Три переваги грудного вигодовування для дитини

Adoption
Date
  • 129 Переглядів
Чому ГВ варто продовжувати?

3192_5.jpg (39.73 Kb)

Грудне вигодовування є одним з найбільш ефективних шляхів для забезпечення здоров'я і виживання дітей, говорить педіатр Євген Комаровський. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) активно пропагує грудне вигодовування в якості найкращого джерела живлення для дітей грудного та раннього віку. Організація рекомендує виняткове грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя. У віці шести місяців слід вводити тверду їжу, таку як фруктове та овочеве пюре, на додаток до грудного вигодовування, що продовжується до дворічного віку і пізніше.

В чому плюси ГВ для дитини?

1. Грудне молоко є ідеальною їжею для новонароджених і дітей грудного віку. Воно містить всі поживні речовини, необхідні дітям для здорового розвитку. Воно містить антитіла, що сприяють захисту дітей від поширених дитячих хвороб, таких як діарея і пневмонія, які є двома основними причинами смерті дітей в світі.

2. Грудне вигодовування забезпечує також переваги для матерів. Виключне грудне вигодовування пов'язане з природним (але не гарантованим) методом регулювання народжуваності (98-відсоткова захист в перші шість місяців після пологів). Воно знижує ризики розвитку раку молочної залози і яєчників пізніше в житті, діабету типу 2 і післяпологової депресії.

3. Крім безпосередніх переваг для дітей грудне вигодовування вносить вклад в забезпечення доброго здоров'я протягом усього життя. Підлітки і дорослі люди, що знаходилися в дитинстві на грудному вигодовуванні, з меншою ймовірністю мають зайву вагу або страждають від ожиріння. Вони з меншою ймовірністю мають діабет типу 2 і демонструють вищі результати тестів на інтелектуальний розвиток.

Для задоволення зростаючих потреб дітей у віці шести місяців слід вводити тверду їжу в вигляді пюре на додаток до триваючого грудному вигодовуванню. Їжу для дітей можна готувати окремо або з продуктів харчування, що призначаються для інших членів сім'ї. Також ВООЗ зазначає, що: при введенні твердої їжі не слід зменшувати кількість грудного молока; тверду їжу слід давати ложкою або в чашці, але не в пляшечці; тверда їжа повинна бути чистою, безпечною і доступною на місцях; дітям раннього віку необхідно час для того, щоб навчитися вживати в їжу тверді продукти харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: грудне вигодовування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як полегшити стан маляти?

Вірянка у новонародженого: чим загрожує вірус

Немовля | 10:00, 13.02.2020

Як полегшити стан маляти?


Спробуйте робити малюкові нескладний масаж

Чотири корисні властивості масажу для дитини

Немовля | 19:00, 11.02.2020

Спробуйте робити малюкові нескладний масаж

Не знаєте, що придумати, аби вкласти маля?

Як приспати дитину, яка постійно плаче

Немовля | 15:00, 09.02.2020

Не знаєте, що придумати, аби вкласти маля?

Чи є перелік так званих ускладнень?

Коли дитину потрібно вести до хірурга позапланово?

Немовля | 13:00, 09.02.2020

Чи є перелік так званих ускладнень?Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: