Вміння, які знадобляться в декретній відпустці 

Adoption
Date
  • 752 Переглядів
Наведені уміння в матеріалі зроблять маму спокійнішою, а декретну відпустку продуктивнішою і цікавішою.
1587_dekret.jpg (22.52 Kb)

Уміння розподіляти час. У наш час поняття «тайм-менеджмент» стало дуже модним. Тисячі людей стверджують, що це помітно полегшує життя.

Уміння розслаблятися. Ця здатність просто безцінна! Неможливо насолоджуватися життям, відчуваючи постійний стрес. Є відомий вислів: «Всіх справ не переробиш, всіх грошей не заробиш». Знайдіть тихе місце для відпочинку. Навчіться періодично зупинятися і прислухатися до себе.

Уміння цінувати момент. На жаль, радіти життю може не кожен. Озирніться, які чудові подарунки вам піднесла доля! Другого дитинства у ваших дітей вже не буде. А поки час грати, танцювати, співати, читати яскраві книжки. Хай живе шум, гам і безлад у всій квартирі!

Уміння працювати з інформацією. Фільтр інформаційний потік, безжально відсікаючи непотрібне. Геть повні негативних емоцій ток-шоу, тужливі телефонні скарги подруг, безглузде листування в соціальних мережах: у вас є справи важливіші. А ось вміти знайти в пошуковій системі необхідну інформацію мама XXI століття просто зобов'язана.

Уміння прощати. Дітей, чоловіка, бабусь... Коли мама знаходить таку здатність, в родині запанують мир та лад. Заведіть звичку дякувати, і негативні почуття будуть залишати вас легше. Що б не сталося, дуже важливо виключити почуття власної провини. Ви мама, тому тільки ви можете сказати точно, що для вашої дитини краще. Довіряйте собі.

Уміння вдосконалюватися. Регулярна активність допомагає зберегти здоров'я і зберегти фігуру стрункою. Тренуйтеся вдома, разом з малюком. Це реально! Можна вчити іноземну мову або відточувати свою кулінарну майстерність, пробуючи оригінальні рецепти.

Уміння надихатися. З таким умінням ніяка апатія не страшна. Коли вже зовсім немає сил, важливо мотивувати саму себе. Пам'ятайте, навіщо і для кого ви живете. Плануйте! Мрійте! Хто, якщо не ви, покаже вашим дітям приклад, як потрібно жити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, мама в декреті, Декрет, розвиток


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Догляд за немовлям вимагає особливої уваги і зусиль для його здоров'я і комфортності. Педіатри розповіли, що ні в якому разі не можна робити з новонар

Що ні в якому разі не можна робити з немовлям

Мама | 23:30, 23.05.2019

Догляд за немовлям вимагає особливої уваги і зусиль для його здоров'я і комфортності. Педіатри розповіли, що ні в якому разі не можна робити з новонародженим - детальніше читайте у матеріалі.

Подорож з дітьми вимагає від мам бути готовими до будь-яких несподіванок - відпочинок може ускладнити безліч найрізноманітніших захворювань у дитини.

Лікарські препарати, які повинні бути у дорожній аптечці мами 

Мама | 14:00, 23.05.2019

Подорож з дітьми вимагає від мам бути готовими до будь-яких несподіванок - відпочинок може ускладнити безліч найрізноманітніших захворювань у дитини. Батькам краще заздалегідь підготувати відпускну аптечку.

Які ризики підліткової вагітності - читайте у матеріалі.

Чим загрожує рання вагітність мамі та новонародженому

Мама | 23:30, 20.05.2019

Які ризики підліткової вагітності - читайте у матеріалі.

Від яких

3 літніх антитренди для матусь

Мама | 20:30, 20.05.2019

Від яких "модних" рішень мамі і її дитині краще триматися подалі - читайте у матеріалі.

Це міф, оскільки емоційний контакт між матір'ю і дитиною встановлюється не тільки при грудному вигодовуванні. Він складається з багатьох складових і в

Штучне вигодовування позбавляє дитину маминої любові

Немовля | 17:00, 20.05.2019

Це міф, оскільки емоційний контакт між матір'ю і дитиною встановлюється не тільки при грудному вигодовуванні. Він складається з багатьох складових і встановлюється задовго до народження немовляти.

Медики порекомендували, як новоспеченим матусям скинути зайві кілограми після пологів.

Як молодій мамі схуднути після пологів

Дієта для мами | 23:30, 17.05.2019

Медики порекомендували, як новоспеченим матусям скинути зайві кілограми після пологів.

Заняття перед сном має бути спокійне і корисне для малюка.

Як цікаво провести час з дитиною перед сном

Мама | 14:00, 15.05.2019

Заняття перед сном має бути спокійне і корисне для малюка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: