Чи готова моя дитина до мобільного телефону?

Adoption
Date
  • 804 Переглядів
Діти починають носити мобільні телефони з молодшого віку. У недавньому дослідженні 22% дітей у початковій школі повідомили, що мають власний мобільний телефон у порівнянні з 60% підлітків і 84% підлітків.

Як і багато батьків, ви можете запитати, чи готова ваша дитина до мобільного телефону.

3079_rebyonok-s-telefonom.jpg (40.51 Kb)

Багато батьків називають безпеку головною причиною, чому дають своїй дитині мобільний телефон. Вони хочуть мати можливість зв’язатися зі своєю дитиною, коли їм це буде потрібно. Вони також хочуть забезпечити своїй дитині безпеку зв’язку з ними в будь-який момент.

Це особливо вірно, якщо ваша дитина після школи сама вдома або йде сама, каже Барбара Грінберг, доктор філософії, клінічний психолог із округу Фейрфілд, Коннектикут.

Діти, які живуть на дві родини, часто отримують мобільні телефони в молодшому віці. Це для того, щоб вони могли зв’язатися з іншим батьком, каже Грінберг.

«Якщо стільниковий телефон справді призначений для зв’язку з батьками чи дітьми, які перебувають під спільною опікою та можуть не знати, до кого з батьків піти, то це певною мірою справедливо», — каже вона.

Грінберг каже, що вона не за те, щоб у більшості інших випадків у шестирічної дитини був мобільний телефон.

Зважте ризики

Якщо ваша дитина має смартфон, вона має доступ до веб-сайтів, які можуть бути неприйнятними. Вони можуть бачити насильницький вміст, який може бути пов’язаний зі смертю чи сексом.

«У голові багатьох дітей є фантазії про те, чого вони не розуміють», — каже Грінберг.

Існує також проблема депривації сну. «Діти зі смартфонами відчувають спокусу не спати до пізньої ночі, граючи в ігри та переписуючись із друзями».

Мобільні телефони також несуть ризик кіберзалякування. «Раніше потрапляючи в приміщення, ви були в безпеці», — каже Грінберг. «Але з мобільними телефонами та соціальними мережами ніхто ніколи не застрахований [від знущань ]».

Діти з мобільними телефонами також можуть стати соціально ізольованими, каже вона. Занадто багато текстових повідомлень і соціальних мереж означає менше часу з друзями особисто.

Є й інші причини не давати дітям мобільні телефони, поки вони не будуть готові.

Деякі батьки настільки надмірно опікуються своїми дітьми, що хочуть постійного спілкування з ними, не замислюючись про потенційну небезпеку, каже Марк Л. Голдштейн, доктор філософії, дитячий психолог із Чикаго. Маленькі діти з мобільними телефонами можуть передавати інформацію не тим людям.

Існує також ризик розвитку залежності, каже Марк Л. Голдштейн. «Якщо ви дасте дітям мобільний телефон у дуже маленькому віці, у майбутньому ви будете отримувати дзвінки за будь-якими речами ».

Звичайно, варто подумати і про витрати. Після того як ви купите телефон, вам потрібен окремий тарифний план або додати дитину до свого. Обсяг даних, який вони використовують, вплине на ваш рахунок.

Прийняття рішення

Ваша дитина готова до мобільного телефону, коли вона зможе сісти з вами, щоб створити інструкції щодо його використання, каже Грінберг.

«Якщо вони не зможуть розібратись в телефоні, вони не готові».

За її словами, у більшості дітей це відбувається приблизно у 12-13 років. Рішення мають приймати батьки, а не бабусі й дідусі з добрих намірів чи друзі, які дарують вашій дитині телефон.

«Запитайте себе, чи має ваша дитина розважливість і чи може вона приймати правильні рішення», — каже Грінберг. Якщо вони незрілі або схильні приймати неправильні рішення, вони не готові.

«Коли вони бачать щось страшне, чи добре вони з цим справляються? Чи приходять вони до вас, коли щось не в порядку? У них хороша інтуїція?» – каже Грінберг.

Подумайте, чому ваша дитина хоче мати мобільний телефон. Чи хочуть вони написати друзям? Або проводити час у Facebook? Вони хочуть телефон, тому що він є у старшого брата чи сестри чи двоюрідного брата?

Відповіді на ці питання допоможуть вам зробити правильний іибір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, телефон, мобільний, можуть, хочуть, дитині, готова, телефони, користування телефонами, емоційна зрілість, страх, родичі, брат, сестра


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Італійські вчені з Сієнського університету з'ясували, що сміх немовлят не завжди пов'язаний із щастям та іншими позитивними емоціями.

Вчені пояснили парадокс дитячого сміху

Дитина | 08:30, 12.07.2024

Італійські вчені з Сієнського університету з'ясували, що сміх немовлят не завжди пов'язаний із щастям та іншими позитивними емоціями.

Для того, щоб заспокоїти біль у яснах, знадобиться лише вода, маленькі махрові серветки та формочки для кексів.

Названо простий спосіб допомогти малюкові при прорізуванні зубів

Немовля | 07:40, 12.07.2024

Для того, щоб заспокоїти біль у яснах, знадобиться лише вода, маленькі махрові серветки та формочки для кексів.

В останні роки в розвинених країнах світу діти та підлітки все частіше страждають від психологічних та психічних проблем, серед них зростає рівень три

Психологи розповіли, що буде, якщо позбавити дітей часу на ігри

Ігри та іграшки | 01:20, 12.07.2024

В останні роки в розвинених країнах світу діти та підлітки все частіше страждають від психологічних та психічних проблем, серед них зростає рівень тривожності, депресії, суїциду. Досі фахівці списували цей ефект на захоплення молоді інтернетом та соц

Ваша дитина – шкільна знаменитість? Вчені вважають, що популярність може бути справжньою причиною проблем зі сном у дітей.

Стала відома несподівана причина безсоння у дітей

Дитина | 14:50, 11.07.2024

Ваша дитина – шкільна знаменитість? Вчені вважають, що популярність може бути справжньою причиною проблем зі сном у дітей.

Майже чверть дітей із симптомами струсу мозку не перевіряють на нього, особливо рідко – дітей молодшого віку. Це може призвести до проблем з поведінко

Стало відомо, у яких дітей менше шансів знайти друзів

Дитина | 12:10, 11.07.2024

Майже чверть дітей із симптомами струсу мозку не перевіряють на нього, особливо рідко – дітей молодшого віку. Це може призвести до проблем з поведінкою та до труднощів з пошуком друзів, це показало дослідження, опубліковане в журналі Brain Injury.

Закритість, відсторонення від розмов та ігнорування спільного дозвілля з батьками може говорити, що дитині не вистачає спілкування з близькими.

Як батькам зрозуміти, що дитині не вистачає спілкування з близькими

Сімейні справи | 10:30, 11.07.2024

Закритість, відсторонення від розмов та ігнорування спільного дозвілля з батьками може говорити, що дитині не вистачає спілкування з близькими.

Така субстанція, як слина, грає в житті малюків велику роль: вона тече у них з рота, коли ріжуться зуби, і вони щедро нагороджують нею усі предмети, д

Вчені з'ясували, чому немовлята намагаються всіх обслюнявити

Немовля | 09:30, 11.07.2024

Така субстанція, як слина, грає в житті малюків велику роль: вона тече у них з рота, коли ріжуться зуби, і вони щедро нагороджують нею усі предмети, до яких можуть дотягнутися і засунути в рот, а також усіх дорослих, які близько з ними контактують.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: