаржа - овоч, який усі люблять

Харчування | 15:30, 15.05.2021

Вживати спаржу рекомендовано для профілактики багатьох захворювань.

Чи можете ви пригадати, що змушувало вас відчувати себе улюбленими в дитинстві? Подумайте про це. Можливо, ви зараз пригадуєте чудовий час, проведений

Як правильно проявляти свою любов до своїх дітей

Сімейні справи | 12:00, 15.05.2021

Чи можете ви пригадати, що змушувало вас відчувати себе улюбленими в дитинстві? Подумайте про це. Можливо, ви зараз пригадуєте чудовий час, проведений з батьками на природі, свята, допомогу у виконанні домашнього завдання або те, як ви ділились із ни

Дослідження головного мозку дітей встановили зв'язок між їх раннім досвідом спілкування та обсягом мигдалеподібного тіла (мигдалини), яке допомагає ко

Дослідження: Турбота мами позитивно впливає на розвиток мозку дитини

Сімейні справи | 10:00, 15.05.2021

Дослідження головного мозку дітей встановили зв'язок між їх раннім досвідом спілкування та обсягом мигдалеподібного тіла (мигдалини), яке допомагає контролювати процес обробки інформації й пам'ять про емоційні реакції. Численні дослідження також вияв

Дослідження показали: недостатнє споживання фолієвої кислоти може приpвести до важких пороків розвитку плода.

Фолієва кислота для жіночого здоров'я

Вітаміни | 09:00, 15.05.2021

Дослідження показали: недостатнє споживання фолієвої кислоти може приpвести до важких пороків розвитку плода.

Що можна зробити, щоб за короткий час і з мінімальними витратами енергії змінити на краще поведінку дитини. Як  перетворити себе самого з виснаженого

5 порад мамі і татові, які втомилися бути батьками

Сімейні справи | 07:00, 15.05.2021

Що можна зробити, щоб за короткий час і з мінімальними витратами енергії змінити на краще поведінку дитини. Як перетворити себе самого з виснаженого батька — в впевненого і навіть, напевно, щасливого?

Непорозуміння в близьких відносинах неминучі, і навчитися їх виправляти сучасні психоаналітики вважають одним з аспектів терапевтичного процесу. Психо

Поради, які допоможуть налагодити стосунки

Сімейні справи | 06:20, 15.05.2021

Непорозуміння в близьких відносинах неминучі, і навчитися їх виправляти сучасні психоаналітики вважають одним з аспектів терапевтичного процесу. Психолог Дженніфер Л. Кантор пропонує 5 простих порад, які допоможуть налагодити стосунки.

Вчені вважають, що діти, які колупаються в носі, так пізнають навколишній світ.

Дитина їсть сопельки: вирішуємо проблему

Шкідливі звички | 20:30, 14.05.2021

Вчені вважають, що діти, які колупаються в носі, так пізнають навколишній світ.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: