Якщо ви мрієте про велику сім'ю: Коли краще завагітніти

Adoption
Date
  • 1546 Переглядів
Мрієте про велику сім’ю, тоді варто зачати дитину в 23 роки, - попереджають британські експерти Шеффілдського університету. А тим жінкам, які хочуть тільки одну дитину, не повинні затягувати з цим питанням до 32 років.

9360_1392186075_img_0966.jpg (38.26 Kb)

Висновки засновані на розробленому фахівцями так званому калькуляторі народжуваності, який був створений після аналізу більш 58000 жінок. Калькулятор, представлений у вигляді таблиці, яка показує, який вік є найкращою для зачаття дитини в залежності від кількості дітей, яку хоче мати жінка. Британські експерти вважають, що таблиця є настільки корисною, що повинна демонструватися студентам, щоб підкреслити ризики затримки материнства.

Розробка даного калькулятора викликана сформованим станом справ у суспільстві, при якому все більша кількість жінок хочуть відкласти материнство до тих пір, поки не досягнуть успіхів у кар’єрі, не стануть фінансово стабільними або не знайдуть відповідну людину. Згідно з даними, близько половини всіх дітей в даний час з’являються на світ від жінок у віці від 30 років і старше, а число дітей, народжених жінками у віці від 40 років і вище, потроїлася за останні 20 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ятірка найнебезпечніших хвороб

При використанні калькулятора народжуваності жінка вирішує, скільки дітей вона хоче мати і як вона збирається завагітніти – природним шляхом або за допомогою ЕКЗ. Після цього таблиця показує, в якому віці їй краще намагатися створити сім’ю, щоб мати 90%, 75% або 50% шансів на успіх. Наприклад, жінка, яка намагається зачати дитину в 23 роки, буде мати 90% шансів мати трьох дітей. Але якщо вона чекає до 31 року, шанси стати матір’ю трьох дітей зменшуються до 75%; якщо ж до 35 років – шанси знижуються до 50%. Жінці, яка хоче двох дітей, слід починати планувати їх з 27 років, коли шанси на успіх високі (90%), у той час як жінкам, які хочуть одну дитину, можна планувати вагітність до 32 років – шанси на успіх будуть аналогічні. При цьому варто розуміти, що ЕКЗ не дає високої гарантії успішного зачаття в будь-якому віці, а лише, як правило, дає жінці лише кілька додаткових років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, планування вагітності, багатодітна сім'я. дитина, коли народжувати, як завагітніти


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


ВВи готові, а ваш коханий побоюється?

Як підвести чоловіка до думки про другого малюка

Плануємо дитину | 01:30, 07.10.2019

ВВи готові, а ваш коханий побоюється?

Чим урізноманітнити харчування?

Яким повинен бути раціон пари для зачаття малюка

Плануємо дитину | 22:20, 27.08.2019

Чим урізноманітнити харчування?

Як вирахувати хороші для себе параметри?

Ідеальна вага мами для зачаття здорового малюка

Плануємо дитину | 12:20, 24.08.2019

Як вирахувати хороші для себе параметри?

Неявні ознаки того, що ви готові до поповнення

Як зрозуміти, що ви хочете другу дитину?

Плануємо дитину | 23:00, 18.08.2019

Неявні ознаки того, що ви готові до поповнення


Все складніше та важливіше, ніж ви думали!

Як імунітет впливає на можливість жінки зачати дитину

Плануємо дитину | 12:15, 15.08.2019

Все складніше та важливіше, ніж ви думали!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: