Небезпека бодіпозитиву для людини

Adoption
Date
  • 25 Переглядів
Багатьох розслабляє такий вид мислення.


Бодіпозитив може нашкодитиВчені з Європейського університету в Мадриді провели дослідження, щоб зрозуміти - чи дійсно люди із зайвою вагою можуть вважатися здоровими, якщо займаються фізичною активністю.

Експерти проаналізували дані про стан здоров'я півмільйона іспанців різної статі, середній вік яких становив 42 роки.

Учасників експерименту розділили на кілька груп за ваговою категорією: 42% з нормальним індексом маси тіла, 41% з надмірною вагою і 18% з ожирінням. При цьому, фахівці врахували фізичну активність досліджуваних та стан їхньої серцево-судинної системи.

Виявилося, що фізична активність при будь-якій вазі людини може впливати на її стан здоров'я в позитивну сторону. Однак, незалежно від рівня активності, у людей з надмірною вагою загальний стан організму все одно був значно гіршим, ніж у тих, у кого нормальна вага.

Так, вчені спростували міф про те, що можна бути пухким і здоровим. Це означає, що приймати і любити своє тіло потрібно, але боротися із зайвими кілограмами все ж необхідно!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: бодіпозитив, шкода, небезпека


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Смішні меми можу підвищувати тиск

Новини | 13:30, 25.02.2021

Згідно з новим дослідженням, проведеним Австралійським національним університетом (ANU), гумор допомагає впоратися зі стресом, пов'язаним з віддаленою роботою, але тільки якщо людина до цього прагне.

В Італії продовжать карантин до 6 квітня

Новини | 10:30, 25.02.2021

Міністр охорони здоров'я Роберто Сперанса заявив в середу, що Італії слід підготуватися до ще одного місяця обмежень через загрозу, яку свторюють нові штами коронавірусу.

Через рік ми зможемо забути про пандемію?

Новини | 22:00, 24.02.2021

На думку експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, на початку 2022 року пандемія COVID-19 остаточно закінчиться.

Професії, які змушують людину вживати алкоголь

Новини | 21:00, 24.02.2021

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі з відкритим доступом BMC Public Health, робота за певними професіями може бути пов'язана з більш високою ймовірністю вживання алкоголю у людей у віці 40-69 років.

Бразилія одобрила вакцину Pfizer-BioNTech COVID-19

Інфекції | 13:30, 24.02.2021

Агентство регулювання охорони здоров'я Бразилії заявило у вівторок 22 лютого, що у них схвалили вакцину Pfizer-BioNTech COVID-19 для широкого використання. Країна прагне забезпечити достатню кількість доз, щоб стримати один з найгірших спалахів в сві

У Франції видаватимуть безкоштовні прокладки студенткам

Новини | 13:00, 24.02.2021

Французькі урядовці заявили, що зроблятьпродукти менструального циклу безкоштовними для студентів, приєднавшись до глобальної кампанії з припинення "періодичної бідності" - нездатності платити за захист менструального циклу.

Жінки лікують краще, ніж чоловіки

Профілактика і лікування | 06:20, 24.02.2021

Про особливості успішного "жіночого" лікування - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: