Типи матерів, які шкодять дітям своєю поведінкою

Adoption
Date
  • 2933 Переглядів
Ми розповімо про поширениі типи токсичних матерів. Це матері, заподіюють біль і перетворюють життя дітей в пекло, як правило, навіть не помічаючи цього.

6958_screenshot_3-e1477780923271.jpg (36.63 Kb)


1. Контролююча мати
Це мати, яка прагне контролювати всі аспекти життя своєї дитини. Їй хочеться, щоб вона робила те, що вона сказала, в точності так, як сказала, і негайно.

2. Інвазивна мати
Це мати, для якої чуже поняття особистого простору, і вона не розуміє, що таке особисті кордони.

3. Мати, яка зневажає
Це мати, яка замість турботи про вас надасть перевагу турботі про власні інтереси.

4. Мати з нереалістичними очікуваннями
Це мати, яка вважає, що, раз ви її дитина, то повинні бути ідеальними – в усьому. Вона очікувала від вас лише найвищих оцінок в школі і завжди задирала планку своїх очікувань на недосяжну висоту.

5. Агресивна мати
Жити і рости з мамою такого типу, мабуть, найважче. Вона виходить з себе практично через кожну дрібницю. Ви ходите по будинку навшпиньках і намагаєтеся всіляко їй догоджати, але з часом починаєте усвідомлювати, що, як би ви не старалися, вона все одно ніколи не буде повністю задоволена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вважає, приділяє, матерів, швидше, намагаєтеся, можуть, завжди, знаєте, розуміє, токсична мати, мама і дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стало відомо, що не лише у жінок змінюється мозок при народженні дитини.Такі ж зміни відбуваються і з чоловіками, коли ті стають татусями. Давайте діз

Як змінюється мозок чоловіка, коли він стає батьком?

Тато | 01:20, 19.04.2024

Стало відомо, що не лише у жінок змінюється мозок при народженні дитини.Такі ж зміни відбуваються і з чоловіками, коли ті стають татусями. Давайте дізнаємося детальніше.

Мабуть, про такі ноги мріють багато дівчат.

Україна має рекорд. Найдовші ноги відносно зросту

Мама | 23:00, 18.04.2024

Мабуть, про такі ноги мріють багато дівчат.

Так, ви все правильно прочитали, а ми все вірно написали: як підготуватися БАТЬКАМ до початку навчання свого чада? Адже цей період не лише дитині, а й

Як батькам підготуватися до школи: дитина йде в перший клас

Сімейні справи | 09:30, 18.04.2024

Так, ви все правильно прочитали, а ми все вірно написали: як підготуватися БАТЬКАМ до початку навчання свого чада? Адже цей період не лише дитині, а й мамі з татом дається важко.

Психологи вважають, що кризовий період - це час, коли дитина змінює свої пріоритети і відбувається скачок розвитку. Проте, усе не так легко дається, я

Як батькам пережити кризові періоди у дитини?

Сімейні справи | 07:40, 18.04.2024

Психологи вважають, що кризовий період - це час, коли дитина змінює свої пріоритети і відбувається скачок розвитку. Проте, усе не так легко дається, як виглядає на перший погляд. Особливо для батьків.

Чомусь дорослі вважають, що їм шкідливо спати вдень, пояснюючи це тим, що тоді вночі буде важче заснути. Але це не так! Тим паче, якщо у вас малеька д

Дитина спить і ви спіть з нею: Чому спати вдень – корисно для здоров'я?

Здоров'я | 14:50, 17.04.2024

Чомусь дорослі вважають, що їм шкідливо спати вдень, пояснюючи це тим, що тоді вночі буде важче заснути. Але це не так! Тим паче, якщо у вас малеька дитина, як тільки вона засинає, - лягайте спати поруч з нею. Усі справи зачекають.

Хочете довго і щасливо жити? Тоді перестаньте хвилюватися через дрібниці і знайдіть людей, поряд з якими вам буде добре. Так радять науковці.

Вчені виявили, що стрес і самотність вкорочують життя

Психологія | 12:10, 17.04.2024

Хочете довго і щасливо жити? Тоді перестаньте хвилюватися через дрібниці і знайдіть людей, поряд з якими вам буде добре. Так радять науковці.

Чи бувало у вас так, що ви прокинулися вранці, підвелися, а у вас закрутилася голова або потемніло в очах? Це може бути через різкий підйом з ліжка.

Чим небезпечне різке піднесення з ліжка після пробудження?

Здоров'я | 07:40, 17.04.2024

Чи бувало у вас так, що ви прокинулися вранці, підвелися, а у вас закрутилася голова або потемніло в очах? Це може бути через різкий підйом з ліжка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: