3 способи навчити дитину робити уроки самостійно

Adoption
Date
  • 410 Переглядів
5283_3.jpg (35.24 Kb)

1. Формуйте позитивний настрій

Формувати позитивний настрій у дитини, значить, давати їй зрозуміти: «До мене завжди можна звернутися по допомогу» і бути готовим дійсно допомогти. Допомогти - не означає робити домашнє завдання за дитину, а розібрати незрозумілу їй тему стільки разів, скільки необхідно.


2. Чередуйте роботу і відпочинок

Не треба наполягати, щоб школяр виконував уроки за один присід. Оптимальний і раціональний час, який діти можуть безперервно виконувати домашнє завдання - 20-30 хвилин (у декого і того менше - 10 хвилин).

3. Чередуйте складні та прості завдання

Багато хто вважає, що виконання домашньої роботи потрібно починати зі складних завдань. Це помилка. Складні завдання не приносять дитині швидкого задоволення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина робить уроки самостійно


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Чим небезпечний

Психологи назвали 3 недоліки дітей-відмінників

Дитина | 11:20, 16.02.2024

Чим небезпечний "синдром відмінника" і як уберегти свого школяра від зайвого перфекціонізму.

Шкільна пора не для всіх і далеко не завжди є безтурботною. Деякі діти не особливо раді тому, що потрібно ходити в освітній заклад, проводити час з ін

Як допомогти дитині зі шкільними проблемами?

Школярі | 10:30, 13.02.2024

Шкільна пора не для всіх і далеко не завжди є безтурботною. Деякі діти не особливо раді тому, що потрібно ходити в освітній заклад, проводити час з іншими школярами. У деяких там з'являються проблеми.

Цікаво, що успішність у школі залежить не тільки від старань дитини, а й від здібностей, що вона отримала від народження. На багато також вплинули і з

Як навчаються в школі діти-різні знаки Зодіаку?

Школярі | 07:40, 11.02.2024

Цікаво, що успішність у школі залежить не тільки від старань дитини, а й від здібностей, що вона отримала від народження. На багато також вплинули і зірки. Шукайте знак Зодіаку своєї дитини і дізнаєтесь, як планети-покровителі розподілили таланти між

Домашні завдання допомагають дітям закріпити знання, отримані в школі. Але часто хлопчики та дівчатка стикаються з труднощами під час виконання уроків

Небезпечні фрази, які батьки не повинні говорити дитині, коли вона робить уроки

Дитина | 01:20, 10.02.2024

Домашні завдання допомагають дітям закріпити знання, отримані в школі. Але часто хлопчики та дівчатка стикаються з труднощами під час виконання уроків. У такі моменти школярі потребують підтримки з боку батьків.

В Україні створили навчально-методичний посібник «Як ти? Уроки з психології для школярів (10–14 років)». Зробили це в межах національної антибулінгово

В Україні створили посібник з психології для школярів

Школярі | 00:30, 06.02.2024

В Україні створили навчально-методичний посібник «Як ти? Уроки з психології для школярів (10–14 років)». Зробили це в межах національної антибулінгової програми «Дружній простір». Про це повідомили на сайті Міністерства освіти і науки.

Навчальний рік 2023-2024 розпочався 1 вересня 2023 і триватиме до 28 червня 2024. Це на місяць довше, ніж зазвичай. До такого рішення вдалися, щоб діт

Коли розпочнуться весняні канікули в українських школах?

Школярі | 12:10, 31.01.2024

Навчальний рік 2023-2024 розпочався 1 вересня 2023 і триватиме до 28 червня 2024. Це на місяць довше, ніж зазвичай. До такого рішення вдалися, щоб діти здобули всі знання, які могли пропустити через війну, яка досі триває.

Кардіолог Марія Павленко пояснила, що може бути причиною раптових смертей дітей на уроках фізкультури та як батьки можуть цьому запобігти.

Уроки фізкультури винні у раптовій смерті дітей - кардіолог

Дитина | 02:00, 21.01.2024

Кардіолог Марія Павленко пояснила, що може бути причиною раптових смертей дітей на уроках фізкультури та як батьки можуть цьому запобігти.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: