Як допомогти дитині пережити стрес після ролучення батьків

Adoption
Date
  • 778 Переглядів
Щоб пом'якшити стрес від спілкування, використовуйте ці фрази.


Стрес дитини під час розлучення батьків


Ми тебе дуже любимо

До цієї розмови дитина подумки повертатиметься ще довгі роки, тому краще почати його з послання любові і турботи. А потім повторювати ці слова кілька раз.В моменти, коли ми вразливі, нам особливо важливо знати, що нас люблять.

Ми боролися, щоб бути разом

Чесно розповідайте дітям про нинішню ситуацію, але не вдавайтеся в подробиці. Чи не відпускайте негативних коментарів на адресу партнера, не кажіть про його недостатках.Для здорового емоційного розвитку дитини важливо зберегти хороші відносини з обома батьками. Тому незалежно від того, як ви злі, уникайте нападок на партнера.

Ти не винен

Дитина повинна знати, що у вашій розлуці немає її провини. Завірте його, що розлучення - це результат нерозуміння взрослих.Деті не можуть своїми словами або вчинками вплинути на ваше рішення.

Ти хочеш про щось запитати?

Важливо бути відкритим для будь-яких питань. Дитині не так легко зрозуміти, що відбувається. Тому заохочуйте її справедливий інтерес. Якщо вона задає питання, на який у вас немає відповіді, або він просто на емоціях каже багато образливих слів на вашу адресу, постарайтеся тримати нейтралітет.Вашему дитині боляче, прийміть це.

Злитися і сумувати - нормально

Ваші діти повинні знати, що можуть сумувати, гніватися, відчувати себе пригнічено або, навпаки, щасливо, почувши цю новину. І це нормально! Спілкуйтеся з дитиною, заохочуйте бажання висловлювати свої емоціі.Іногда діти відсторонюються, замикаються в собі, змінюють харчові звички. Не допускайте занурення в такий стан. Запропонуйте альтернативні способи самовираження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, батьки, розлучення, стрес


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Немає жодних правил, порад та іншого. Є лише ваша взаємна домовленість. Можливо, ви вирішите, що чоловік займатиметься приготуванням їжі, а ви берете

Як батькам залишатися на одній хвилі після народження дитини?

Післяпологовий період | 06:20, 23.07.2024

Немає жодних правил, порад та іншого. Є лише ваша взаємна домовленість. Можливо, ви вирішите, що чоловік займатиметься приготуванням їжі, а ви берете на себе турботи за малюком просто тому, що вам обом це подобається і добре виходить. І це нормально.

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Взаємозв'язок мами і немовляти просто унікальний - дослідження

Мама | 00:30, 23.07.2024

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Не варто логічно переконувати дитину, говорячи їй, що нічого боятися. Малюк уже боїться і логіка батьків йому не допоможе. Краще сказати:

Як батькам реагувати на дитячі страхи?

Дитина | 12:10, 22.07.2024

Не варто логічно переконувати дитину, говорячи їй, що нічого боятися. Малюк уже боїться і логіка батьків йому не допоможе. Краще сказати: "Я з тобою".

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо

Що буде з недолюбленими дітьми?

Психологія | 09:30, 22.07.2024

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо у сім'ї нормою є скандали, істерики, з'ясування стосунків на підвищених тонах, це лякає малюка. Згод

Говорити замість дітей! Все починається з тих радісних моментів, коли на запитання до малюка: «Ой, а хто це такий милий?» батьки поспішають відповісти

Чого не варто робити батькам?

Сімейні справи | 08:30, 22.07.2024

Говорити замість дітей! Все починається з тих радісних моментів, коли на запитання до малюка: «Ой, а хто це такий милий?» батьки поспішають відповісти: «Андрійко (будь-яке інше ім'я)».

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбу

Наслідки надмірної залежності дитини від батьків

Сімейні справи | 07:40, 22.07.2024

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбутися залежності вже у своїй новій сім'ї.

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: