3 фрази, які мама повинна говорити синові

Adoption
Date
  • 232 Переглядів
Виховувати сина потрібно правильно.

Фрази мами, які треба говорити сину"Ти зробив вибір, тому неси відповідальність"

З раннього дитинства у дитини має бути право вибору. Більшість батьків намагаються вирішувати все за неї, а потім дивуються, що про самостійність не йдеться. Коли дитина робить вибір самостійно, вона прекрасно розуміє відповідальність за свої вчинки.

Наприклад, якщо син зламав дорогу побутову техніку, повинні настати наслідки. Це може бути: відмова від прогулянки в парку або хорошого подарунка на день народження. Подібні методи виховання можуть здатися занадто жорсткими, але інших варіантів бути не може. Просто кожна мама повинна знайти допустиму межу.

"Я вірю в тебе, ти зможеш"

Відчувати підтримку від батьків необхідно кожній дитині. Навіть якщо він тільки починає займатися спортом або відкриває для себе інше заняття, він повинен відчувати, що батьки завжди поруч і вірять в нього. Підтримку відчувають і запам'ятовують всі діти, просто все робити треба відкрито.

"Якщо пообіцяв, роби"

Діти рідко доводять розпочате до кінця. Найпростіший приклад: пообіцяв зробити прибирання в будинку, але забув про це або проігнорував. Багато мам в цей момент проявляють слабкість і просто дають своїй дитині можливість уникнути відповідальності.

У вихованні сина подібне неприпустимо. Він повинен з раннього дитинства розуміти, що всі свої обіцянки потрібно доводити до кінця. Перший час привчати до подібного буде зовсім не легко. Але з часом його поведінка і звички точно зміняться в кращу сторону.

І найголовніше - в майбутньому хлопчик стане справжнім чоловіком і буде самостійним. А в сучасних реаліях зустріти чоловіків, які відповідають за свої слова зовсім не легко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, син, виховання, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Після використання деяких методів контрацепції здатність до зачаття (фертильність) може повертатися до жінок через вісім місяців.

Через який час можна завагітніти після використання контрацептивів?

Плануємо дитину | 05:00, 18.10.2021

Після використання деяких методів контрацепції здатність до зачаття (фертильність) може повертатися до жінок через вісім місяців.

Деякі жінки бояться гінекологів й уникають їх усіма можливими методами. Інші ж люблять часто, багато і методично обстежуватися. Але існують аналізи, я

6 аналізів, які непотрібні жінкам

Здоров'я | 10:00, 17.10.2021

Деякі жінки бояться гінекологів й уникають їх усіма можливими методами. Інші ж люблять часто, багато і методично обстежуватися. Але існують аналізи, які нікому не потрібні.

Водіння автомобіля в сонному стані дуже небезпечно не тільки для водія і пасажирів, а й для всіх інших учасників дорожнього руху. Сотні нещасних випад

6 дієвих способів відігнати сон, якщо хочеться спати за кермом

Мама | 08:30, 17.10.2021

Водіння автомобіля в сонному стані дуже небезпечно не тільки для водія і пасажирів, а й для всіх інших учасників дорожнього руху. Сотні нещасних випадків на дорозі трапляються саме тому, що на водію позначається відсутність відпочинку, і за кермом зл

Негативний дитячий досвід (НДД) погіршує життєві обставини та здоров'я людей в зрілому віці. Особливо – в сім'ях, де обидва партнери стикалися з анало

Люди з негативним дитячим досвідом вибирають собі партнерів з такою ж проблемою

Психологія | 05:00, 17.10.2021

Негативний дитячий досвід (НДД) погіршує життєві обставини та здоров'я людей в зрілому віці. Особливо – в сім'ях, де обидва партнери стикалися з аналогічними проблемами.

Що у вашому раціоні тільки заважає заспокоїти нерви?

Що не можна їсти під час стресу?

Харчування | 01:30, 17.10.2021

Що у вашому раціоні тільки заважає заспокоїти нерви?

Виписка з пологового будинку такий же важливий день для мами і малюка, як і день народження дитини. Що потрібно підготувати перед випискою, щоб цей де

Виписка з пологового будинку: речі, які потрібно підготувати

Дитина | 21:00, 16.10.2021

Виписка з пологового будинку такий же важливий день для мами і малюка, як і день народження дитини. Що потрібно підготувати перед випискою, щоб цей день пройшов гладко для молодої матусі?

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції, показали вкрай високу ефективність.

Знайшли новий ефективний засіб екстреної контрацепції

Здоров'я | 12:00, 16.10.2021

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції, показали вкрай високу ефективність.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: