Як збільшити ріст: прості поради та вправи

Adoption
Date
  • 28723 Переглядів
Вправи для збільшення росту, гормональна терапія, операція, розтяжка хребта... До якого віку все це можна робити? Розкаже "Наша мама".
Як відомо, навіть доросла людина може продовжувати рости до тих пір, поки у неї не окостеніли хрящові прошарки. Проте у більшості людей хрящові прошарки костеніють у віці 20 років, хоча у деяких зони росту залишаються активними аж до 27 років. Оцінити стан хрящових прошарків можна за допомогою рентгенівського знімка: якщо зони росту відкриті, Ви можете спробувати ще «підрости».

Способи збільшення росту

Отже, як же можна збільшити ріст? Розглядати способи збільшення росту почнемо з гормональної терапії. Вона дуже ефективна при низькорослості, причиною якої є брак гормону соматотропіну. Він «відповідає» за зростання наших кісток і його додатковий прийом дозволяє вирости на 10-12 см. Курс збільшення росту розрахований на кілька років, крім того, необхідно попереднє обстеження. Існують не тільки протипоказання для такої гормональної терапії, але і побічні ефекти: стимулюється ріст всіх кісток Вашого тіла, а не тільки тих, які дозволять Вам підрости.

Активізувати синтез соматотропіну в організмі, щоб збільшити зростання, можна за допомогою вітамінів Е, С і В3. Достатньо 150 мг аскорбінової кислоти і 100 мг токоферолу в день, щоб збільшити вміст цього гормону в крові до 23%. А додатковий прийом препаратів цинку дозволить стимулювати синтез іншого гормону - соматомедина, який також бере участь у процесі росту кісток.

Ще один спосіб збільшення росту - проведення спеціальної операції для подовження ніг. Дуже ефективно, але разом з тим болісно і ризиковано, адже хірургічне втручання може призвести до цілого ряду ускладнень. Та й коштує дана операція по збільшенню росту дуже недешево, а процес «вирощування» кісток займає досить тривалий час (близько року). Як Ви зрозуміли, збільшення росту відбувається за рахунок збільшення довжини ніг. Сама операція складається з декількох етапів: спочатку ламають кістки гомілки, а потім за допомогою компресійно-дистракційного апарата їх зрощують і поступово витягають. Зазвичай таким способом вдається «розтягнути» кінцівки на 10 см. Але, повторюємо, процес вкрай болючий.

Якщо Ви не готові до таких радикальних експериментів по збільшенню зростання, можете звернутися до більш «гуманного» способу: спеціальним фізичним вправам для розтяжки хребта. Вони дозволяють «вирости» на 3-5 см, а попутно виправляють порушення постави і зміцнюють хребет. Однак, цей спосіб не завжди буває достатньо ефективним, а в деяких випадках веде до зворотного результату - ущільненню міжхребцевих дисків. Таких неприємних наслідків можна уникнути, якщо виконувати вправи без зайвого фанатизму і за допомогою спеціального тренера, який розбирається в цій проблемі.

Вправи для збільшення зростання

Ми пропонуємо Вам кілька вправ, щоденне виконання яких допоможе Вам збільшити свій зріст.

У положенні стоячи опустіть підборіддя до грудей, зігніть плечі вперед. Потягніть плечі і голову вперед, а потім назад (по 20 разів в кожну сторону). При виконанні рухів вперед намагайтеся опустити підборіддя якомога нижче, а плечі звести якнайближче. Вдихаємо при русі назад, видихаємо при русі вперед.

Допоможуть збільшити зростання нахили в сторони: опустіть руки вздовж тулуба і, не відриваючи їх, потягніться рукою до підлоги, нахиливши тулуб убік. Нахиліться 15 разів в кожну сторону, роблячи вдих при випрямленні, а видих - вчасно нахилу.

Тепер нахиляємося вперед, але на цей раз не стоячи, а сидячи на стільці. Вхопіться руками за сидіння і потягніть голову вниз, при цьому робіть видих. Випряміть спину і зробіть вдих. Проробивши 10 нахилів вперед, зробіть стільки ж нахилів голови назад, нагинаючи потилицю якнайнижче по напрямку до сидіння стільця.

Заключна вправа для збільшення зростання - повороти хребта в сторони. Станьте прямо, поверніть плечі і голову якнайдалі убік, а потім додайте ще кілька «скручувань», намагаючись розвернутися до самого упору. Робимо по 5 поворотів у кожну сторону, потім ще два блоки поворотів у кожну сторону по 20 разів.

Ну і, звичайно, не забувайте про каблуки - адже це найефективніший спосіб миттєво збільшити зростання на кілька саніметров. Втім, не тільки взуття, але і одяг дозволить Вам вирости на кілька сантиметрів.

За матеріалами arabio.ru.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ріст, збільшення, вправи


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дослідження під керівництвом Доктора Юхай Чжао та Уолтер Дж. Луків із Центру нейронауки LSU Health Нового Орлеана та відділів клітинної біології та ан

Вчені виявили основну причину хвороби Альцгеймера

Хвороби | 00:30, 18.09.2022

Дослідження під керівництвом Доктора Юхай Чжао та Уолтер Дж. Луків із Центру нейронауки LSU Health Нового Орлеана та відділів клітинної біології та анатомії, неврології та офтальмології вперше повідомляють про шлях, який починається в кишечнику та за

Вчені з Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл використовують точне націлювання моноклональних антитіл для нового типу жіночої контрацепції.

Вчені розробляють контрацептив, який зупиняє сперматозоїди

Новини | 19:00, 26.08.2022

Вчені з Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл використовують точне націлювання моноклональних антитіл для нового типу жіночої контрацепції.

Станом на сьогодні, більше 40% українських шкіл мають укриття. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України, Денис Монастирський.

Менш ніж половина українських шкіл і садків мають бомбосховища

Навчання | 08:30, 24.08.2022

Станом на сьогодні, більше 40% українських шкіл мають укриття. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України, Денис Монастирський.

Під час одного спостереження за пацієнтами з лихоманкою з недавньою історією контакту з тваринами у східному Китаї філогенетично відмінний геніпавірус

У Китаї виявили новий небезпечний зоонозний геніпавірус Лан'я

Хвороби | 23:00, 15.08.2022

Під час одного спостереження за пацієнтами з лихоманкою з недавньою історією контакту з тваринами у східному Китаї філогенетично відмінний геніпавірус, названий геніпавірусом Langya (LayV), був ідентифікований у зразку мазка з горла одного пацієнта з

Ми всі знали, що вживання алкоголю робить нас «щасливими», але як саме? Дослідження, проведене неврологами з Університету Індіани, показує, що достатн

Вчені: Лише ложка пива може викликати гормон щастя

Психологія | 00:30, 14.08.2022

Ми всі знали, що вживання алкоголю робить нас «щасливими», але як саме? Дослідження, проведене неврологами з Університету Індіани, показує, що достатньо випити ложку пива, щоб викликати викид гормону щастя дофаміну в мозку.

ВООЗ рекомендує країнам світу відновити карантинні обмеження та повернути масковий режим через COVID-19.

ВООЗ рекомендує повернути масковий режим через COVID-19

Профілактика і лікування | 23:00, 25.07.2022

ВООЗ рекомендує країнам світу відновити карантинні обмеження та повернути масковий режим через COVID-19.

Вчені виявили, що речовина в броколі, під назвою дііндолілметан (DIM), загоює рани вдвічі швидше за антибіотики.

Вчені знайшли речовину, ефективнішу за антибіотики

Профілактика і лікування | 17:00, 25.07.2022

Вчені виявили, що речовина в броколі, під назвою дііндолілметан (DIM), загоює рани вдвічі швидше за антибіотики.

Коментарі до новини

 Коментує: Ав  | 2.10.2016 - 13:21
😻😻😻&#12857 1;😻😻😻

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: