Як материнство покращує ваше життя

Adoption
Date
  • 56 Переглядів
Пропонуємо вам 5 наукових доказів, згідно з якими, материнство покращує ваше життя.

0104_074d14b29219b9818005ea304bde20-quality_70xresize_crop_1xallow_enlarge_0xw_698xh_465.jpg (32. Kb)


1. Нижчий ризик раку
За словами лікарів, одна з найбільших переваг для здоров’я для жінок, які народжували, – це зниження ризику розвитку раку молочної залози протягом життя.

Чим молодша жінка з першою вагітністю, тим більша користь. Коли у жінки була вагітність, яка призвела до пологів раніше в житті, це може вплинути на диференціацію клітин молочної залози, змусивши їх стати менш сприйнятливими до канцерогенезу.

З іншого боку, бути старшою мамою також має переваги в боротьбі з раком.

Жінки, які народжують дітей у старшому віці, значно знижують ризик розвитку раку яєчників.

Одне дослідження показало, що ризик розвитку раку яєчників знижується на 16% за кожних п’яти років, коли збільшується вік жінки, яка вперше народжує. Можливою причиною цього зв’язку є те, що під час вагітності у жінки підвищується рівень прогестерону, що викликає самознищення певних клітин.

І нарешті, незважаючи на те, що ваша розсудливість може зменшуватися з кожною вашою дитиною, ризик захворіти на рак матки зменшується.

Ризик розвитку у жінки раку ендометрія , який є найпоширенішим типом раку матки, зменшується зі збільшенням кількості доношених вагітностей.

Дослідники все ще вивчають зв’язок між меншим ризиком раку матки та багатоплідною вагітністю.

2. Збільшення довголіття
Хоча може здатися, що запорукою довгого життя є кілька канікул без дітей на рік (на відміну від щоденної купи білизни), існує зв’язок між народженням дітей і тривалим життям.

Дослідження 2017 року, в якому взяли участь 1,5 мільйона шведів, показало, що люди з однією або кількома дітьми (незалежно від статі) схильні пережити своїх однолітків без дітей. Дослідники не змогли визначити точну причину, але було припущено, що соціальна підтримка, яка надходить від народження дітей, відіграє важливу роль.

3. Переваги грудного вигодовування
Жінки, які годують груддю, можуть отримати додаткові переваги для здоров’я, одна з яких – зниження ризику розвитку раку молочної залози.

Іншою перевагою грудного вигодовування, про яку мало хто знає, є зниження ризику інсульту в період постменопаузи. І чим довше жінка годує грудьми, тим менший ризик. Навіть годування грудьми однієї дитини від одного до шести місяців знижує її ризик на 19%.

Крім того, грудне вигодовування може знизити ризик розвитку діабету 2 типу, гіпертонії та проблем з серцем.

4. Підвищення продуктивності праці
Було доведено, що жінки стають більш продуктивними після народження.

Дослідження 2014 року, проведене академічними економістами, показало, що матері та батьки в цій галузі були більш продуктивними, ніж їхні бездітні колеги, і чим більше дітей у мам, тим ефективнішими вони виявилися.

5. Збільшення сірої речовини
Маминий мозок, часто цитований термін, коли мама щось забуває, реальний, але насправді фантастичний. Дослідження показали, що наявність дітей збільшує мозок жінок у певних сферах, особливо в тих, що стосуються мотивації, винагороди та обробки емоцій, а також міркування та суджень. Досить непогана компенсація за час від часу залишати ключі в холодильнику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, розвитку, більше, показало, зниження, ризику, молочної, дитини, залози, клітин


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Пропонуємо вам приготувати найсмачніший шоко-млинцевий тортик, що тане в роті і в приготуванні дуже простий.

Готуємо торт з млинців та шоколаду

Харчування | 14:00, 12.08.2022

Пропонуємо вам приготувати найсмачніший шоко-млинцевий тортик, що тане в роті і в приготуванні дуже простий.

Цей суп ідеально підходить для дієтичного харчування, оскільки м'ясо індички пісне, але не дивлячись на це, суп виходить дуже смачним. Індичку можна з

Готуємо сирний суп з фрикадельками та індичкою

Харчування | 09:00, 12.08.2022

Цей суп ідеально підходить для дієтичного харчування, оскільки м'ясо індички пісне, але не дивлячись на це, суп виходить дуже смачним. Індичку можна замінити м'ясом курки, а сир - плавленим сирком.

Є люди, які емоційно маніпулюють, живляться конфліктами і з задоволенням використовують їх для отримання уваги та егоїстичного панування над іншими; а

Хто винен у сімейних сварках?

Сімейні справи | 08:00, 12.08.2022

Є люди, які емоційно маніпулюють, живляться конфліктами і з задоволенням використовують їх для отримання уваги та егоїстичного панування над іншими; але переважна більшість людей насправді прагне ладнати з близькими. Подружні пари обмінюються шлюбним

У процесі виховання дитини ми прагнемо виростити гармонійну всебічно розвинуту особистість. Не існує єдино правильної методики “правильного виховання”

Основні принципи у стосунках з дитиною

Психологія | 05:00, 12.08.2022

У процесі виховання дитини ми прагнемо виростити гармонійну всебічно розвинуту особистість. Не існує єдино правильної методики “правильного виховання”, тому що кожна сім’я унікальна. Однак будь-яке виховання має базуватися на безумовній любові до дит

Поєднання м'якої ніжної хурми, терпкої та пікантної руколи з кислинкою гранатових зерен та солодким медом не залишить вас байдужим.

Готуємо салат з хурми з руколою та апельсином

Харчування | 02:30, 12.08.2022

Поєднання м'якої ніжної хурми, терпкої та пікантної руколи з кислинкою гранатових зерен та солодким медом не залишить вас байдужим.

Смачний торт із ягодами малини сподобається як дітям, так і вашим гостям!

Готуємо шоколадно-мигдальний торт без борошна з малиною

Харчування | 21:00, 11.08.2022

Смачний торт із ягодами малини сподобається як дітям, так і вашим гостям!

Коли ви вагітні, ваш лікар може запропонувати вам щодня отримувати багато здорового білка. Прагніть отримувати приблизно 70 г білка у своєму раціоні п

Чи можна вагітним жінкам їсти енергетичні батончики?

Вагітність та пологи | 17:00, 11.08.2022

Коли ви вагітні, ваш лікар може запропонувати вам щодня отримувати багато здорового білка. Прагніть отримувати приблизно 70 г білка у своєму раціоні протягом більшості днів під час вагітності, щоб підтримати зростаючу дитину. Особливо важливо досягти

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: