Початок місячних після пологів: особливості

Adoption
Date
  • 2456 Переглядів
jjuurrttee.jpgЗазвичай, після пологів менструальний цикл досить швидко стає регулярним. Лише перші кілька місяців критичні дні можуть настати раніше терміну або трохи затримуватися.


Часто можна почути, що відновлення місячних після пологів знаходиться в прямій залежності від того, яким способом дитина з'явилася на світ. Насправді, це не так. Початок місячних не має ніякого відношення до того, чи були пологи природними або проводилася операція кесаревого розтину.

Після настання місячних багато жінок відзначають, що менструація стала менш болючою дискомфорт тепер не відчувається. Це явище фізіологічно з'ясовано. Зазвичай, болі при менструаціях виникають через загин матки, який перешкоджає нормальному відтоку крові. Після пологів в черевній порожнині трохи змінюється розташування органів, розпрямляється загин. У зв'язку з цим, надалі зникають болі під час критичних днів.

Початок місячних після пологів - це не ознака того , що жіночий організм готовий до наступної вагітності. На повне відновлення потрібно кілька років. Бажано після цього терміну планувати наступну дитину. Отже , до початку місячних потрібно подбати про засоби контрацепції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, місячні


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Чому ви прощаєтеся з розкішною шевелюрою?

Три причини випадіння волосся після вагітності

Післяпологовий період | 12:00, 13.02.2020

Чому ви прощаєтеся з розкішною шевелюрою?

Лікарі продовжують наглядати за мамою та малям

Перші дві години після пологів: чого чекати?

Післяпологовий період | 12:00, 11.02.2020

Лікарі продовжують наглядати за мамою та малям

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: