Стосунки з одруженим чоловіком

Adoption
Date
  • 2977 Переглядів
109808__late-autumn-fallen-leaves-a-park-bench-thoughtful-girl_p.jpg

Такі стосунки, коли і у нього, і у неї є своя сім'я, приречені на сльози і розчарування. Окрім того, що таку любов не схвалює ні релігія, ні суспільство, треба пам'ятати, що на чужому нещасті власного щастя не побудувати!
Чому жінки зважуються на такі стосунки? Та й, власне, чому чоловіки на це йдуть?

Якщо людина не відчуває щастя у шлюбі, у неї виникає бажання відволіктися...

Чоловік, який прагне відволіктися на стороні, намагається знайти розраду у нових відносинах, що дадуть йому шанс позбутися стресу. Дружина - це побут і сварки. Інша жінка - це свято і радість.

Молоді люди не завжди відчувають незадоволення від шлюбу, іноді, вони просто не можуть зупинитись на одній (одному). Такі люди можуть бути чудовими коханцями і бездоганними сім'янинами. Шлюб влаштовує їх, але виникає постійне бажання розмаїття.

Чоловіки часто використовують коханку для своєї мети. Ніжність і тепло, яких йому так не вистачає, йому дає інша жінка. Тільки уявіть, яку насолоду він відчуває, коли ця "інша" теж має свою сім'ю! Він, весь такий чудовий, неповторний, який дарує їй насолоду, яку не зміг подарувати інший. Що ще йому треба для власного "Я"?

В ТЕМУ: Якщо стосунки добігли кінця

Ось основна причина, через яку необхідно тікати від такого чоловіка. Адже, в іншому випадку, ви просто станете черговою жертвою. На жаль, жінки важко зрозуміти, що ними користуються. Їм хочеться вірити у світлі почуття і що він справді її кохає. Її - єдину й неповторну.

Так чому ж представниці слабкої статі погоджуються на такі відносини? Буває, жінки користуються молодою людиною для того, щоб жити в достатку.

А трапляється, дами щиро кохають і довіряють йому, чекаючи, що він залише сім'ю. І вони житимуть разом довго та щасливо. Але чоловік лише "годує" своїми обіцянками. У результаті, жінка ставить питання ребром: або я, або дружина. Часто чоловік робить вибір на користь дружини.

Ніколи не дозволяйте чоловікові користуватися вами для досягнення своїх цілей, маніпулювати вами. Намагайтеся будь-яким способом побороти залежність.

Ви неодмінно зустрінете ту людину, яка буде вам потрібна. Вона відкриє вам радість сімейного життя і справжнє кохання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, стосунки, відносини, чоловік, жінка, коханка, коханець, зрада, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Фрази жінки, які видають її зраду чоловікові

Психологія | 11:20, 29.05.2024

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Багато людей вважають, що тосунки перевіряють часом і відстанню. Що ж, можливо, у цьому є сенс. Адже, як показує практика багатьох пар, відстань витри

4 причини, чому стосунки на відстані не працюють

Сімейні справи | 09:30, 29.05.2024

Багато людей вважають, що тосунки перевіряють часом і відстанню. Що ж, можливо, у цьому є сенс. Адже, як показує практика багатьох пар, відстань витримують лише дуже міцні відносини.

Кожен з нас має щось таке, чим ділитися не хочеться, або соромно. Навіть якщо мова про найближчих людей. Або ж є речі, які багато людей прагнуть залиш

Що приховують усі жінки від своїх чоловіків?

Мама | 08:30, 29.05.2024

Кожен з нас має щось таке, чим ділитися не хочеться, або соромно. Навіть якщо мова про найближчих людей. Або ж є речі, які багато людей прагнуть залишити лише для себе. Звідси "чоловічі заначки" і "жіночі хитрощі". Саме про таємниці жінок розповімо с

Експерти з психології розповіли, що бити жінку - це неприпустимо. Як би чоловік не виправдовував свій вчинок. Що б вона не зробила чи зробила, не дає

Чому насправді чоловік піднімає руку на жінку?

Сімейні справи | 06:20, 29.05.2024

Експерти з психології розповіли, що бити жінку - це неприпустимо. Як би чоловік не виправдовував свій вчинок. Що б вона не зробила чи зробила, не дає права бити її!

Багато батьків помилково вважають, що їхня місія - дати життя, виростити і відпустити у світ широкий. Все. Дальше хай доросла дитина робить, що вважає

Навіть якщо дитина вже доросла: Що потрібно говорити їй щодня?

Дитина | 01:20, 29.05.2024

Багато батьків помилково вважають, що їхня місія - дати життя, виростити і відпустити у світ широкий. Все. Дальше хай доросла дитина робить, що вважає за потрібне. Але це не так. Ви не перестаєте бути дитині мамою і татом, коли вона виростає.

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А

Психологи розповіли, чому насправді жінки перевіряють телефони своїх чоловіків

Психологія | 00:30, 29.05.2024

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А жінкам так і кортить заглянути, що ж такого приховують їхні другі половинки.

Виглядати стильно і елегантно не означає мати багато грошей. Сьогодні ми поговоримо про характеристики жінок, які завжди виглядають на мільйон.

Риси жінок, які завжди виглядають дорого

Мама | 14:50, 28.05.2024

Виглядати стильно і елегантно не означає мати багато грошей. Сьогодні ми поговоримо про характеристики жінок, які завжди виглядають на мільйон.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: