Чи правда, що ендометріоз призводить до безпліддя?

Adoption
Date
  • 1660 Переглядів
Ендометріоз призводить до безпліддя у 50% відсотків жінок, які мають такий діагноз. Видалення ділянок ендометріозу хірургічним шляхом не гарантує виключення їх появи в майбутньому. Терапія за допомогою зниження загального рівня естрогену в організмі може привести до небажаних побічних ефектів, таких як менопауза і безпліддя.

0333_54_post_6.jpg (25.96 Kb)

В результаті декількох експериментів учені з Університету штату Іллінойс в Урбана-Шампейнs з'ясували, що рецептори клітин ендометрію, які знаходяться за межами природного "місця розташування" - внутрішнього шару стінки матки, - відрізняються від рецепторів нормальної тканини. Беніта Каценеленбоген і її колеги розробили два вида ліків, які впливають тільки на клітини тканини-порушника.

Фахівці встановили, що в результаті застосування нових ліків розмір існуючих аномальних ділянок ендометрію зменшується, а зростання нових призупиняється. Випробування проводилися на лабораторних гризунах. Також було виявлено, що жоден із розроблених і застосованих препаратів не спричинив змін у репродуктивній функції самок гризунів і не позначився негативно на здоров'ї їхніх малюків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Можна чи ні пити вагітним алкоголь?

До клінічних випробувань лікарських засобів ще близько п'яти років, кажуть фахівці. Але медики вважають, що розробки мають "право на життя", а їх застосування зможе сприяти боротьбі з ендометріозом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ендометріоз, менопауза, безпліддя, гінекологія, жінка, хвороби, вагітність


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Говорити про виникнення передракового стау органів шлунково-кишкового тракту можуть деякі симптоми, включаючи на перший погляд нешкідливі, наприклад,

Основні симптоми передракового стану

Здоров'я | 09:00, 05.04.2021

Говорити про виникнення передракового стау органів шлунково-кишкового тракту можуть деякі симптоми, включаючи на перший погляд нешкідливі, наприклад, печію або здуття живота.

Лікарі попереджають, що при тривалій відсутності сексу посилюється схильність до різних патологій.

Патології, які виникають через відсутність статевого життя

Секс | 10:30, 02.04.2021

Лікарі попереджають, що при тривалій відсутності сексу посилюється схильність до різних патологій.

Серцевий напад небезпечний для життя і вимагає негайного звернення до лікаря, але його симптоми можуть асоціюватися з іншими станами.

Основні симптоми серцевого нападу

Здоров'я | 15:30, 01.04.2021

Серцевий напад небезпечний для життя і вимагає негайного звернення до лікаря, але його симптоми можуть асоціюватися з іншими станами.

Лікар розповіла, чи можна вилікувати ендометріоз

Мама | 21:00, 31.03.2021

"Від ендометріозу немає ліків, але у жінок є кілька варіантів лікування хворобливого стану", - каже експерт Крістін Райлі.

Золотий пил в контактних лінзах допоможе в боротьбі з дальтонізмом за рахунок блокування специфічних різновидів світла. До такого висновку прийшли дос

Контактні лінзи допоможуть розрізняти кольори

Мама | 21:00, 30.03.2021

Золотий пил в контактних лінзах допоможе в боротьбі з дальтонізмом за рахунок блокування специфічних різновидів світла. До такого висновку прийшли дослідники з Великобританії.

Лікарі розповіли, про що може сигналізувати головний біль зранку.

Основні причини ранкового головного болю

Здоров'я | 00:20, 24.03.2021

Лікарі розповіли, про що може сигналізувати головний біль зранку.

Звуки, пов'язані з позитивним досвідом минулого, можуть значно поліпшити самопочуття, знизити депресивний настрій і полегшити поведінкові проблеми у л

Музика покращує стан пацієнтів з деменцією

Патологія | 23:00, 23.03.2021

Звуки, пов'язані з позитивним досвідом минулого, можуть значно поліпшити самопочуття, знизити депресивний настрій і полегшити поведінкові проблеми у людей з втратою пам'яті.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: