Якщо не виходить завагітніти

Adoption
Date
  • 1781 Переглядів
1. Використовуйте пози, які допоможуть довше зберегти сперму в піхві
Місіонерська поза (жінка на спині, чоловік зверху) дуже підійде в даному випадку. Уникайте поз, де жінка знаходиться зверху. Гравітація змусить сперму витекти. Також можна покласти подушку під таз, що збільшить нахил і допоможе довше спермі зберегтися в піхві. Не вставайте відразу після сексу. Загалом дозвольте спермі якомога довше перебувати в вас.

7604_2_ginekologiya-2.jpg (26.78 Kb)

2. Спроби не повинні занадто затягуватися
Якщо ви не можете завагітніти протягом року, обов’язково зверніться до лікаря.

3. Щоб якнайшвидше завагітніти, потрібно займатися сексом не рідше 3 разів на тиждень
При регулярному сексі ймовірність завагітніти дуже висока. Пари часто планують заняття сексом під овуляцію, а коли її немає, не займаються ним. Звичайно без овуляції немає можливості завагітніти. Однак, неможливо точно передбачити, коли вона буде, а заняття сексом як мінімум три рази в тиждень підвищать ваші шанси на потрапляння в період овуляції.

4. Для того, щоб скоріше завагітніти, використовуйте комплект прогнозування овуляції або монітор фертильності
Використання приладів прогнозування періодів овуляції підвищить ваші шанси на вагітність. Багатьом жінкам дуже складно розібратися зі всілякими способами визначення овуляції, тому їм можна скористатися спеціальними приладами. Вони досить прості у використанні, і, як правило, дуже точні.

Монітори фертильності також коштують тих грошей, які ви за них віддасте. Вони схожі на прилади прогнозування овуляції, але ще до того ж вивчають прояв і інших гормонів, що значно полегшує сприйняття отриманих даних. Вони також дуже прості у використанні і достатньо точно підкажуть, коли у вас найбільші шанси завести потомство.

5. Щоб завагітніти, займайтеся сексом до овуляції
Іноді пари толком не знають, що робити зі своїми здогадами про процес овуляції. У вас є зовсім не багато часу для того, щоб завагітніти. Яйцеклітини, що надходять в період овуляції, живуть 24 години. Сперматозоїди ж живуть від 3-х до 5-ти днів. Отже, заняття сексом три рази на тиждень значно збільшать вірогідність завагітніти. Не чекайте, поки настане день овуляції. Адже сперма вашого партнера живе довше, ніж ваші яйцеклітини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підготуватись до пологів, якщо ти працюєш?

6. Не покладайтеся на "календар визначення овуляції"
Багато хто вважає, що для того, щоб завагітніти, потрібно займатися сексом на 14-й день циклу. Цей календарний метод передбачає, що якщо ваш цикл складається з 28 днів, то овуляція припадає якраз на його середину, тобто 14-й день. Це, звичайно, краще, ніж займатися сексом навмання і чекати якнайшвидшої вагітності. Але найкраще, звичайно, скористатися сучасними приладами визначення днів овуляції.

7. Якщо ви хочете якнайшвидше завагітніти, не особливо покладайтеся на графіки фертильності для прогнозування овуляції
Діаграма народжуваності, звичайно, підійде для відстеження вашого циклу, але все ж і у нього є свої недоліки. До того ж коли ви чітко побачите овуляцію на графіку, вона вже почнеться. Ведіть цей графік, щоб відстежувати цикл, і прогнозувати овуляцію на основі попереднього місяця. Але якщо це ваш перший раз, або овуляція не повторюється в один і той же час кожен місяць, ці графіки вам мало чим зможуть допомогти.

8. Перед тим, як почати спроби завагітніти, проконсультуйтеся з лікарем
Переконайтеся в тому, що ви абсолютно здорові і постійно проходите медичні огляди. Хвороби, що передаються статевим шляхом, або прості інфекції можуть перешкодити вам завагітніти. Намагайтеся частіше зустрічатися з вашим лікарем і пити вітаміни, що готують ваш організм до вагітності.

9. У період спроб завагітніти КАТЕГОРИЧНО забороняється палити і вживати алкоголь
Це може здатися вам дивним, але деякі жінки на період спроб завагітніти і не думають залишити куріння і алкоголь. Це може дуже сильно перешкодити вагітності, а також це погано впливає на саму дитину. Киньте палити, і не вживайте алкоголь задовго до того, як завагітніти, а не вже перед самою вагітністю.

10. Спроби завагітніти не повинні робити секс – справою техніки
Іноді при спробах завагітніти секс стає свого роду роботою і просто виконує функцію продовження роду. І ні про яке задоволення від сексу мови навіть не йде. Це дуже неправильний підхід. Влаштуйте романтичний вечір або придумайте щось подібне, тільки не робіть з сексу рутину. Те, які відчуття ви переживаєте при сексі, може бути дуже важливим фактором у спробі завагітніти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: як завагітніти, планування вагітності, вагітність, секс, пози, жінка, здоров'я, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Малюк проблем не вирішить - навпаки, лише їх додасть!

Криза першого року шлюбу: чи потрібно думати про дитину?

Плануємо дитину | 15:00, 15.01.2020

Малюк проблем не вирішить - навпаки, лише їх додасть!


Якщо ви довго

Продукти, які допоможуть прискорити зачаття малюка

Плануємо дитину | 19:15, 27.10.2019

Якщо ви довго "працюєте" над дитиною, зверніть увагу на раціон!

І нарешті зачати малюка!

Як подолати психологічне безпліддя

Плануємо дитину | 15:00, 23.10.2019

І нарешті зачати малюка!


ВВи готові, а ваш коханий побоюється?

Як підвести чоловіка до думки про другого малюка

Плануємо дитину | 01:30, 07.10.2019

ВВи готові, а ваш коханий побоюється?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: