Що вказує на те, що ти любиш його більше, ніж він тебе?

Adoption
Date
  • 81 Переглядів
Кажуть, що в стосунках завжди один любить, а інший - дає себе любити. Хтозна. Та з чого можна зробити висновок, що твій коханий любить тебе менше, ніж ти його?

8840_1.jpg (40.34 Kb)


Він не запам'ятовує важливі події
Наприклад, ви пам'ятаєте весілля в подробицях, а він їх забув. Ви пам'ятаєте про важливі дати, а ваш коханий нарікає на погану пам'ять на цифри. У деяких ситуаціях його відмовки дійсно можуть бути правдою, але якщо таке відбувається постійно, то прийшов час задуматися.

Якщо все найпозитивніше пам'ятайте тільки ви, саме ви в таких відносинах є ініціатором. Є чоловіки, яким не властива романтика, але про день весілля чи важливі дати пам'ятати він зобов'язаний.

Ви робите все, а він ні
Коханий просить вас приготувати йому вечерю, потім просить сходити в магазин, побути з дітьми, сходити до мами наодинці, поки він грає у відеоігри. Коли справа доходить до ваших прохань, то він або зайнятий, або лінивий, або у нього тут же з'являються якісь справи.

Це прямо говорить про те, що він вас не любить так, як ви його. У деяких ситуаціях це може також говорити про вашу безвідмовність як частину характеру, але всім дорослим людям вистачає розуму розгледіти маніпуляції і відрізнити їх від реальних причин для відмови.

Ви не знаєте про нього багато, зате він знає про вас все
Ви як відкрита книга для нього, причому не просто відкрита, але і прочитана. Вам його нічим здивувати, а він вас дивувати не хоче. Це явно вказує на те, що його кохання в рази слабкіше вашого.

Швидше всього, щось блокує в ньому бажання відкритися. Якщо ваші відносини тільки почалися, то можливо, що він не налаштований серйозно. У довгострокових відносинах це може вказувати на те, що ви мало часу проводите разом, або що він вас любить, але не так, як ви його.

Ви виступаєте ініціатором зустрічей
Це важливо відстежити на початку відносин. Якщо він не дзвонить і не запрошує вас на побачення, а це робите ви, то абсолютно очевидно, що ви любите його набагато сильніше, ніж він вас.

У такому випадку варто просто дати йому можливість проявити ініціативу самому. Якщо цього не буде, то потрібно розлучатися як можна швидше.

Він не розповідає нікому про вас
Дуже часто буває так, що жінка ділиться емоціями від зустрічей з подругами, знайомить чоловіка з рідними і близькими, представляє його як свою другу половинку. Він же при цьому ніяк не хоче познайомити кохану зі своїм колом спілкування.

Можливо, що він просто не хоче цього робити через можливі заздрості друзів, якихось інших важливих проблем. Психологи відзначають, що в половині випадків це говорить про те, що чоловік просто не любить вас в достатній мірі.

Ви завжди телефонуйте йому першими
Ви пишете в соціальних мережах і дзвоните йому майже завжди першими. Якщо це відбувається на перших парах, то він не закоханий у вас — йому щось потрібно, і на цьому все. Якщо таке відбувається в тривалих відносинах, варіантів набагато більше.

У вас може бути сварка або просто момент прохолоди, але якщо це повторюється або відбувається без видимої причини, то ситуація явно складніша. Спробуйте з ним поговорити про це. Не виключено, що його щось гризе.

В природі не буває абсолютно однакової любові. Завжди хтось трохи більше уваги приділяє собі, а не відносинам. Це абсолютно нормально, але тільки до тих пір, поки хтось не переходить межу дозволеного. Іноді ми починаємо користуватися добротою другої половинки, роблячи один одному боляче, але полярності відносин не повинно бути на постійній основі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Насилля партнера призводить до післяпологової депресії

Мама | 15:30, 20.04.2021

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Змивати воду у громадських туалетах небезпечно

Новини | 14:00, 20.04.2021

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безплі

Вживання газованої води призводить до безпліддя

Безпліддя | 09:00, 20.04.2021

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безпліддя.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: