Контрацепція після пологів - необхідна

Adoption
Date
  • 1473 Переглядів
Багато молодих мам переконані, що до тих пір, поки триває годування грудьми і менструальний цикл не відновився, вагітність не настане. Тому до інтимного життя у цей проміжок часу вони ставляться досить легковажно, вважаючи, що контрацепція після пологів - зайва обережність. І даремно. Навіть за відсутності менструацій при годуванні дитини грудьми відбувається лактаційний криз, під час якого ймовірність вагітності досить висока. А це вельми і вельми небажано. Медики стверджують, що організм жінки повністю відновлюється тільки через півтора-два роки, раніше ж до виношування нового плоду він просто не готовий. Тому дуже великий ризик всіляких ускладнень, як для майбутньої дитини, так і для його мами.
А це вельми не бажано. Медики стверджують, що організм жінки повністю відновлюється тільки через півтора-два роки, раніше ж до виношування нового плоду він просто не готовий. Тому дуже великий ризик всіляких ускладнень, як для майбутньої дитини, так і для його мами.Нова вагітність може привести до розвитку у жінки залізодефіцитної анемії, істотно підвищує небезпеку передчасних пологів і викидню.

Крім того, вона може негативно позначитися на нормальному розвитку плоду, і нерідко призводить до цілого ряду патологічних змін. Ну, і, нарешті, навіть якщо всі - і вагітність і пологи пройдуть добре, двоє маленьких дітей відразу зажадають грандіозних витрат моральних, фізичних і матеріальних. А це далеко не кожним батькам під силу.

Аборти ж відразу після пологів, в цілому, створюють чимало проблем. Хірургічне втручання в ще не відновився матку може призвести до незворотних наслідків, а при медикаментозному аборті доведеться відмовитися від грудного вигодовування малюка.

Тому запобігання зачаттю після пологів - необхідний елемент статевого життя, нехтувати яким ні в якому разі не слід. Способів цього оберігання досить багато, і вибрати з них найбільш комфортний для себе може кожна подружня пара.

Контрацепція після пологів має свої особливості, адже жінка в цей час годує грудьми свою дитину, тому кошти контрацепції повинні бути максимально нешкідливими для її молока.

Існує дуже ефективний спосіб запобігання від небажаної вагітності, яким користувалися ще наші прабабусі - лактаційний аменорея. Суть її полягає в частому годуванні дитини грудьми. Таке вигодовування, яке повинно проводитися вдень через кожні чотири години, а вночі - через кожні шість годин, перешкоджає нормальному розвитку яйцеклітини. В результаті, овуляція не відбувається і менструальний цикл відновитися не може.

Чудовий спосіб уникнути небажаної вагітності після пологів - внутрішньоматкові контрацептиви або спіралі.

Оберігання після пологів можна здійснювати за допомогою традиційних презервативів. Вони доступні, недорогі, повністю нешкідливі. Єдиний їхній недолік - зниження чутливості під час сексу, що, звичайно ж, далеко не всіма подружжям вітається.

Вибирати спосіб контрацепції після пологів потрібно відразу, не чекаючи появи менструації. Це позбавить від непередбачених турбот і допоможе максимально зберегти здоров'я і мами, і її малюка.

За матеріалами "JustLady.ru"

Читайте також, чи може комп'ютер спровокувати викидень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, контрацерція


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що варто очікувати матусям, у яких була ця операція? Повідомляє сайт Наша мама.

Посттравматичний розлад - частий наслідок кесаревого розтину

Післяпологовий період | 11:00, 25.05.2020

Що варто очікувати матусям, у яких була ця операція? Повідомляє сайт Наша мама.

Безпечні альтернативи існують, але все одно не варто зловживати самолікуванням. Повідомляє сайт Наша мама.

Чим можна замінити ліки під час грудного вигодовування

Післяпологовий період | 11:00, 24.05.2020

Безпечні альтернативи існують, але все одно не варто зловживати самолікуванням. Повідомляє сайт Наша мама.Що може зробити новоспечена матуся?

Як покращити лактацію у перші дні після пологів

Післяпологовий період | 13:00, 16.05.2020

Що може зробити новоспечена матуся?Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: