Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Adoption
Date
  • 204 Переглядів
На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися зі своєю і будуй нові стосунки! Але ж ні, треба на двох стільцях одночасно. І якщо ви не хочете, щоб з вами так трапилось, читайте далі.

0568_3.jpg (29.99 Kb)


Ці фрази — це привід "вивести" чоловіка на відверту розмову: проблему і майбутнє стосунків треба вирішувати.

"Ми просто друзі"

Якщо чоловік запевняє дружину в тому, що "підозріла" жінка є зовсім не коханкою, а другом, то варто насторожитися.

Цілком можливо, що ваш партнер дійсно всього лише подружився з іншою людиною. Але якщо чоловік почав доводити це занадто довго й емоційно, то треба проявити скептицизм.

А якщо раніше друга половинка намагалася приховувати "дружбу", то ситуація зовсім погана.

"Я затримаюся на роботі"

Стандартне виправдання чоловіків-зрадників: "Сьогодні я знову повернуся вночі, адже на роботі накопичилося багато справ".

Якщо така ситуація трапилася тільки один-два рази, то можна і повірити.

А ось якщо "переробка" стала щоденною, то потрібна чесна розмова.

"Не чіпай мій смартфон!"

Якщо чоловік почав кричати на вас, хоча ви просто спробували перекласти мобільник чоловіка на інший стіл або захотіли подивитися час, то знайте: можливо, чоловік боїться, що ви побачите деякі листування.

Так, людині може не сподобатися, що хтось чіпає її особисту річ. Але реакція вірного партнера навряд чи буде надто бурхливою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: фрази чоловіка, чоловік, стосунки, зрада, коханка


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку

Чому мами дуже чутливі, а татусі - скупі на емоції?

Сімейні справи | 16:00, 17.07.2024

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку, що відповідає за емоції. Саме тому вони сприйнятливіші до найменших інтонацій плачу і ритму диханн

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає,

6 ознак ідеальних батьків

Сімейні справи | 11:49, 17.07.2024

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає, і ви вже не впевнені, чи ви дотримуєтеся обіцянки. З'ясовуємо, які якості притаманні ідеальним батьк

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Суворе виховання зменшує мозок підлітків

Виховання | 06:20, 17.07.2024

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі

Психолог пояснила, чому діти можуть перестати поважати батьків

Сімейні справи | 14:50, 16.07.2024

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі конфліктні ситуації необхідно проговорювати.

Завдяки позитивним емоціям мозок матері починає працювати «в одному ритмі» з мозком малюка, що сприяє розвитку його інтелекту.

Психологи: коли мама щаслива, дитина стає розумнішою

Мама | 11:20, 16.07.2024

Завдяки позитивним емоціям мозок матері починає працювати «в одному ритмі» з мозком малюка, що сприяє розвитку його інтелекту.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: