Як завагітніти після прийому антибіотиків

Adoption
Date
  • 542 Переглядів
Лікарі радять відкласти планування малюка на певний термін

7864_5b1f686eab0133540655.jpg (25.96 Kb)

Вагітність після прийому антибіотиків небажана, тому що антибіотики впливають на роботу багатьох органів і систем людини. Лікарі відзначають, що правильно буде завагітніти після антибіотиків не раніше ніж через три місяці.

Якщо часу немає, то краще постаратися, щоб після антибіотиків вагітність наступила хоча б через один менструальний цикл. Справа в тому, що, потрапляючи в кров людини, антибактеріальні препарати негативно впливають на стан жіночих та чоловічих статевих клітин. Під впливом даних лікарських засобів в спермі чоловіки збільшується кількість патологічно змінених сперматозоїдів і, як наслідок, зростає ризик запліднення яйцеклітини одним з них.

Якщо ж жінка відразу після антибіотиків завагітніла, у неї зростає ризик виникнення самовільного викидня на ранньому терміні вагітності. Антибіотики накопичуються в організмі і виводяться з нього поступово.

Після проходження курсу антибактеріального лікування потрібно допомогти організму позбавитися від наслідків впливу ліків. Це особливо актуально для жінки, яка планує вагітність після антибіотиків. Головним завданням після такої терапії є відновлення імунітету і природної мікрофлори організму. Фахівці радять після проходження курсу лікування антибактеріальними засобами регулярно включати в харчовий раціон кисломолочні продукти (йогурти, кефір, кисле молоко). Такі продукти сприяють швидкому відновленню нормальної мікрофлори в кишечнику. Крім того, лікарі рекомендують для якнайшвидшого виведення токсинів з організму пройти курс прийому спеціальних препаратів-антиоксидантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, антибіотики


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли найкраще ставати мамою? Повідомляє сайт Наша мама.

Який вік ідеальний для першої вагітності

Плануємо дитину | 19:00, 07.07.2020

Коли найкраще ставати мамою? Повідомляє сайт Наша мама.

Обов'язково пройдіть лікування! Повідомляє сайт Наша мама.

Чотири хвороби, які заважають народити здорового малюка

Плануємо дитину | 12:00, 05.07.2020

Обов'язково пройдіть лікування! Повідомляє сайт Наша мама.
Малюк проблем не вирішить - навпаки, лише їх додасть!

Криза першого року шлюбу: чи потрібно думати про дитину?

Плануємо дитину | 15:00, 15.01.2020

Малюк проблем не вирішить - навпаки, лише їх додасть!


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: