Чому тест на вагітність може бути помилковим

Adoption
Date
  • 97 Переглядів
Ти зробила тест на вагітність і побачила на ньому дві смужки, а потім виявилось, що ти - не вагітна. Як таке можливо? Читай далі.

3517_2017.jpg (21.69 Kb)


1. Тест зроблений занадто рано
На упаковці тесту зазвичай зазначено, що ним можна скористатися починаючи з першого дня затримки. Проте в перші 2-3 дны затримки менструації ймовірність правильного результату складає близько 80%. До того ж на ранніх термінах для тесту потрібно брати ранкову порцію сечі, в якій концентрація ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини) максимальна.

2. Надлишок рідини
Надлишок рідини, випитої з вечора, знижує концентрацію ХГЛ навіть в ранковій сечі. Тому перед проведенням тесту з вечора краще не пити занадто багато.

3. Погана якість тесту на вагітність
Усі тести мають термін придатності. Якщо він прострочений, зберігався в неналежних умовах або компанія-виробник сумнівні, то довіряти таким тестам не можна.

4. Помилки при використанні
Дуже часто помилкові свідчення тестів викликані неправильним їх використанням, тому перед застосуванням необхідно уважно ознайомитися з інструкцією.

5. Неправильне сприйняття результату
Якщо одна зі смужок дуже бліда, то краще всього продублювати тест, і так само уважно ознайомитися в інструкції з тим, яку кількість смужок означає наявність вагітності: від хвилювання жінки часто плутають ці значення.

6. Гормональні препарати
Якщо жінка приймає гормональні або судинозвужувальні препарати, транквілізатори або сечогінні засоби, то результати тесту можуть спотворюватися гормональним фоном, викликаним ліками.

7. Загроза переривання вагітності
Іноді буває, що перший тест показує наявність вагітності, а другий - її відсутність. Слід негайно звернутися до лікаря, тому що ці результати можуть виявитися першими ознаками загрози переривання вагітності.

8. Деякі захворювання
Позитивний тест на вагітність при її відсутності буває при дисфункції яєчників, та при інших захворюваннях органів репродуктивної системи.

Таким чином, краще одночасно використовувати 2-3 тести різних виробників. При сумнівних результатах тест слід повторити через деякий час і звернутися до лікаря: ультразвукове обстеження допоможе розвіяти ваші сумніви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тест на вагітність


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені виявили, що якщо цукровий діабет 1 типу у жінок діагностують в ранньому віці, то місячні у них починаються пізніше, а менопауза – раніше.

Хвороба, яка сильно скорочує дітородний вік жінки

Мама | 12:00, 14.10.2021

Вчені виявили, що якщо цукровий діабет 1 типу у жінок діагностують в ранньому віці, то місячні у них починаються пізніше, а менопауза – раніше.

Високі концентрації гормону стресу в організмі жінки перед зачаттям пов'язані зі збільшенням імовірності народження дівчинки. Це підтвердили в дослідж

Рівень стресу під час зачаття впливає на стать дитини

Зачаття | 05:00, 13.10.2021

Високі концентрації гормону стресу в організмі жінки перед зачаттям пов'язані зі збільшенням імовірності народження дівчинки. Це підтвердили в дослідженні науковці з Кембриджу.

Вчені ідентифікували нові генетичні варіанти, пов'язані зі збільшенням тривалості репродуктивного періоду. Доклінічні експерименти показали, що цими г

Знайдено гени, які продовжують репродуктивний вік жінки

Мама | 10:00, 09.10.2021

Вчені ідентифікували нові генетичні варіанти, пов'язані зі збільшенням тривалості репродуктивного періоду. Доклінічні експерименти показали, що цими генами можна керувати. Наприклад, їх придушення збільшило тривалість репродуктивного періоду у самок

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед ваг

Кому потрібно робити генетичні тести перед вагітністю?

Плануємо дитину | 08:00, 09.10.2021

Генетичне тестування – це вивчення ДНК, яке може визначити, чи є в генах людини мутації. Воно використовується в багатьох областях медицини. Перед вагітністю його роблять, щоб діагностувати спадкові захворювання, які батьки можуть передати дитині.

Вчені створили штучні антитіла, які паралізують сперматозоїди. На цей час новий протизаплідний препарат ще не випробовували на людях.

Створили антитіла, які запобігають вагітності

Мама | 12:00, 08.10.2021

Вчені створили штучні антитіла, які паралізують сперматозоїди. На цей час новий протизаплідний препарат ще не випробовували на людях.

В умовах тривалої пандемії Covid 19 сенсу відкладати вагітність - немає. Якщо ви планували зачаття до кращих часів, то варто переглянути свою позицію.

Вагітність під час пандемії: як планувати?

Вагітність та пологи | 09:00, 08.10.2021

В умовах тривалої пандемії Covid 19 сенсу відкладати вагітність - немає. Якщо ви планували зачаття до кращих часів, то варто переглянути свою позицію.

З неможливістю зачати дитину стикаються до 25% пар репродуктивного віку у світі. Приблизно половина всіх таких випадків пов'язана з чоловічими чинника

Виявлено нову причину чоловічого безпліддя

Плануємо дитину | 08:00, 08.10.2021

З неможливістю зачати дитину стикаються до 25% пар репродуктивного віку у світі. Приблизно половина всіх таких випадків пов'язана з чоловічими чинниками.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: