Криза першого року шлюбу: чи потрібно думати про дитину?

Adoption
Date
  • 410 Переглядів
Малюк проблем не вирішить - навпаки, лише їх додасть!

9453_000.jpeg (43.56 Kb)


Перший криза зазвичай наступає через рік після весілля, а все через те, що у цей період відбувається притирання характерів і звичок. Після проходження любовної ейфорії стають помітні деякі неідеальні риси коханої людини, які так і хочеться переробити.

Підводний камінь цієї кризи - відсутність прийняття. Подружжю складно прийняти один одного такими, якими вони є. Важко підлаштовуватися під іншу людину, уживатися з чужими дивацтвами, особливостями. Саме в це період багато замислюється про малюка як спосіб об'єднати подружжя. Втім, психологи переконують - це невдалий час для планування і народження дитини. Подружжю краще перечекати бурю і зрозуміти, чи потрібні вони один одному чи ні. Якщо в ході кризи вони зблизилися і вийшли на нову сходинку відносин, то можна планувати вагітність.

На цьому етапі дуже важливо навчитися відкрито говорити про свої почуття, переживання, використовуючи форми, які не ранять, що не звинувачують другу половинку. Варто навчитися дарувати, домовлятися, а не вимагати і віднімати. Причому кроки назустріч один одному повинні робити обоє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: плануємо дитину


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ви коли-небудь чули, що стать майбутньої дитини залежить від того, хто кого більше любить: чоловік жінку чи жінка чоловіка. Іншими словами, від ступен

Стать дитини залежить від того, наскільки сильно чоловік кохає жінку

Плануємо дитину | 12:00, 28.07.2021

Ви коли-небудь чули, що стать майбутньої дитини залежить від того, хто кого більше любить: чоловік жінку чи жінка чоловіка. Іншими словами, від ступеня любові чоловіка до своєї жінки.

Стан серця жінки до настання вагітності багато в чому визначає виникнення ускладнень під час вагітності або пологів. Такий висновок був зроблений в но

Перед плануванням вагітності потрібно перевірити серцево-судинні ризики

Мама | 19:45, 21.07.2021

Стан серця жінки до настання вагітності багато в чому визначає виникнення ускладнень під час вагітності або пологів. Такий висновок був зроблений в новому дослідженні фахівців Northwestern Medicine.

Астролог назвав три знаки Зодіаку, з яких неодмінно вийдуть хороші матері.

Знаки зодіаку, які стають найкращими мамами

Мама | 05:00, 19.07.2021

Астролог назвав три знаки Зодіаку, з яких неодмінно вийдуть хороші матері.

У період планування вагітності майбутній мамі вартує зробити щеплення від вітрянки і інших вірусів, які можуть інфікувати дитину.

Підготовка до вагітності: які щеплення потрібні

Плануємо дитину | 17:00, 08.07.2021

У період планування вагітності майбутній мамі вартує зробити щеплення від вітрянки і інших вірусів, які можуть інфікувати дитину.

Вчені Оксфордського університету спільно зі своїми колегами з США прийшли до цікавого висновку: виявляється, жінки, схильні до стресу, мають більше ша

Як спланувати народження хлопчика

Плануємо дитину | 17:00, 07.07.2021

Вчені Оксфордського університету спільно зі своїми колегами з США прийшли до цікавого висновку: виявляється, жінки, схильні до стресу, мають більше шансів стати мамами дівчаток.

Часто батьки мріють про те, щоб мати можливість спланувати стать майбутньої дитини.

Чи можливо запланувати стать дитини

Плануємо дитину | 20:30, 06.07.2021

Часто батьки мріють про те, щоб мати можливість спланувати стать майбутньої дитини.

Актриса Сара Уокер одного разу сказала, що стати матір’ю – це немов би знайти в своєму будинку нову невідому досі кімнату. Мені завжди подобалося це п

Що відбувається з жінкою, коли вона стає мамою?

Мама | 12:00, 05.07.2021

Актриса Сара Уокер одного разу сказала, що стати матір’ю – це немов би знайти в своєму будинку нову невідому досі кімнату. Мені завжди подобалося це порівняння, тому що воно набагато точніше описує життя із новонародженим, аніж банальна фраза «Все зм

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: