Чи правда, що ендометріоз призводить до безпліддя?

Adoption
Date
  • 1305 Переглядів
Ендометріоз призводить до безпліддя у 50% відсотків жінок, які мають такий діагноз. Видалення ділянок ендометріозу хірургічним шляхом не гарантує виключення їх появи в майбутньому. Терапія за допомогою зниження загального рівня естрогену в організмі може привести до небажаних побічних ефектів, таких як менопауза і безпліддя.

0333_54_post_6.jpg (25.96 Kb)

В результаті декількох експериментів учені з Університету штату Іллінойс в Урбана-Шампейнs з'ясували, що рецептори клітин ендометрію, які знаходяться за межами природного "місця розташування" - внутрішнього шару стінки матки, - відрізняються від рецепторів нормальної тканини. Беніта Каценеленбоген і її колеги розробили два вида ліків, які впливають тільки на клітини тканини-порушника.

Фахівці встановили, що в результаті застосування нових ліків розмір існуючих аномальних ділянок ендометрію зменшується, а зростання нових призупиняється. Випробування проводилися на лабораторних гризунах. Також було виявлено, що жоден із розроблених і застосованих препаратів не спричинив змін у репродуктивній функції самок гризунів і не позначився негативно на здоров'ї їхніх малюків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Можна чи ні пити вагітним алкоголь?

До клінічних випробувань лікарських засобів ще близько п'яти років, кажуть фахівці. Але медики вважають, що розробки мають "право на життя", а їх застосування зможе сприяти боротьбі з ендометріозом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ендометріоз, менопауза, безпліддя, гінекологія, жінка, хвороби, вагітність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Причини народження мертвих дітей

Я вагітна | 23:30, 10.04.2019

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє

Двічі народила за один місяць

Вагітність та пологи | 23:30, 28.03.2019

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє "AsiaOne".

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зло

Причини появи провалів в пам'яті

Патологія | 08:00, 24.03.2019

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зловживання опадами.

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Надлишок гормонів у жінок загрожує сліпотою

Патологія | 09:30, 23.03.2019

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Як зазначає

Не варто відкладати повторну вагітність, якщо перша закінчилася невдало

Вагітність та пологи | 09:30, 05.03.2019

Як зазначає "BBC", під мертвонародженням розуміється поява на світ мертвої дитини після 24 повних тижнів вагітності і, якщо дитина вмирає на більш ранньому терміні ще в утробі матері (викидень).

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріал

Захворювання, пов'язанні з порушенням гормонального балансу

Хвороби | 09:30, 20.02.2019

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріалі.

Американські академіки розповіли, що прийом риб'ячого жиру вагітними жінками значно знижує ймовірність викидня. Про це стало відомо після дослідження,

Риб'ячий жир знижує ризик викидня

Вагітність та пологи | 23:30, 18.02.2019

Американські академіки розповіли, що прийом риб'ячого жиру вагітними жінками значно знижує ймовірність викидня. Про це стало відомо після дослідження, в ході якого використовували лабораторних гризунів, які очікують потомства.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: