Місце мами в житті дитини

Adoption
Date
  • 1146 Переглядів
Як правильно виховувати дитину, щоб не переборщити з присутністю мами в житті сина чи дочки?

6872_7ddb92d0eeabf2af144.jpg (47.55 Kb)

Якщо у вас син, як думаєте, де саме ваше місце в його житті?

Багато жінок говорять про те, що вони повинні йти поруч, інші про те, що сина потрібно вести за собою, треті, що його потрібно підштовхувати, допомагати йому рухатися вперед.

Насправді місце матері по відношенню до сина - не поруч. Тому що поруч, тримаючись з ним за руки, по життю піде інша жінка - його партнерка, майбутня дружина. Мама хлопчика - не біжить попереду, тягнучи сина слідом, бо показувати життєвий приклад як сильного, впевненого чоловіка повинен отец💪 - він повинен йти попереду. Також роль матері хлопчика не зводиться до того, щоб переставляти йому ноги, не дозволяти робити помилки, «стелити, там де твердо», говорити як, що саме робити і ін.

Місце матері сина - у нього за спиною☝. Для того, щоб незважаючи на злети і падіння, будь-які життєві перипетії, невдачі в справах, розбите серце на любовному фронті, навіть найсильніший з чоловіків знав, що йому завжди є куди повернутися. Туди, де його чекає любляча мама🏡💕.

Якщо у вас дочка, де ваше місце, в ролі її матері?

Тут також одні турботливі мами відповідають, що ведуть дівчинку за руку, інші - стоять у неї за спиною, треті підштовхують, допомагаючи йти вперед.

Але роль матері дівчинки зовсім інша. Мама дочки не повинна йти поруч, заважаючи ставати самостійною, робити власні помилки і вибирати свій життєвий шлях. Мама також не повинна підштовхувати дочку, змушуючи її реалізовувати не власні, а материнські бажання. Мама не повинна перекладати на дочку те, чого не зуміла зробити сама. І їй також не варто стояти у дочки за спиною, оскільки чекати майбутню жінку повинен чоловік, який її по-справжньому полюбить. Мама йде попереду дочки☝. Вона - головний приклад для наслідування. Вона вчить дочку жіночності, хазяйновитості, ласки, подачі себе, м'якості, слабкості, жіночої мудрості, внутрішньої сили і гармонії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ефективних способів швидко заколисати дитину, яка плаче


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мам, психологія, синочок, батьки, дочка, донечка, син, синок


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наукові співробітники прийшли до висновку, що схильність до появи «пивного» живота можна обґрунтувати харчуванням майбутньої матері.

Схильність до «пивного» живота пояснюється харчуванням матері при вагітності

Мама | 23:30, 08.01.2019

Наукові співробітники прийшли до висновку, що схильність до появи «пивного» живота можна обґрунтувати харчуванням майбутньої матері.

Науковці з Інституту цитології і генетики Сибірського відділення РАН дізналися, що даний феномен може бути пов'язаний з порушеннями в розвитку гіпокам

Пережитий матір'ю в дитинстві стрес передається дітям

Мама | 09:30, 08.01.2019

Науковці з Інституту цитології і генетики Сибірського відділення РАН дізналися, що даний феномен може бути пов'язаний з порушеннями в розвитку гіпокампу - область мозку, яка відповідає за спогади.

Згідно зі статистичними даними, 40% батьків сплять разом з дітьми. Опитування понад 3000 пар показало, що у 48% з них інтимні стосунки сильно змінилис

Психологи розповіли, чи можна дитині спати з батьками

Дитина | 10:00, 02.01.2019

Згідно зі статистичними даними, 40% батьків сплять разом з дітьми. Опитування понад 3000 пар показало, що у 48% з них інтимні стосунки сильно змінилися в гіршу сторону після того, як дитина почала спати з ними в одному ліжку. 10% чоловіків відчули се

Змусити двох своїх дітей мирно грати разом - не найпростіше завдання. Ось кілька принципів, як допомогти їм подружитися і краще взаємодіяти один з одн

Як подружити своїх дітей

Мама | 10:00, 30.12.2018

Змусити двох своїх дітей мирно грати разом - не найпростіше завдання. Ось кілька принципів, як допомогти їм подружитися і краще взаємодіяти один з одним.

Є речі, яким може навчити дівчину тільки мама.

5 корисних порад від мами для доньки

Мама | 09:30, 26.12.2018

Є речі, яким може навчити дівчину тільки мама.

Вчені розповіли, що грудне вигодовування зменшує фігуру у жінок.

Грудне вигодовування допомагає зменшити талію у жінок

Мама | 23:30, 21.12.2018

Вчені розповіли, що грудне вигодовування зменшує фігуру у жінок.

Практично у всіх жінок змінюється фігура під час вагітності і після пологів - і часто не в кращу сторону.

Як одягатися після пологів

Мама | 09:30, 19.12.2018

Практично у всіх жінок змінюється фігура під час вагітності і після пологів - і часто не в кращу сторону.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: