5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Adoption
Date
  • 130 Переглядів
Як впливає на сина любляча мама?

0186_3.jpg (47.61 Kb)

1. Емоційний інтелект
Жінки зазвичай більш емоційно розумні, ніж чоловіки, і, оскільки вони також зазвичай є основними вихователями дітей, вони передають це своїм синам. Вони більш чуйні та уважно ставляться до емоційного благополуччя своїх малюків і краще реагують на їхні емоції. Син матері, яка емоційно розумна, зазвичай запозичує у неї ці здібності. Він спостерігає, як вона реагує на навколишніх і дізнається, як відчувати та розуміти інших. Багато років він вчиться діяти як вона, і розвиває власний емоційний інтелект.

2. Повага і гідність
Син спостерігає за тим, як мати реагує на події і як поводиться в повсякденних ситуаціях. За її образом і подобою син вивчає різні способи подолання розбіжностей в житті. У хлопчика розвивається емпатія, оскільки він бачить світ очима своєї мами. Жінки зазвичай більш дбайливі з більшою повагою ставляться до старших, і вони вчать цьому своїх синів.

3. Краща комунікабельність
У порівнянні з чоловіками жінки зазвичай краще висловлюють свої думки й розуміють міжособистісні комунікації з іншими. Вони є хорошими зразками для наслідування, коли справа доходить до навичок спілкування. Коли у сина тісний зв’язок з його матір’ю, вона передасть ці риси йому.

4. Менше упереджень
У світі, де домінують чоловіки, існують десятки забобонів і стереотипів. Деякі з них настільки тонкі, що люди навіть не усвідомлюють, що це забобони (наприклад, сексистські жарти).

Вони можуть швидко стати частиною вашої натури, якщо ви не будете обережні. Коли відносини між матір’ю і сином глибокі, син починає бачити, як ці забобони впливають на його матір і оточуючих його жінок. Він дізнається від неї, що доречно, а що недоречно.

5. Спадковість
Те, що син дізнається від своєї матері, він передасть своєму синові й / або доньці. Матері навчають синів терпеливості, теплоті, великодушності, співчуттю, любові та багато чого іншого. Це залишиться з ними до кінця життя, і продовжиться в нових поколіннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама і син, мама, дитина, син


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві

Мама, істери! Лікарі розповіли, що жіноча істерика корисна для здоров'я

Мама | 07:30, 28.11.2023

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві тисячі жінок, які проживали зі своїм партнером.

Жінкам небезпечно відмовлятися від сексу, адже їхній організм може отримати різноманітні ускладнення.

Яка хвороба загрожує мамам, які не займаються сексом?

Секс | 08:20, 27.11.2023

Жінкам небезпечно відмовлятися від сексу, адже їхній організм може отримати різноманітні ускладнення.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції у батьків можуть призвести до хвороб?

Психологія | 02:00, 26.11.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в

Як депресія мами може вплинути на інтелект дитини?

Мама | 19:56, 25.11.2023

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго.

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження ди

У якому віці найкраще народжувати дитину: несподівані цифри від науковців

Плануємо дитину | 12:00, 25.11.2023

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження дитини становить від 30 до 39 років.

Дієта, збагачена бобовими та жирною рибою, може допомогти

Як мамі відтермінувати менопаузу?

Мама | 00:30, 25.11.2023

Дієта, збагачена бобовими та жирною рибою, може допомогти "відтермінувати" менопаузу у жінок. Науковці переконані, що поїдання вишуканих вуглеводів, таких як макарони, може прискорити її початок.

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?

Чому не варто забороняти дитині плакати?

Дитина | 07:30, 24.11.2023

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?", тепер психологи радять батькам не забороняти дітям плакати. І ось чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: