Наймолодшій прабабці у світі лише 47 років

Adoption
Date
  • 7204 Переглядів
4316_4ec54039a67539a66d76b2b1288dc28f_extended_family1.jpg (51.18 Kb)

Книга рекордів Гіннеса скоро поповниться новим унікальним рекордом: жінка у свої 47 вже стала прабабцею, а її безробітний син-британець з Південного Уельсу став дідусем у свої 29 років - його 14-річна донька стала мамою.
Для Англії, де рівень вагітності серед підлітків найвищий в Європі, це не є сенсацією, але в даному випадку майбутня мама сама народилася, коли її батькові було теж 14 років.

Розважливий британець переконаний, що держава повинна буде надати його родині матеріальну допомогу. Крім того, він сподівається "заробити", продавши свою історію видавцям. Майбутній дідусь (його ім'я не повідомляється з етичних міркувань) веде переговори про продаж історії своєї сім'ї одній з недільних газет.

"Історія повторюється, - прокоментував він. - Мені вельми подобається бути наймолодшим дідом у Британії, але в той же час все в мені кипить від обурення, що дочка вагітна. Я по собі знаю, як важко доводиться підліткам-батькам, а тепер їй самій треба буде пройти через це. Але все-таки ми всі будемо підтримувати її і приймемо немовляти в сім'ю. Вона дуже молода, але сповнена рішучості зберегти дитину. Ми й не збиралися примушувати її до будь-якого іншого рішення - ми не хочемо, щоб вона нас зненавиділа".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клоновані діти - кому це потрібно?

Молодий дідо додав:

"Я не відчуваю себе дідом. У мене немає сивини, і я чудово чую".

Ще один цікавий факт - у героя жива його мати й бабуся, отож, вони скоро стануть енну кількість разів бабцями:

"Мама народила мене, коли їй було 18. Мама була вражена, коли я повідомив їй новини, але тепер вона щаслива. Її мама жива, і її бабуся теж, яка тепер стане прапрапрабабцею. Не так вже й багато сімей, в яких одночасно живе шість поколінь", - похвалився молодий дід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: новини, світ, вагітність, мама, жінка, бабуся, дитина, пологи, вік


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Науковці досліджували ефективність бустерних щеплень вакцинами J&J, Sinovac. Про результати читайте в статті.

Вчені: якою є ефективність бустерних щеплень

Щеплення | 08:30, 17.01.2022

Науковці досліджували ефективність бустерних щеплень вакцинами J&J, Sinovac. Про результати читайте в статті.

Уже за 6-8 тижнів новим штамом коронавірусу «Омікрон» заразиться половина населення Європи. Такий прогноз озвучив Ганс Клюге, регіональний директор ВО

До коронавірусу можна ставитись як до грипу – ВООЗ

Новини | 14:00, 16.01.2022

Уже за 6-8 тижнів новим штамом коронавірусу «Омікрон» заразиться половина населення Європи. Такий прогноз озвучив Ганс Клюге, регіональний директор ВООЗ у Європі.

Вчені – генетики, футуристи та біологи – спрогнозували, що через 30 років жінки не будуть виношувати дітей, а довірять це «заняття» спеціально створен

Вчені з'ясували, як відбуватимуться пологи у найближчому майбутньому

Вагітність та пологи | 08:30, 16.01.2022

Вчені – генетики, футуристи та біологи – спрогнозували, що через 30 років жінки не будуть виношувати дітей, а довірять це «заняття» спеціально створеним штучним «утробам».

Дoслiдники Toкiйськoгo iнститyтy мeдичних нayк стверджують, що рoзрoбили вaкцинy, якa зaхищaтимe вiд кoрoнaвiрyсy прoтягoм yсьoгo життя.

Вчені Япoнiї рoзрoбили “дoвiчнy вaкцинy” прoти Covid-19

Новини | 01:30, 14.01.2022

Дoслiдники Toкiйськoгo iнститyтy мeдичних нayк стверджують, що рoзрoбили вaкцинy, якa зaхищaтимe вiд кoрoнaвiрyсy прoтягoм yсьoгo життя.

Департамент охорони здоров'я округу Солт-Лейк-Сіті на основі дат народження вакцинованих вивів закономірності: які знаки Зодіаку вакцинуються частіше,

Як вакцинуються різні знаки Зодіаку: дослідження американців

Новини | 23:00, 13.01.2022

Департамент охорони здоров'я округу Солт-Лейк-Сіті на основі дат народження вакцинованих вивів закономірності: які знаки Зодіаку вакцинуються частіше, а які - рідше за інші.

Вчені розробили жуйку, яка не дає коронавірус проникати всередину клітин і розмножуватися там. Це може стати серйозним проривом у боротьбі з пандемією

Жуйка проти COVID-19: пастка для коронавірусу

Новини | 09:00, 13.01.2022

Вчені розробили жуйку, яка не дає коронавірус проникати всередину клітин і розмножуватися там. Це може стати серйозним проривом у боротьбі з пандемією COVID-19.

У Франції, у мiстi Maрсeль зaфiксyвaли 12 випaдкiв нoвoгo штaмy кoрoнaвiрyсy IHU, виявилений вчeними Інститyтy сeрeдзeмнoмoрськoї iнфeкцiї (IHU). Нoви

У Фрaнцiї виявили нoвий штaм кoрoнaвiрyсy

Новини | 23:00, 11.01.2022

У Франції, у мiстi Maрсeль зaфiксyвaли 12 випaдкiв нoвoгo штaмy кoрoнaвiрyсy IHU, виявилений вчeними Інститyтy сeрeдзeмнoмoрськoї iнфeкцiї (IHU). Нoвий штaм мaє 46 мyтaцiй – бiльшe, нiж в «Oмiкрoнy», щo рoбить йoгo стiйкiшим дo вaкцин.

Коментарі до новини

 Коментує: admin  | 20.05.2014 - 14:12
тест

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: