4 ознаки того, що жінка підсвідомо не хоче дітей

Adoption
Date
  • 361 Переглядів
Є думка, якщо материнський інстинкт не прокинувся до зачаття, він прокинеться про час вагітності. Якщо не прокинувся під час вагітності, він прокинеться одразу, як візьмеш на руки немовляти. А якщо не прокинувся навіть після цього? Привіт, післяпологова депресія, безсилля, вина та аутоагресія у всій красі.

7781_1.jpg (30.52 Kb)


Ось чотири ознаки, що жінка ще не готова стати матір'ю:

ПІДСВІДОМИЙ СОРОМ
Соціум зацікавлений у нових людях, ми апріорі повинні розмножуватися. І, звичайно, ця ідея всіляко підтримується різними висловлюваннями на рівні групового совісті. У соцмережах, у ЗМІ та просто у виступах публічних персон ця ідея завжди у виграші, адже можна бути впевненим, що вона викличе загальну підтримку. Демагогам усіх мастей просто подарунок, а не тема. Можна спокійно соромити, дбати, бути білим і пухнастим і мати інші плюшки.

Так укоренилася установка «Ти жінка, отже, має хотіти стати матір'ю». У цьому сенс життя будь-якої жінки. А будь-який рух у бік цієї ідеї — бунт, удобрений соромом.

Молода жінка може навіть не мати ресурсів на те, щоб відчути свою готовність і зрілість до такого відповідального кроку. Звідси і перша ознака того, що жінка не готова до материнства: прихований, постійний фонове почуття сорому перед суспільством.

Жінка в цьому випадку завжди демонстративно показує, що хоче, дуже хоче дітей, але в неї чомусь щось не виходить. То кар'єру будувати треба, то в іншу країну терміново переїхати, то другий університет закінчити чи кандидатську захистити. Тобто вона ніби захищається від цієї ідеї конкретними діями та очікуванням на результат, який виправдовує її бездітність.

ПОЧУТТЯ ОБОВ'ЯЗКУ ПЕРЕД БАТЬКАМИ
Батьки бажають онуків. Чим токсичнішими і не готовими до усвідомленого батьківства свого часу були батьки, тим більший вплив на волю та почуття своєї дочки вони мають зараз. І при цьому менше вона насправді готова стати мамою у свої 20.

Зовсім не означає, що потрібно копіювати батьківську поведінку і народжувати тільки з почуття обов'язку, не маючи на те особистого бажання. Тому що саме це почуття, що ти винна, зобов'язана будь-що-будь народити, але при цьому ніби робиш крок у прірву, вказує на те, що ще рано.

ДИТИНА ЗДАЄТЬСЯ ПОРЯТУНКОМ
Біологічно жінка дозріває для материнства після 22-23 років. Іноді вікові рамки зсуваються, але частіше в такому віці починає відчуватися гостре, фізіологічне бажання народити.

Спочатку все ж таки потрібно поглянути на реальність чесно — чи є чоловік і почуття до нього, наскільки все стабільно у відносинах, чи можна назвати ваш шлюб сім'єю. Якщо чоловік п'є-б'є або хтось із подружжя зраджує, або сварки закінчуються регулярними обіцянками когось із двох подати на розлучення, то як би гормони не скакали, дитині в такому союзі з'являтися небезпечно. Він не згуртує, а лише посилить ті, що вже мають проблеми у відносинах. Спочатку потрібно розібратися у них.

ГОДИННИКИ ЦОКАЮТЬ
Вік підганяє. І начебто особливого бажання немає, але — це варіація соціумного тиску — годинник цокає, час народжувати. Однак, чи всім це треба?

Пам'ятаю, одна жінка навіть у своїй квартирі зробила дитячу, мовляв, з'явиться колись дитина. При цьому вела вона такий напружений спосіб життя, що ніяк не міг він з'явитися. То чоловіки її не влаштовували, то колись, то раптом величезний кредит взяла, погасити ж треба, які діти. То ремонт затіяла. Ну і таке інше. А коли прийшов клімакс, вона ніби з полегшенням зітхнула і зробила з дитячого кабінету, де вже з повним правом почала писати свої книги, які раніше чомусь писала на кухні.

Тобто їхнє життя теж не безглузде і не безцільне. Вони не хочуть народжувати, а хочуть згортати гори — і натомість страждають від почуття провини за свою бездітність. Хоча нерідко вони стають «мамами» іншим людям, особливо коли приймають своє небажання мати дітей, або вимушену бездітність, погоджуються з цим усвідомлено. Втім, ця усвідомленість у зрілому віці найчастіше призводить до того, що жінка всиновлює малюка з дитбудинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка не хоче дітей, післяпологова депресія, планування вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

А ви знали, що перед важливим рішенням необхідно поставити кілька дуже важливих питань? Пропонуємо майбутнім мамам та татам протестувати себе.

Які запитання потрібно ставити собі, щоб зрозуміти, чи готові ви стати батьками?

Плануємо дитину | 14:45, 10.02.2024

А ви знали, що перед важливим рішенням необхідно поставити кілька дуже важливих питань? Пропонуємо майбутнім мамам та татам протестувати себе.

Сім'я — система складна. Важливо не тільки знайти чоловіка, який любитиме і піклуватиметься про вас, але й забезпечуватиме сприятливе середовище для з

Ознаки, які говорять, що ваш партнер – поганий варіант, щоб заводити з ним дітей

Плануємо дитину | 07:40, 09.02.2024

Сім'я — система складна. Важливо не тільки знайти чоловіка, який любитиме і піклуватиметься про вас, але й забезпечуватиме сприятливе середовище для зростання та розвитку вашої дитини.

Вважається, що чим більша сімʼя — тим краще. Діти змалку навчаються співіснувати з різними людьми, у багатодітних сімʼях формуються дружні с

Як кількість дітей у сім'ї впливає на їхнє здоров'я?

Плануємо дитину | 01:30, 04.02.2024

Вважається, що чим більша сімʼя — тим краще. Діти змалку навчаються співіснувати з різними людьми, у багатодітних сімʼях формуються дружні стосунки між родичами, а такий звʼязок триватиме усе життя. Однак останні дослідження американсь

Попри те, що багато сімей саме під час війни зважились на поповнення, інші ж навпаки вирішили відкласти цю подію на кращі часи. Як стало відомо, війна

2023 рік має найнижчий показник народжуваності в Україні за всю Незалежність

Плануємо дитину | 11:20, 31.01.2024

Попри те, що багато сімей саме під час війни зважились на поповнення, інші ж навпаки вирішили відкласти цю подію на кращі часи. Як стало відомо, війна суттєво вплинула на рівень народжуваності. У Міністерстві юстиції України поділилися даними, скільк

Народження дитини — важливий та складний процес, на який партнери повинні іти свідомо, підготовленими й наповненими. Для українського народу народженн

Чому на жінок тиснуть з народженням дітей?

Плануємо дитину | 06:30, 31.01.2024

Народження дитини — важливий та складний процес, на який партнери повинні іти свідомо, підготовленими й наповненими. Для українського народу народження дитини здавна мало свої сенси: поява маляти у сімʼї віщувала добро, злагоду, розвиток та проц

Діти здебільшого є віддзеркаленням своїх батьків. Хтось із самого дитинства набуває знайомих рис, а хтось “наздоганяє” їх у більш зрілому віці. А чи в

Які риси характеру має дитина за порядком народження в родині?

Дитина | 07:30, 18.01.2024

Діти здебільшого є віддзеркаленням своїх батьків. Хтось із самого дитинства набуває знайомих рис, а хтось “наздоганяє” їх у більш зрілому віці. А чи впливає порядок народження дитини на характер? Ми розповімо тобі про теорію австрійського психолога А

Команда китайських і американських учених під час дослідження з’ясувала, що психологічна стабільність дітей і підлітків безпосередньо залежить від кіл

Як кількість дітей в сім'ї впливає на психіку батьків?

Сімейні справи | 00:30, 17.01.2024

Команда китайських і американських учених під час дослідження з’ясувала, що психологічна стабільність дітей і підлітків безпосередньо залежить від кількості їхніх братів і сестер – що їх більше, то більше проблем.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: