Вміння, які знадобляться в декретній відпустці 

Adoption
Date
  • 664 Переглядів
Наведені уміння в матеріалі зроблять маму спокійнішою, а декретну відпустку продуктивнішою і цікавішою.
1587_dekret.jpg (22.52 Kb)


Уміння розподіляти час. У наш час поняття «тайм-менеджмент» стало дуже модним. Тисячі людей стверджують, що це помітно полегшує життя.

Уміння розслаблятися. Ця здатність просто безцінна! Неможливо насолоджуватися життям, відчуваючи постійний стрес. Є відомий вислів: «Всіх справ не переробиш, всіх грошей не заробиш». Знайдіть тихе місце для відпочинку. Навчіться періодично зупинятися і прислухатися до себе.

Уміння цінувати момент. На жаль, радіти життю може не кожен. Озирніться, які чудові подарунки вам піднесла доля! Другого дитинства у ваших дітей вже не буде. А поки час грати, танцювати, співати, читати яскраві книжки. Хай живе шум, гам і безлад у всій квартирі!

Уміння працювати з інформацією. Фільтр інформаційний потік, безжально відсікаючи непотрібне. Геть повні негативних емоцій ток-шоу, тужливі телефонні скарги подруг, безглузде листування в соціальних мережах: у вас є справи важливіші. А ось вміти знайти в пошуковій системі необхідну інформацію мама XXI століття просто зобов'язана.

Уміння прощати. Дітей, чоловіка, бабусь... Коли мама знаходить таку здатність, в родині запанують мир та лад. Заведіть звичку дякувати, і негативні почуття будуть залишати вас легше. Що б не сталося, дуже важливо виключити почуття власної провини. Ви мама, тому тільки ви можете сказати точно, що для вашої дитини краще. Довіряйте собі.

Уміння вдосконалюватися. Регулярна активність допомагає зберегти здоров'я і зберегти фігуру стрункою. Тренуйтеся вдома, разом з малюком. Це реально! Можна вчити іноземну мову або відточувати свою кулінарну майстерність, пробуючи оригінальні рецепти.

Уміння надихатися. З таким умінням ніяка апатія не страшна. Коли вже зовсім немає сил, важливо мотивувати саму себе. Пам'ятайте, навіщо і для кого ви живете. Плануйте! Мрійте! Хто, якщо не ви, покаже вашим дітям приклад, як потрібно жити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, мама в декреті, Декрет, розвиток


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Виявляється, молоко, зціджене молоковідсмоктувачем, становить величезну небезпеку для дитини.

Нашкодити дітям може зціджування молока молоковідсмоктувачем

Мама | 12:30, 18.02.2019

Виявляється, молоко, зціджене молоковідсмоктувачем, становить величезну небезпеку для дитини.

Співробітники Гавайського університету довели: якщо жінка стає матір'ю досить рано, це запускає процес прискореного старіння її організму. Вчені зроби

Жінки, які стали мамами у юному віці, швидше старіють

Мама | 23:30, 15.02.2019

Співробітники Гавайського університету довели: якщо жінка стає матір'ю досить рано, це запускає процес прискореного старіння її організму. Вчені зробили цей висновок, дослідивши дані 1000 жінок з різних країн.

Навіть якщо ти годуєш грудьми малюка, це зовсім не означає, ти надійно захищена від повторної вагітності. Адже багато молодих пар розраховують саме на

Симптоми вагітності під час грудного вигодовування

Мама | 10:00, 14.02.2019

Навіть якщо ти годуєш грудьми малюка, це зовсім не означає, ти надійно захищена від повторної вагітності. Адже багато молодих пар розраховують саме на це, займаючись незахищеним сексом незабаром після пологів.

За словами експертів, сексуальні фантазії і їх втілення – найкоротший шлях до гармонії в інтимних стосунках із партнером. Головне, не мовчати про ерот

У жінок вульгарніші фантазії, ніж у чоловіків

Секс | 10:00, 13.02.2019

За словами експертів, сексуальні фантазії і їх втілення – найкоротший шлях до гармонії в інтимних стосунках із партнером. Головне, не мовчати про еротичні бажання. Сором і скромність – вороги оргазму. Про що мріють жінки?

Если вы ожидаете двойню или близнецов, то стоит внимательно подумать о выборе коляски. Покупка коляски для двух детей не является простым делом. Необх

Выбрать коляску для двойняшек

Мама | 15:46, 10.02.2019

Если вы ожидаете двойню или близнецов, то стоит внимательно подумать о выборе коляски. Покупка коляски для двух детей не является простым делом. Необходимо учитывать не только тип колес или рамы, но и многие детали, которые забывают учитывать при выб

Наукові співробітники зі Стенфордського університету в США за сприяння фахівців з Університету Манітоби провели експеримент, який довів, що підліткове

Підліткове материнство негативно позначається на багатьох поколіннях

Мама | 09:30, 09.02.2019

Наукові співробітники зі Стенфордського університету в США за сприяння фахівців з Університету Манітоби провели експеримент, який довів, що підліткове материнство негативно позначається на багатьох поколіннях.

Вчені довели, що пренатальна депресія мами може вплинути на характер дитини, особливо якщо проходить на тлі стихійних лих.

Материнська депресія може впливати на темперамент дитини

Мама | 23:30, 06.02.2019

Вчені довели, що пренатальна депресія мами може вплинути на характер дитини, особливо якщо проходить на тлі стихійних лих.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: