15 категоричних істин для жінок

Adoption
Date
  • 295 Переглядів
6066_5.jpg (26.41 Kb)

1.Якщо ви не потрібні собі – ви нікому не потрібні. Тільки той, хто може прийняти себе таким, яким він є, вміє жити повноцінним життям, незважаючи на життєві негаразди.

2. Не призначайте четверте побачення, якщо на трьох попередніх було некомфортно. Із самого початку чоловік завжди намагається виставити себе найкращим чином, але якщо вже на цьому етапі вам з ним погано – нічого хорошого зі стосунків не вийде.

3. Красиві, успішні та сильні жінки не можуть знайти собі пару не через те, що у них «планка висока», а тому, що вони просто бояться стосунків.

4. Якщо ви мрієте вийти заміж – припиніть про це думати. Це споживче ставлення – те саме, що хотіти нову ляльку. Здорові люди живуть інакше. Вони готові кохати. І з цією любов’ю вони знаходять люблячу людину, яка їм підходить.

5. Припиніть спілкуватися з одруженими чоловіками. М’ясом торгують у м’ясному магазині, рибою – у рибному. Цінуйте свій час. В одруженого вже є дружина вдома – друга йому не потрібна.

Для пар

1. Якщо ви мрієте про сім’ю, зустрічаєтеся з чоловіком і навіть живете разом, але нічого так і не відбувається – запитайте, чи він хоче того ж, що і ви. Якщо чоловік не готовий створювати сім’ю, то не витрачайте на нього свій час. Ви можете залишитись друзями. На відстані, звісно.

2. Кожна – я підкреслюю – кожна жінка, яка роками сидить удома та займається лише господарством та дітьми, деградує. Цього не зупинити. Чоловікові стане нудно – він вважатиме свою дружину дурною і шукатиме іншу, цікавішу жінку.

3. Якщо вам з ним погано – так йдіть. Не бійтеся бути однією. Немає такого чоловіка, через якого варто було б ламати себе чи начхати на свої інтереси. Нема такого, повірте!

4. У стосунках є проста істина: ви це ви, він це він. Ви або щасливі разом, або не треба мучити один одного. При чому, поспішайте – не варто чекати на трьох дітей та іпотеки.

5. Психічно здорова людина завжди вибиратиме себе. Нема таких відносин, заради яких варто йти на жертви. Навіть краса не потребує жертв. Ідіть із стосунків, які вас нищать.

Для всіх, кому не байдуже

1. Покажіть себе справжню. Не вдайте. Щасливого життя на брехні не побудувати.

2. Щасливого життя в людини, яка не любить себе, бути не може.

3. Розберіться зі своєю головою, а не з чоловіками. Кохання, в якому потрібно страждати, – це не кохання.

4. Коли чоловік робить щось неприємне для вас, або кривдить вас – скажіть йому про це прямо. Якщо це станеться ще раз – йдіть.

5. Нормальна людина не тримається за відносини, в яких вона – порожнє місце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінки, мама, жінка, чого хочуть жінки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася.

Як бути, якщо колишній чоловік погано впливає на вашу спільну дитину?

Мама | 00:30, 24.02.2024

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася. Рідкісні зустрічі з одним з батьків (зазвичай, батьком) можуть стати яскравим моментом кожного міся

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікаю

Як жінці з дитиною знайти хорошого чоловіка?

Мама | 12:10, 23.02.2024

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікають. Психологи розкажуть, як знайти любов.

Після появи у родині дитини завжди є ймовірність, що щось піде не за планом, наприклад, мало хто з батьків здатний відрізнити вираз лідерських здібнос

Чому дитина вами командує?

Сімейні справи | 11:20, 23.02.2024

Після появи у родині дитини завжди є ймовірність, що щось піде не за планом, наприклад, мало хто з батьків здатний відрізнити вираз лідерських здібностей від перевірки батьків на гнучкість. Дедалі частіше ми бачимо родини, де дитина навіть не питає,

У кожної мами власний досвід, який навряд чи варто порівнювати з чужим. У всіх різні обставини, підхід до догляду за дітьми, побут, фінансові можливос

5 шкідливих міфів, у які вірять молоді мами

Мама | 10:30, 23.02.2024

У кожної мами власний досвід, який навряд чи варто порівнювати з чужим. У всіх різні обставини, підхід до догляду за дітьми, побут, фінансові можливості, і, зрештою, здоров'я. Однак з покоління у покоління передаються міфи, які псують мамам життя. Вж

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впли

5 найбільш поширених психологічних травм з дитинства

Дитина | 08:30, 23.02.2024

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впливаючих на формування особистості дитини.

Напевно, кожна жінка, проживши зі своїм чоловіком під одним дахом кілька років, замислюється про поповнення у родині, однак визначити наскільки гарним

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що чоловік буде гарним батьком

Мама | 07:40, 23.02.2024

Напевно, кожна жінка, проживши зі своїм чоловіком під одним дахом кілька років, замислюється про поповнення у родині, однак визначити наскільки гарним батьком буде ваш супутник досить складно. І тим не менше, існують ознаки, які допоможуть вам зрозум

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Психологи пояснили, чому батькам завжди треба бути на боці дитини?

Сімейні справи | 06:20, 23.02.2024

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: