Домашні тренування після кесаревого розтину

Adoption
Date
  • 359 Переглядів
Існує думка, що після кесаревого вже не добитися плоского живота лише за допомогою ліпосакції і пластики - це міф!
3272_posle_kesareva.jpg (20.6 Kb)


Прибрати живіт за допомогою спорту і харчування можна 100%. Підібрати потрібно оптимальний варіант для себе, порадившись з лікарем.

Якщо лікар дав добро, почати потрібно з основних базових вправ, таких як присідання, випади, віджимання, підтягування на турніку. Намагайтеся займатися в середньому темпі. Коли стане легко, можна додати ще кілька вправ або взяти гантелі. Важливо не виконувати вправи до знемоги. Навантаження повинне бути відчутним, але не надто сильним.

Розминка (крокуємо на місці, крокуємо в сторону або 10 хвилин будь-якого кардіо на тренажері).

Присідання з широкою постановкою ніг 3 підходи по 10-15 разів.

Віджимання від підлоги з широкою постановкою рук (хто годує грудьми виконують з вузькою постановкою рук), 3 підходи по 5-15 разів.

Випади 3 підходи по 15 разів на кожну ногу.

Скручування на прес 3 підходи по 10-30 разів.

Планка 3 підходи від 30 секунд.

Віджимання від стільця 3 підходи по 10-15 разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, фігура, вправи, Кесарів розтин


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Виявляється, молоко, зціджене молоковідсмоктувачем, становить величезну небезпеку для дитини.

Нашкодити дітям може зціджування молока молоковідсмоктувачем

Мама | 12:30, 18.02.2019

Виявляється, молоко, зціджене молоковідсмоктувачем, становить величезну небезпеку для дитини.

Співробітники Гавайського університету довели: якщо жінка стає матір'ю досить рано, це запускає процес прискореного старіння її організму. Вчені зроби

Жінки, які стали мамами у юному віці, швидше старіють

Мама | 23:30, 15.02.2019

Співробітники Гавайського університету довели: якщо жінка стає матір'ю досить рано, це запускає процес прискореного старіння її організму. Вчені зробили цей висновок, дослідивши дані 1000 жінок з різних країн.

Навіть якщо ти годуєш грудьми малюка, це зовсім не означає, ти надійно захищена від повторної вагітності. Адже багато молодих пар розраховують саме на

Симптоми вагітності під час грудного вигодовування

Мама | 10:00, 14.02.2019

Навіть якщо ти годуєш грудьми малюка, це зовсім не означає, ти надійно захищена від повторної вагітності. Адже багато молодих пар розраховують саме на це, займаючись незахищеним сексом незабаром після пологів.

За словами експертів, сексуальні фантазії і їх втілення – найкоротший шлях до гармонії в інтимних стосунках із партнером. Головне, не мовчати про ерот

У жінок вульгарніші фантазії, ніж у чоловіків

Секс | 10:00, 13.02.2019

За словами експертів, сексуальні фантазії і їх втілення – найкоротший шлях до гармонії в інтимних стосунках із партнером. Головне, не мовчати про еротичні бажання. Сором і скромність – вороги оргазму. Про що мріють жінки?

Если вы ожидаете двойню или близнецов, то стоит внимательно подумать о выборе коляски. Покупка коляски для двух детей не является простым делом. Необх

Выбрать коляску для двойняшек

Мама | 15:46, 10.02.2019

Если вы ожидаете двойню или близнецов, то стоит внимательно подумать о выборе коляски. Покупка коляски для двух детей не является простым делом. Необходимо учитывать не только тип колес или рамы, но и многие детали, которые забывают учитывать при выб

Наукові співробітники зі Стенфордського університету в США за сприяння фахівців з Університету Манітоби провели експеримент, який довів, що підліткове

Підліткове материнство негативно позначається на багатьох поколіннях

Мама | 09:30, 09.02.2019

Наукові співробітники зі Стенфордського університету в США за сприяння фахівців з Університету Манітоби провели експеримент, який довів, що підліткове материнство негативно позначається на багатьох поколіннях.

Вчені довели, що пренатальна депресія мами може вплинути на характер дитини, особливо якщо проходить на тлі стихійних лих.

Материнська депресія може впливати на темперамент дитини

Мама | 23:30, 06.02.2019

Вчені довели, що пренатальна депресія мами може вплинути на характер дитини, особливо якщо проходить на тлі стихійних лих.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: