Що краще вибрати для дому: ламінат чи лінолеум?

Adoption
Date
  • 163 Переглядів
Фахівці розповіли про переваги ламінату та лінолеуму в інтер'єрі.
6381_chto-luchshe-vybrat-linoleum-ili-laminat.jpg (65.97 Kb)


При оформленні свого житла, у господарів нерідко постає питання: ламінат або лінолеум? Фахівці говорять про те, що в цьому питанні не можна дати однозначну відповідь. Вся справа в тому, що кожен з цих матеріалів має кілька варіантів, які значно відрізняються за якостями експлуатації.

Довговічність і краса буде залежати також від того, наскільки якісно працюють професіонали. Робота при укладанні ламінату має величезне значення адже проста, на перший погляд, справа таїть в собі безліч хитрощів. Так, фахівці радять звертатися до більш досвідчених фірм.

Не останню роль займають і особливості приміщення: вологість, відвідуваність і пошкодження. Наприклад, на кухні найкраще зробити вибір на користь лінолеуму, оскільки вологість повітря там досить висока. В цьому випадку ламінат - не найкраще рішення.

У питанні екологічності обидва покриття мають однакові характеристики - вони не виділяють токсичних речовин при експлуатації.

Говорячи про особливості використання, потрібно відзначити, що важкі меблі і каблуки можуть залишати на лінолеумі сліди, тоді як ламінат є більш міцним в цьому відношенні матеріалом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: покритття, підлога, вибір, ламінат, лінолеум, поради, дім


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрі

Які казки читати дітям

Сімейні справи | 12:30, 20.02.2019

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрібно «остерігатися» книг, які приведуть до емоційного перенапруження і, можливо, викличуть бажання по

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Правила стосовно подорожей з дітьми

Сімейні справи | 14:00, 19.02.2019

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Фахівці дізналися, скільки часу для сну в середньому мають молоді батьки.

Вчені з'ясували, скільки сплять молоді батьки

Сімейні справи | 09:30, 19.02.2019

Фахівці дізналися, скільки часу для сну в середньому мають молоді батьки.

Практично зі шкільного віку діти отримують гроші від батьків, які самі можуть розпоряджатися ними, як забажають. Але деякі батьки вважають за потрібне

Чи потрібно контролювати кишенькові гроші підлітків

Сімейні справи | 14:00, 18.02.2019

Практично зі шкільного віку діти отримують гроші від батьків, які самі можуть розпоряджатися ними, як забажають. Але деякі батьки вважають за потрібне контролювати витрати своїх дітей.

Каріотипування - стандартне цитогенетичне дослідження на підставі аналізу хромосом культивованих лімфоцитів периферичної крові, яке проводиться з мето

Для чого робити каріотипування подружжю

Сімейні справи | 09:30, 18.02.2019

Каріотипування - стандартне цитогенетичне дослідження на підставі аналізу хромосом культивованих лімфоцитів периферичної крові, яке проводиться з метою виявлення порушень кількості і структури хромосом.

Ніхто з дорослих не бажає, щоб їх дитя проходило за всіма тими складним і проблемним етапами життя, через які пройшли самі, тому дають своїм дітям пор

У чому проблема непорозуміння батьків і дітей

Сімейні справи | 14:00, 15.02.2019

Ніхто з дорослих не бажає, щоб їх дитя проходило за всіма тими складним і проблемним етапами життя, через які пройшли самі, тому дають своїм дітям поради. А підлітків це дратує, тому що вони самостійно хочуть вирішувати свої проблеми і справи.

Американські психотерапевти провели ряд досліджень, що дозволили зрозуміти, які фактори визначають міцність любовних відносин і допомагають зберегти ї

Від чого залежить тривалість відносин

Сімейні справи | 00:20, 15.02.2019

Американські психотерапевти провели ряд досліджень, що дозволили зрозуміти, які фактори визначають міцність любовних відносин і допомагають зберегти їх надовго.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: